Dual DDR מאמץ אץ הגשר הדרומי - עובדה ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dual DDR מאמץ אץ הגשר הדרומי - עובדה !

shlomid

Recommended Posts

מספר אנשים כבר אמרו לי שחיבור זיכרונות

בשיטת Dual כלומר שני סטיקים של

גורם למאמץ ניכר מהגשר הדרומי

החלטתי לבדוק את הנושא והוצאתי את אחד מהסטיקים של הזיכרונות החוצה.

מדדתי את הטמפרטורה, במאמץ ובמנוחה וגיליתי שהטמפרטורה צנחה ב- 11 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבגלל שהבקר הצפוני עמוס הוא מעביר חלק מהעומס לציפ הדרומי? או אולי בגלל שזה צורך יותר מתח גם הציפ הצפוני וגם הדרומי לוקחים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי אפשרי להעביר עומס מהצפוני לדרומי הצפוני מחובר ישירות למעבד ומעביר אליו הכל כולל מהדרומי

הדרומי מעביר לצפוני את כל מה שאיטי הארד-דיסק, CD, ולא מחובר לזכרונות בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות אבל אז זה אומר תכנון גרוע ביותר מצד וזה ישפיע על ביצועים של כל מה שמחובר לדרומי אני חושב שהבן-אדם פשוט מדד את הצפוני בטעות

(לא שחסרים מקרים של תכנון גרוע מצד *שיעול* NV30 *שיעול*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבגלל שהבקר הצפוני עמוס הוא מעביר חלק מהעומס לציפ הדרומי? או אולי בגלל שזה צורך יותר מתח גם הציפ הצפוני וגם הדרומי לוקחים יותר?

אני לא מתיימר להיות מבין גדול אני זורק רעיונות לאוויר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקר הדרומי מנהל את תעבורת ה PCI וIDE וסאונד וגם הבקר .

כאשר מפעילים את ה DCDDR אז המחשב מסוגל לעבד הרבה יותר מידע ולכן קצב התעבורה הכללי של הבקרים עולה ולכן הם מתחממים יותר.

מה אני מתכוון :

הבקר הדרומי תלוי בצפוני אבל אם הצפוני יכול לקבל מידע יותר מהר אז הדרומי ישלח לו יותר מהר (אין מצב של המתנה לתעבורה מצד הצפוני)

ולכן שניהם מתחממים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אני בספק ש11 מעלות הבדל נובעות מתעבורת PCI,IDE וכו' זה תעבורה נורא קטנה גם ככה (יחסית) ולא כל כך יושפע מהשיפור של אחוזים בודדים ש Dual נותן בביצועים

הדבר היחיד שנראה לי שיכול להיות מושפע זה AGP אבל אם אני זוכר נכון הוא מחובר ישירות לצפוני וזה בעצם ההבדל בינו לPCI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...