מה אתם אומרים על הלוח BH-7 בכל הקשור ל OC ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הלוח BH-7 בכל הקשור ל OC ?

The Shark

Recommended Posts

ראיתי אנשים שהגיעו איתו לביצועים מרהיבים!

רציתי לדעת אם הוא באמת כ"כ טוב ב-OC והאם הוא שווה?

ואני יודע שהוא מיועד למעבדי P4 אבל עדיין... אולי זה מה שישכנע אותי לקנות P4 ולא AXP ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני הייתי לוקח יחד עם הלוח הזה והזכרונות האלו, את הP4 2.4 800FSB משום ששמעתי ממנו רק טובות בכל מה שקשור לאוברקלוק.

כמו כן, אני ממליץ לך לחשוב ברצינות על מערכת אוברקלוק מבוססת , שאם תעשה סיור בפורום תראה עד כמה הביצועי אוברקלוק של מוחכים.

AXP 1700+ DLT3C

256MB 3200LL

Abit NF-7SL Rev. 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ לקנות לוחות אם שלא מבוססים 865\875 ולקחת P4 C.

אם אתה קונה BH7 שהוא הכי הכי הכי טוב לOC מכל לוחות ה845, הוא ואולי גם ה P4PE של אסוס... בכל מקרה אם אתה קונה אותם קח P4 2.4B ולא אחר, נראה לי שמעבד ב3500 MHZ הרבה יותר טוב מAMD ב2300. 2.4B עם סטפינג SL6EF או SL6RZ יגיע מאוד מאוד רחוק, פשוט תותח. ד"א, תומך DDR400 או לא, אם אתה לא בOC לRAM או ב200FSB, לא תגיע איתו למקסימום ביצועים (RAM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ לקנות לוחות אם שלא מבוססים 865\875 ולקחת P4 C.

אם אתה קונה BH7 שהוא הכי הכי הכי טוב לOC מכל לוחות ה845, הוא ואולי גם ה P4PE של אסוס... בכל מקרה אם אתה קונה אותם קח P4 2.4B ולא אחר, נראה לי שמעבד ב3500 MHZ הרבה יותר טוב מAMD ב2300. 2.4B עם סטפינג SL6EF או SL6RZ יגיע מאוד מאוד רחוק, פשוט תותח. ד"א, תומך DDR400 או לא, אם אתה לא בOC לRAM או ב200FSB, לא תגיע איתו למקסימום ביצועים (RAM)

הסיכוי שהוא יגיע ל3500 מה"צ הוא אפסי.

והאמת, AXP שעובד על 220*11 יציג ביצועים דיי טובים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו! אני יודע שבפורום הרוב עושים OC עם מעבדי , אבל לאחר בדיקה קטנה גיליתי שמעבדי P4 מגיעים לביצועים לא נורמליים בכל מה שקשור ל-OC !

מישהו הגיע עם מעבד P4 2.4GHZ 533FSB למהירות של 3940MHZ !!!!

גם במעבדי בעיית החום הרבה פחות בעייתית ואפילו סביר יתן ביצועים גבוהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התקשרתי לחנות מחשבים שכונתית, רציתי להחליף את הAXP 1800 שלי ב1700 עם STEPPING JIHUB, בהתחלה דיברתי עם המזכירה שלא היה לה שמץ על מה אני מדבר, היא העבירה אותי לטכנאי שאפילו לא ידע מה זה סטפינג (!!!), כאשר ביקשתי ALTHON 1700 JIHUB הם לא הבינו על מה אני מדבר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו! אני יודע שבפורום הרוב עושים OC עם מעבדי , אבל לאחר בדיקה קטנה גיליתי שמעבדי P4 מגיעים לביצועים לא נורמליים בכל מה שקשור ל-OC !

מישהו הגיע עם מעבד P4 2.4GHZ 533FSB למהירות של 3940MHZ !!!!

גם במעבדי בעיית החום הרבה פחות בעייתית ואפילו סביר יתן ביצועים גבוהים...

תן לינק למי שעשה OC ל3940MHZ לא מאמין לדיבורים רק הוכחות!

הקירור הפסיבי הפסיק עוד בימי הP2 אז איך אתה רוצה פסיבי על P4 ועוד שהוא יציג ביצועים "גבוהים"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...