הייטק או תרגיל חכם שמנסים לשווק לנו בצ'ק פויינט. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייטק או תרגיל חכם שמנסים לשווק לנו בצ'ק פויינט.

udicol

Recommended Posts

ההיטק בישראל בשפל? מה מנסה חברת צ'קפויינט לחדש לנו? ובכן מנוע אינטלגנציה מלאכותית חכם שאוסף את כל הנתונים על איומים פוטנציאליים בכל זמן, ובעזרת הפתרונות של צ'קפויינט לנסות לנטר ולמנוע סכנות מהאיומים האילו.

כמה זה עולה? ובכן לעסקים גדולים המנוע חינם אין כסף, אבל! העידכונים יכולים לנוע בין 1000 -10000 דולר לשנה.

תגובות?

לידיעה :

http://images.maariv.co.il/channels/13/ART/479/516.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נראה מבטיח, צ'ק פוינט עולים שלב באבולוציה וב OSI ל Application layer ורוצים להבטיח אבטחה ברמת שימוש באפליקציות שכן עוברות ב FW ע"פ חוקים מאושרים.

עד כמה המוצר יצליח....רק הזמן יגיד...וכולי תקווה שהוא יצליח!

לא היה מזיק אם ל FW שלי היה את היכולת הזאת.....לדוגמא הוא מאושר ע"י ה FW שלי להעברת מידע ותקשורת, אבל מה עם הפירצות שיש בו? אני מוגן מהם? לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא הבנת את הפרנציפ של התוכנית שלהם.

הם משתמשים בכל החומר הקיים ע"מ למנוע כניסות של טרויינים ועוד מזיקים אחרים עם כלים קיימים. מה שהם מנסים לשווק זה חתונה קטולית עם חברה שתספק להם כסף ומשכורת שנתית. אין שום חידוש , או בשורה חדשה.

אני לא אומר חס וחלילה שהמוצרים שלהם לא שווים בשוק, פשוט אני אומר שהנושא נמצא בתרדמה...

שימו לב! בכניסה ל- Ipv.6 אני מאמין שיהיה שוק גדול של הייטק מסביב לנושא, כולל אבטחת מידע וכ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...