SP3 ל-XP. כדאי לעבור? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SP3 ל-XP. כדאי לעבור?

tzilber

Recommended Posts

תלוי מה הם התקינו ?? יש גירסאות שיצאו , לא כולם הורידו אותו מWINDOWS UPDATE

ואתה יודע שיש המון אתרים שגונבים את זה או מעלים חבילה שהיא לא לגמרי גמורה , ואז יש את הבעיות האלה

ואנשים מורידים ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הבנתה מה "Windows XP Service Pack 3 Network Installation Package for IT Professionals and Developers" אומר, זה לא הSP3 למפתחים ועובדי IT, זה אומר שזה לעובדים האלה שמתקינים את הSP3 למחשבים דרך הרשת, וללקוחות הביתיים יורידו דרך UPDATE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי.

המחשב עובד קצת יותר מהר.

אבל זאת לא חכמה, כי ההתקנה שלי היא כמעט בת שנה וחצי(לא ממש היה לי זמן לפרמט.)

הדבר הרע היחיד הוא שכל קיצורי הדרך של ה- internrt explorer 7 נעלמו להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקווה לא להיתקל בבעיה שאני ניתקלתי.

שאני ניכנס לתיקיה מסויימת ויש מיספר רב של בתצוגת מצגת בטעינה שלהם הווינדוס מראה שגיאה של סט פקודות של המעבד Mmx

שגיאה מאוד חמורה, השגיאה מופיעה מיספר פעמים ובכול שגיאה רשום שהמעבד עובד על 0 MHz על 3000MHz ואף על 5000MHz

לתיפעול תקין של הווינדוס צריך לעשות הפעלה מחדש.

הגירסה Sp3 בפירוש לא יציבה כמו Sp2, אני לא מבין למה אנשים עוברים ל-Sp3

אוליי אנשים חושבים שהמחשב עובד יותר מהר זה נכון, כי הדיסקים קשיחים ניתחנים וסתם עובדים יותר מה-Sp2

במשחקים יש ירידה בביצועים.

בתוכנות חילוץ וכדומה יש ירידה וגם עלייה תלויי במה.

גם שרתים רצים יותר גרוע על Sp3 מאשר על Sp2

חוץ מאבטחה Sp3 לא מציעה כימעט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה אתה מביא את המידע שלך. הHD לא "נטחן" יותר לאחר התקנת SP3, אין שום service חדש שעובד ברקע ו"טוחן".

בקשר לביצועים, כל אבל באמת כל מבחן ביצועים שראיתי, הראה שיפורים בין SP2 (ללא עדכונים) לבין SP3. אתה טועה ומטעה!

SP3 היא חבילת שירות, שבשונה מSP2 - רובה המוחץ הוא עדכוני hotfixes ששוחררו לאורך השנה.

היא כוללת מס' פונקציות חדשות ושיפורים לקרנל, אך שינויים אלו זניחים לעומת השינויים שנעשו בSP1 של או SP2 של אקס פי.

השיפור בביצועים או באבטחה הוא בעיקר בגלל העדכונים הרבים שנוספו לאורך כל השנה,

אדם שלא עידכן אף פעם את הSP2 שלו, ירגיש בשינוי. אדם שעדכן כל הזמן, כמעט ולא ירגיש שינוי בין SP2 וSP3.

אני מסכים שנמצאו מס' בעיות בSP3, אך רובן תוקנו. אני מציע לך לנסות ולעדכן את המערכת בWU ולראות אם עדיין אתה סובל מהבעיות הללו.

אני איישת לא נתקלתי בבעיה מהסוג שלך, שהיא מוזרה מאוד.

נ.ב: אני אישית מעדיף, כשיוצאת חבילת שירות חדשה, להכין דיסק חדש שעבר אינטגרציה יחד עם חבילת השירות החדשה,

ולהתקין את המערכת מחדש - בצורה נקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...