האם כרטיס מסך GeForce 8600GT תופס סלוט אחד או שניים, והאם הוא מתאים ל-HTPC? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס מסך GeForce 8600GT תופס סלוט אחד או שניים, והאם הוא מתאים ל-HTPC?

3d7

Recommended Posts

יש לי שתי שאלות לגבי כרטיס מסך GeForce 8600GT:

1. האם הוא תופס סלוט אחד או שניים (אפשר לשים כרטיס בסלוא הצמוד לו משמאל)?

2. האם הוא מתאים ל-HTPC (האצת תכני HD בחומרה, ותמיכה ברזולוציה של 1920X1200)?

זה הכרטיס שחשבתי עליו:

BFG PX8600GT 256MB/128bit DDR3 PCI-e Video Card

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=10572

אני מעוניין בתשובות לשתי השאלות האלה, אבל אני גם אשמח לקבל המלצות לכרטיסים אחרים עבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-8600GT, בטוח שאפשר להתקין כרטיס נוסף בסלוט שצמוד לו משמאל? המאוורר שלו בכלל לא בולט?

במה מתבטא ההבדל בשידור HD?

ה-HD2400XT הוא הכרטיס הכי מומלץ ל-HTPC? בעיקרון, התקציב לכרטיס מסך הוא 600 ש"ח (אפשר למתוח קצת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה יכול לקחת את ה3650, שהוא יותר חזק, גם מה2400 וגם מה8600.

אבל אתה לא צריך חוזק (אני מדבר על משחקים)

ה3650 וה2400 מפענחים HD באותה צורה. ככה שאם זה השימושים שלך אני לא רואה סיבה לשלם יותר סתם...

ה2400 הוא הכרטיס הכי זול שראיתי, הוא קטן ומתאים לHTPC.

והמאוורר לא בולט לפי מה שאני רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רואה בתמונה שהוא לא בולט, אבל אשמח לקבל אישור, ממישהו שיש לו את הכרטיס הזה, שאפשר להתקין בסמוך לו משמאל כרטיס נוסף.

אני לא מחפש ל- כרטיס זול שיודע לשדר HD. אני מעוניין בכרטיס מסך ל- שיהיה חזק ככל האפשר, עם תמיכה ב-HD וברזולוציה של 1920X1200, שהוא יצרוך כמה שפחות חשמל ויפיק כמה שפחות חום, ושיהיה לו מאוורר קטן שיתפוס רק סלוט אחד (לא שניים), כך שיהיה אפשר להתקין כרטיס נוסף בסלוט הסמוך לכרטיס מסך מצד שמאל.

מה ההמלצה הכי טובה (אשמח לקבל קישור)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HD3650 הוא הכרטיס הכי חזק שקיים שתופס סלוט בודד, צורך מינימום חשמל ומפיק מינימום חום, כולל גוף קירור שקט ככל האפשר ומתאים ל-HD?

התקציב שלי לכרטיס מסך הרבה יותר גבוה מהמחיר של הכרטיס הזה, ולכן אני לא רוצה להגביל את עצמי למקרה שאני ארצה לשחק במשחקים ב- (כמובן במסגרת המגבלות שציינתי למעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...