הראוןש בישראל ! HD4870 CrossFire - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הראוןש בישראל ! HD4870 CrossFire

RenTex

Recommended Posts

מהתמונות אני רואה של-TEMPST אין אפילו גומיות לשיכוך הויברציות בחיבור ה-HDD והכוננים האופטיים - בזיון למארז בכזה מחיר (http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1915.JPG). אפילו ל-6A19 יש...

לגבי המאווררים, זה אכן היה צפוי - אין כל הצדקה לקונפיגורציה כזו וכדי שהיא תהיה שקטה ויעילה יש צורך במאווררים יקרים בהרבה.

מלבד מערכות סופר-אקסטרים כמעט כל מארז סביר עם 2-3 מאווררי 120 מ"מ טובים ומסנני אבק מספק מעל ומעבר והקונפיגורציה הזו היא לא יותר משואו ותו לו (אופייני מאוד ל-NZXT). בכל מקרה, אנחנו חורגים מהדיון המקורי... סחתיין על התמונות - נחכה לבאנצ'ים ולהתייחסות לרמת השקט (או הרעש בעצם).

CM690 עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף ובניו בע"מ ... המארז הזה רועש עם קקה מאווררים .. =\

קיצר לא הייתי בבית, הייתי עסוק במשו אחר .. חח .. נשמע מוזר אבל מה לעשות.

טוב קצת בנצי'ם שהספקתי :

בקריסיס יש אכזבה : ממוצע FPS 41.05, אבל זה DX10, אבל על איכות HIGH, אני ינסה עכשיו דרך התוכנה לבנצ' יש אופציה של 32 ביט ..

אגב המעבד אצלי על 3.2 ...

אני הולך לישון, מחר מהבוקר אני מתעורר מתחיל לחרוש על משחקים, ואני מבטיח יעדכן יותר פרטים, על כל מיני פפילטרים ואפשרויות.

עריכה, על 32ביט, הביא לי 48.3 FPS.

זזתי לישון, לל"ט.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף ובניו בע"מ ... המארז הזה רועש עם קקה מאווררים .. =\

קיצר לא הייתי בבית, הייתי עסוק במשו אחר .. חח .. נשמע מוזר אבל מה לעשות.

טוב קצת בנצי'ם שהספקתי :

בקריסיס יש אכזבה : ממוצע FPS 41.05, אבל זה DX10, אבל על איכות HIGH, אני ינסה עכשיו דרך התוכנה לבנצ' יש אופציה של 32 ביט ..

אגב המעבד אצלי על 3.2 ...

אני הולך לישון, מחר מהבוקר אני מתעורר מתחיל לחרוש על משחקים, ואני מבטיח יעדכן יותר פרטים, על כל מיני פפילטרים ואפשרויות.

עריכה, על 32ביט, הביא לי 48.3 FPS.

זזתי לישון, לל"ט.

איזו רזולוציה??

וגם תביא בבקשה באנצים של קרייסיס על VHIGH

ברזולוציה של 1680 * 1050 במידה ויש לך מסך 22-20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מצטער להגיד לך אבל אתה באמת לא יודע להרכיב... אני לא מנסה לפגוע אני מנסה לעזור... אתה הרכבת הכל הפוך... את הכונן דיסקים התקנת עם ה-TOOLESS של הדיסקים קשיחים והם היו אמורים להיות בתוך הכלוב ממש מול המאווררים הקידימיים ואתה שמת אותם איפה שהכונן דיסקים אמורים להיות... בקיצור תתחיל הכל מההתחלה ותקרא הפעם הוראות! מטרת ההודעה הזאת היתה לעזור לא לפגוע!

ד"א בגלל שלא שמת את הדיסקים הקשיחים בכלוב שלהם הם לא היו יכולים להשתמש בגומי לרטט ש-tmpusr דיבר עליו... סדר את זה דחוף אתה מוציא שם רע למארז!

תראה את זה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TOOLESS הוא ממש לא באותה רמה של "גומי לרטט" להגדרתך... תראה מה יש ב-P182 או ב- SOLO בהשוואה למשל.

החיבורים עשויים מפלסטיק פשוט שלא ממש משכך ויברציות ורעש. גם צורת החיבור שלהם לא מוסיפה לכך... זו מחלה של מרבית המארזים עם TOOLESS INSTALLATION ככלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TOOLESS הוא ממש לא באותה רמה של "גומי לרטט" להגדרתך... תראה מה יש ב-P182 או ב- SOLO בהשוואה למשל.

החיבורים עשויים מפלסטיק פשוט שלא ממש משכך ויברציות ורעש. גם צורת החיבור שלהם לא מוסיפה לכך... זו מחלה של מרבית המארזים עם TOOLESS INSTALLATION ככלל.

שכתבתי TOOLESS הכוונה הייתה לברגים\כל מחזיק\מחבר בין הכלוב לכונן\דיסק. לא היה שום קשר לגומי ולTOOLESS

עריכה: עכשיו ראיתי.. אין גומי... (כנראה התבלבלתי בREVIEW אחר שראיתי..) אבל עדיין לא התקנת נכון את הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת =\

הרכבתי את זה מהר, ניסיתי לראות אם זה יתאים, בכל מקרה אתמול סידרתי את ההרכבה אני מעלה עכשיו , פשוט רציתי לראות מה יקרה.

