5.1? - לא נשמע ככה...(כבר כן) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5.1? - לא נשמע ככה...(כבר כן)

yirmi_opp

Recommended Posts

אוקיי, אז ככה:

אחרי השביתה המעצבנת, ואחרי שחיכיתי בדיוק 12 יום (שזה המקסימום שאמרו שיקח עד שיגיע הכרטיס), עד שהגיע הכרטיס קול, והרמקולים כבר חיכו שבוע בבית, חיברתי את שניהם, ציפיתי לחוויה מדימה, אבל ת'אמת - די התאכזבתי.

אני מדבר על Fortissimi3 ורמקולים - z-640.

ציפיתי לשמוע צליל מדהים, משהו שבאמת שווה את ההשקעה, אבל שוב, קצת התאכזבתי.

נתחיל בשמיעת שירים בMP3 - הצליל באמת נקי, אבל חשבתי שאני אשמע בכל משהו שונה, כמו סראונד אמיתי.

ואם נדבר על משחקים, שיחקתי במטריקס - ולא ממש שמעתי איזה משהו מדהים, גם ברד פקשן 2 לא יותר מדי, אז עברתי לneed for speed 6 - וגם שם לא שמעתי משהו מדהים.

סרטים עוד לא יצא לי לראות, האם פה אני ארגיש את ההבדל? והאם זה רק בסרטי די וי די או גם בסרטים שאני אשיג בדרך שונה (זה נקרא warez לא? אסור להזכיר פה...)?

אני אשמח מאוד אם תוכלו להדריך אותי איפה אני באמת ארגיש בהבדל משמעותי...

ובהזדמנות זאת אני שוב אגיד תודה לכל מי שעזר לי לבחור ברמקולים ובכרטיס.

ותודה למי שיעזור לי גם עכשיו.

תוספת 26/5/2003

לאחר שינוי הגדרות, והפעלת הדולבי דיגיטל והגדרה הרמקולים בכרטיס קול כ- 5.1 הכל עובד סבבה.

כבר ממש לא מצטער...

תודה לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עשית טעות קטנה כשקנית את הפורטיסימו לכאלה רמקולים המקום איזה קריאייטיב בריא

אם אתה יכול להחליף אז מהר אני כמע בטוח שתרגיש הבדל!!!

נ.ב:

איזה איכות היה ה ששמעת ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוג'יטק הם קצת יותר טובים מקריטיב ברמקולים במיוחד ב ווליומים גבוההים (מניסיון גרוע עם 2.1 Inspire )

בעיקרון אתה צריך לכון את הרמקולים באס והטרבל, אחר כך מקם אותם במקומות הנוחים לך (השמיעה הטובה ביותר בשבילך ! )

אחר כך תסדר בדריברים כדי שתשמע 5.1 , רק שתדע ששירים שומעים בסטיראו ! אתה לא צריך 5 פלוס סאב כדי לשמוע מוזיקה

משחקים לגבי זה , זה תלוי בסוג מהמשחק בעיקרון אין עכשיו ממש משחקים שעובדים על תקן 4.1 (HL ועוד כמה כן )

חוץ מזה , כבר כמה זמן יש לך את הרמקולים ? יומיים ,שלוש תנסה להתרגל אליהם לפחות שבוע אם אז לא תואהב תחליף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תשמע "בכל רמקול משהו שונה" מהסיבה הפשוטה שהשירים ששמעת מקודדים מן הסתם בסטריאו...

לניצול מלא של המערכת, תראה סרטים ב- בעלי המקודד כ-Dolby Digital (AC3) או DTS.

כמו כן, אני מעלה עכשיו למדור ההורדות של האתר מספר קבצי הדגמות שאספתי ברשת, לינק יגיע בקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כנראה שזה לא יעלה למדור ההורדות של האתר, כי כל קובץ שם הוא בגודל של עשרות מגה-בייטים (הגודל הכללי של כל ההדגמות כבר מתקרב לג'יגה בייט...)..

מה שכן, יש כאן מספר דוגמאות קטנות להורדה...

http://www.digital-digest.com/dvd/downloads/trailers.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק, אני כבר מתחיל להוריד.

בנוסף, אם תכתוב surround בקזאה יש שמה קבצים יפים מאוד...

שאלה נוספת - האם הבחירה שלי אכן הייתה טובה?

בהתחשב שעובדה שהתקציב שלי היה 1000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת - האם הבחירה שלי אכן הייתה טובה?

בהתחשב שעובדה שהתקציב שלי היה 1000 ש"ח...

מה זה משנה עכשיו??

הרי כבר קנית, ולא תוכל להחזיר; מה כל כך רלוונטי בדעות שאחרים מחזיקים לגבי מוצר שאתה קנית?

השאלה הייתה יותר רלוונטית לפני הקנייה וגם אז יש לקחת את דעותיהם של חברי הפורום כהמלצה בלבד ולא קביעה נחרצת וחד-משמעית באשר למה לקנות, במיוחד כשזה נוגע לתחום מאד סובייקטיבי כמו אודיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...