משחקים אונליין ודיסקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים אונליין ודיסקים

Cryptonite

Recommended Posts

יש משהו שאני לא ממש מבין...

אם אני קונה משחק ורוצה לשחק בו אונליין אני צריך להכניס את הדיסק למחשב בשביל בדיקת מקוריות CD?

או שאני פשוט מתקין אותו ומסיים את העניין?

נ.ב. איפה אפשר למצוא רשימה של משחקים עלייהם משלמים אונליין? (כמו world of warcraft)

תודה ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישה של הדיסק משתנה מיצרן ליצרן לפעמים מספיק ה CD_KEY ולא צריך את הדיסק בכל הפעלה

בקשר למשחקים שדורשים תשלום יש את WOW כמו שאמרת ואני יודע גם על age of conan שנראה משחק די טוב ויש גם את gears of was אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל זה ככה :

משחקי MMORPG כולל את guild wars לא צריכים דיסק בכונן. אין ממש סיבה כי החשבון עצמו הוא וריפיקציה מספיקה שהמשחק מקורי

במשחקים שיש בהם single player וmultiplayer די תמיד צריך את הדיסק אבל לא חובה זה מאוד תלוי בחברה אבל ברוב המשחקי צריך את הדיסק.

בקשר לרשימת MMORPG אפשר למצוא פה :

http://www.mpogd.com/

הנה חיפוש של MMORPG עם client של עם תשלום חודשי ועם דירוג מעל 5

אתה יכול לשנות את הקריטריונים למעלה הרשימה אלף-ביתית אז הסדר לא ממש לפי הדירוג או הפופולאריות . משל המשחק הראשון שם ATITD הוא משחק בלי אלימות בכלל עם הרבה פוליטיקה ומסחר ויש לו בקושי 1000 משתמשים (שיחקתי בו אז אני יודע )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל זה ככה :

משחקי MMORPG כולל את guild wars לא צריכים דיסק בכונן. אין ממש סיבה כי החשבון עצמו הוא וריפיקציה מספיקה שהמשחק מקורי

במשחקים שיש בהם single player וmultiplayer די תמיד צריך את הדיסק אבל לא חובה זה מאוד תלוי בחברה אבל ברוב המשחקי צריך את הדיסק.

בקשר לרשימת MMORPG אפשר למצוא פה :

http://www.mpogd.com/

הנה חיפוש של MMORPG עם client של עם תשלום חודשי ועם דירוג מעל 5

אתה יכול לשנות את הקריטריונים למעלה הרשימה אלף-ביתית אז הסדר לא ממש לפי הדירוג או הפופולאריות . משל המשחק הראשון שם ATITD הוא משחק בלי אלימות בכלל עם הרבה פוליטיקה ומסחר ויש לו בקושי 1000 משתמשים (שיחקתי בו אז אני יודע )

יש רק 69 משחקים ברשת שמבקשים תשלום קבוע (חודשי/שנתי)?

ואני אשמח לקבל רשימה של כל המשחקים שדורשים הכנסת דיסק לכונן ע"מ לשחק Single/Multiplayer...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...