ואין שום דבר במארז שהוא נגד רעש .. משו כמו גומי או סיליקון ..

אל תדבר סתם שטויות, וההערה שאני אל יודע להרכיב בכללי, בוא נגיד שעדיף שתשמור אותה לעצמיך :)

חכה כמה ימים תדבר אחרת.

אני עכשיו יעלה של המצב הנוכחי, ובנצ'ים אני מתחיל עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכה לראות בקוצר רוח מה יקרה :xyxthumbs:

אל תשכח אפשרויות OC לעשות למעבד, וגם לזכרונות ואולי אף לכרטיס מסך.

פשוט שניים כאלו דורשים חתיכת עוצמה של מעבד, אז מעניין יהיה לראות ביצועים מבלי שהמעבד מגביל אותך בצוואר בקבוק :)

ומקווה שיש לך מסך שיתן רזולציה של לפחות 1900 על 1200 כדי לבדוק מה באמת הם שווים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי מסך 22", אני העלתי את התמונות :

http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1938.JPG

http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1939.JPG

http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1940.JPG

אני יתחיל בבנצ'ים עוד מעט, אני קודם יחבר את המסך.

המעבד על 3.2 יחס 1:1, אני יעשה OC בקרוב, או מקסימום יחליף אותם ל 1066 בשביל לא להגביל את ה OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתגובה אחת =\

הרכבתי את זה מהר, ניסיתי לראות אם זה יתאים, בכל מקרה אתמול סידרתי את ההרכבה אני מעלה עכשיו , פשוט רציתי לראות מה יקרה.

ואין שום דבר במארז שהוא נגד רעש .. משו כמו גומי או סיליקון ..

אל תדבר סתם שטויות, וההערה שאני אל יודע להרכיב בכללי, בוא נגיד שעדיף שתשמור אותה לעצמיך :)

חכה כמה ימים תדבר אחרת.

אני עכשיו יעלה של המצב הנוכחי, ובנצ'ים אני מתחיל עכשיו.

קודם כל תרגע.... אתה אפילו לא ניסית להבין מה כתבתי. הגומי הוא לא נגד רעש הוא נגד רטט של הדיסק קשיח!

ואם כבר אמרת אז רק שתדע שדווקא יש גומי לאטימת המארז שהוא משמש לחסום את הקול... (אבל זה רק במארזים אחדים)

עריכה: הקליפסים שתופסים את הכונן דיסקים עדיין לא ממוקמים כמו שצריך... אני לא מנסה לעצבן אותך אני מנסה לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי מסך 22", אני העלתי את התמונות :

http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1938.JPG

http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1939.JPG

http://davieh.no-ip.org/pics/IMG_1940.JPG

אני יתחיל בבנצ'ים עוד מעט, אני קודם יחבר את המסך.

המעבד על 3.2 יחס 1:1, אני יעשה OC בקרוב, או מקסימום יחליף אותם ל 1066 בשביל לא להגביל את ה OC.

יש התקדמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתם רציתם !

Crysis:

1280X1024 DX9

Run #1- DX9 1280x1024 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 61.195
Run #2- DX9 1280x1024 AA=8x, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 56.385
Run #3- DX9 1280x1024 AA=8xQ, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 50.975
Run #4- DX9 1280x1024 AA=16x, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 56.48
Run #5- DX9 1280x1024 AA=16xQ, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 56.29

1280X1024 DX10

Run #1- DX10 1280x1024 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 49.36
Run #2- DX10 1280x1024 AA=8x, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 47.935
Run #3- DX10 1280x1024 AA=8xQ, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 48.055
Run #4- DX10 1280x1024 AA=16x, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 48.04
Run #5- DX10 1280x1024 AA=16xQ, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 47.81
Run #6- DX10 1280x1024 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 36.66
Run #7- DX10 1280x1024 AA=8x, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 35.195
Run #8- DX10 1280x1024 AA=8xQ, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 35.205
Run #9- DX10 1280x1024 AA=16x, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 35.265
Run #10- DX10 1280x1024 AA=16xQ, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 35.225

יש יל הרבה לעשות פשוט ^^ אני משחק בכל המשחקים, אני יביא עוד בנצ'ים של משחקים אחרים :)

עכשיו אני מחבר את ה 22"

עריכה, אני עם 64ביט , אבח במצב 64 ביט יש תוצאות נמוכות יותר .. אז שמתי על 32 ביט.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות ממש יפות למשחק כמו CRYSIS.

הבעיה שהוא משחק שמנצל מאוד רע CF, הייתי ממליץ לך לבדוק ב COD4.

כמו כן, אין מה לבדוק דברים ברמת הזאתי, ברזולציה שהיא פחות מ1600 על 1200 או אפילו 1900 על 1200.

שני כאלו צריכים רזולציות גבוהות כדי להראות את הכוח האמיתי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...