מחפש כמה תוכנות מיוחדות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כמה תוכנות מיוחדות

Cryptonite

Recommended Posts

שלום,אני מחפש תוכנות מיוחדות למחשב שיחובר לטלוויזיה...

1.תוכנת ממיר-תוכנה שמאפשרת צפייה בסרטים אותם אני מזין, לפי לוח שידורים קבוע מראש ולפי השעות במחשב (כל פעם שאדליק את המחשב התוכנה תתעדכן)..

אני מקווה שאפשר גם להזין בכמה "ערוצים" שאני יוצר, ואפשרות למעבר בין ערוצים (אם תפריט קטן :P)

2.תוכנת משחקים-תוכנה פשוטה עם רשימות משחקים שנראה יפה (כמו לדוגמא רקע חמוד עם אנימציה קטנה במרכז- ומספר תיקיות עם משחקים למטה...)

3.תוכנת תפריט-תוכנה שפועלת מיד עם הפעלת המחשב (אם אפשר, לפני הפעלת Windows) ומאפשרת לבחור בצורה נוחה כניסה לכמה תוכנות...(עם רקע יפה)

תודה לכל העוזרים ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבעצם אתה מחפש זה פלטפורמה של media center שבד"כ מתקינים על מחשבי .

יש לך פלטפורמה פתוחה וחינמית מאוד נחמדה בשם XBMC.

:o :o :o :o

זה תומך רק בXbox?

בדקתי את האתר....לא מצוין שום דבר על לוח שידורים אוטומטי לפי שעות, ואין בקרת משחקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XBMC media center is a free cross-platform media-player jukebox and entertainment hub. XBMC is open source (GPL) software available for , Mac OS X, Microsoft Windows operating-system, and the Xbox game-console. XBMC can play a very complete spectrum of of multimedia formats, and featuring playlist, audio visualizations, slideshow, and weather forecast functions, together with a multitude of third-party plugins. Originally developed as XBMP (XBox Media Player) for the first-generation Xbox game console in 2002, XBMC has eventually become a complete graphical user interface replacement for the original Xbox Dashboard, and it is currently also being ported to run natively under , OS X, and operating-system. This, The XBMC Project is also known as "XBMC Media Center" or simply "XBMC").

לתרגם לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...