|עזרה| בנוגע לסכמה של לדים לפי מוזיקה בנוגע לבננה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עזרה| בנוגע לסכמה של לדים לפי מוזיקה בנוגע לבננה

SUB-ZIRO

Recommended Posts

בקישור הנ"ל http://www.ovelha.org/pasteler0/2005/12/06/howto-blinking-leds/

יש את המדריך רק מה שלא הבנתי זה החוט האדום בתרשים לאן מתחבר בבננה למחבר החיצוני או הפנימים וכן השחור לאן מתחבר לחיצוני או לפנימי??

תודה רבה רבה מראש לעוזרים

נסעתי לקנות חלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי רק שתי לדים איזה נגד אני צריך לשים לפני הלדים 250 אום או 200 אום???

קניתי נגדים מיוחדים שהמוכר אמר שהם מדוייקים מאוד והצבעים עליהם הם חום שחור לבן צהוב והאחרון אני לא בטוח או חום או אדום אני מטלבת כי הצבע לא כל כך ברור הוא כמו בורדו אבל בכל מקרה זה או 250 או 200 אום המוכר אמר לי שהם מתאימים לסכמה שאני מדבר עליה אם אני שם רק שתי לדים

אני רוצה להיות בטוח שהוא צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בצבע של הלדים.

לגבי הנגדים שיש לך, ממש לא ברור לי. לנגדים יש 3 צבעים בלבד, כשהרביעי (זהב /כסף) מראה על הדיוק. כנראה שיש לך נגדים בדיוק גבוה יותר, ואתה גם כותב את סדר הצבעים הפוך :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את ה"מדריך" הזה ולא הבנתי כמה דברים.

א. למה אתה צריך נגד, אין שם שוב דבר לגבי נגד P= עריכה: אוקי הבנתי למה אתה צריך נגד, אם אתה שם שניים אז הם לא יכולים להיות בטור ולהשיג מתח של 3 וולט P=

ב. איך מחברים את הP2 ואוזניות או בו זמנית?

בקיצור, במדריך שם יש קצת חורים ולא ממש הבנתי הכל.

מישהו יכול טיפה להסביר? O:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי רק שתי לדים איזה נגד אני צריך לשים לפני הלדים 250 אום או 200 אום???

קניתי נגדים מיוחדים שהמוכר אמר שהם מדוייקים מאוד והצבעים עליהם הם חום שחור לבן צהוב והאחרון אני לא בטוח או חום או אדום אני מטלבת כי הצבע לא כל כך ברור הוא כמו בורדו אבל בכל מקרה זה או 250 או 200 אום המוכר אמר לי שהם מתאימים לסכמה שאני מדבר עליה אם אני שם רק שתי לדים

אני רוצה להיות בטוח שהוא צודק

תראה דבר ראשון מה שבטוח זה שהם לא 250 אום, אלה 1.09M אום {חום=1, שחור=0, לבן=9, וצהוב הוא מכפלה ב-10K, כלומר 109X10K=1.09Mohm} אחוזי הדיוק שלו הם +-1%/2% {תלוי אם זה אדום או חום}. אם אתה רוצה נגדים של 200 אום אתה צריך אדום שחור חום {והייתי ממליץ בשביל הדיוק פס אחרון חום או אדום}, ואם אתה רוצה נגד של 250 אתה צריך נגד אדום ירוק חום{שוב המלצה לפס אחרון חום או אדום}.

דבר שני בקשר לחיבור שלך אז אתה צריך לחשב את זה ככה שכל לד יקבל את המתח שלו{נגיד 3V, אז ל-2 זה יוצא 6V} ואם אתה מחבר אותו ל-12V אז אתה צריך נגד שיכול לספוג 6V ובהתאם לכך לקבוע את הנגד לזרם הדרוש {נגיד 0.02A, אז אתה צריך נגד של 300 אום והספק של 0.12W, כלומר אתה יכול להסתפק ב0.25W[סטנדרתי][לא הייתי הולך על ה0.125W כי זה ממש גבולי והנגד יכול להישרף לך ואיתו כל הלדים]}.

{בחיבור טורי יש מפל מתח וזרם שווה על כל הצרכנים}

תלוי בצבע של הלדים.

לגבי הנגדים שיש לך, ממש לא ברור לי. לנגדים יש 3 צבעים בלבד, כשהרביעי (זהב /כסף) מראה על הדיוק. כנראה שיש לך נגדים בדיוק גבוה יותר, ואתה גם כותב את סדר הצבעים הפוך :\

דבר ראשון ישנם נגדים עם 5 ואפילו 6 צבעים, ורמות דיוק שונות ומשונות. הייתי ממליץ לך להיכנס לכאן:

http://www.med.cmu.ac.th/dept/vascular/note/image/resistor-color-code-all.gif

לילה טוב לכולם! =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך למוכר ומה אני מבקש ממנו? ה-TIP31 component איך קוראים לו בעיברית

מישהוא אמר לי להגיד לו טרנזיסטור TIP31 זה נכון לקרוא לזה טרנזיסטור או שיש לזה שם אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך למוכר ומה אני מבקש ממנו? ה-TIP31 component איך קוראים לו בעיברית

מישהוא אמר לי להגיד לו טרנזיסטור TIP31 זה נכון לקרוא לזה טרנזיסטור או שיש לזה שם אחר

כן, TIP31 הוא טרנזיסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...