my first space-art - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my first space-art

idofr

Recommended Posts

הייי כולם...

אחרי שנים אבל באמת שנים שלא הייתי פה וקצת הפסקתי עם ו3ds max בגלל לימודים, מבחנים וכל השטויות

בשעה טובה סיימתי בצפר וחזרתי לאהבתי הגדולה :)

כבר הרבה שנים רציתי להכנס ל"אומנות החלל" בפוטושופ אבל שפרוייקט לוקח שבוע בערך ויש עוד מבחנים באמצע זה לא ממש עובד

עכשיו סופסוף הצלחתי לסיים עבודה ראשונה. לקח לי בערך שבוע (מיום שלישי) אבל זה עם עבודה של משהו כמו שעה שעתיים ביום... בקיצר יש עבודה אבל לא המון

תהנו :)

תגובות והערות ביותר מברכה יתקבלו

שבת שלום

mainpf7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לתת הערות בלי לדעת איך עשית את זה? :nixweiss:

בגדול זה נחמד מאוד אבל:

- מפריעה לי ההילה האחורית של הכוכב בציד ימין למעלה שלו. נראה כאילו שהוא בוער.

תזכור שהשמש בצד שמאל של הכוכב.

- ההייתי מעיף את הכוכב שביט. במקרה הזה הוא רק גורע ולא מוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה יפה. למרות שאין לי אפשרות לתת הערות טכניות מחוסר ידע...

ההילה עשויה להתאים לסופות אבק באטמוספירה ודווקא מתאים. מצד שני, הצל שפלנטה מטילה על הטבעות שלה הוא לרוב מאוד חד, למעשה אם אין מקור אור נוסף הטבעות שנמצאות בליקוי כהות לחלוטין, כנ"ל הצד החשוך (לילה) של הפלנטה. החלל שלך גם מואר מדי (מלא אבק), והכוכבים לא נראים כמו נקודות בודדות ובוהקות. החלל הוא מקום עם ניגודיות (קונטרסט) חדה מאוד כי אין אבק או אטמוספירה שיפזרו את האור.

אם יורשה לי להציע - על מנת לתת אשליה של מציאות ובמקביל ליצור תמונה מעניינת ומושכת ויזואלית, תכהה את השמיים ואת צד הלילה של הפלנטה (ואז גם היבשות המוארות, הרי געש או מה שזה לא יהיה יהיו מרשימים יותר), תתן הצללה חדה יותר לטבעות. את הכוכבים תהפוך לנקודות (אתה יכול להוסיף עניין עם אפקט עדשה למקורות האור החזקים) ותוסיף גרמי שמיים נוספים (ערפיליות, גלקסיות), אבל במתינות ובעוצמת אור נמוכה.

השביט שלך מסיט את העין וגם לא נכון אסטרונומית (הזנב של השביט מופנה מכיוון השמש החוצה ולא נמשך אחרי כיוון התנועה שלו).

just my non-professional 2 cents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...