בעיה|כשאני מנסה לראות סרט מהמחשב ל-PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה|כשאני מנסה לראות סרט מהמחשב ל-PS3

lesForce

Recommended Posts

תיראו, אני רוצה לראות סרטים שיש לי במחשב דרך ה-PS3.

יש לי ראוטר מסוג RTA1025W שמחובר למחשב והפלייסטיישן גם כן מחובר אליו,והאינטרנט של בזק...

עכשיו נגיד יש לי פרק של נמלטים ששוקל 300 MB בערך, וניסתי להפעיל אותו ב-PS3 דרך התוכנה Winamp Remote, ששירים היא מנגנת לי מצויין, אבל סרטים היא לא מנגנת מסוג AVI או שהיא מראה אותם מעוות כזה,וכשהמרתי את הסרט ל-FLV היא הראתה לי את זה כיאלו ממש באיטיות, מין Slow Motion כזה, הינה לינק לתמונה, זה ניראה ככה ב-PS3 תחכו כמה דקות שזה יטען כי זה קובץ די גדול...)

http://img382.imageshack.us/img382/4051/lagyyy2hp2.gif

כיאלו תמונה רצה אחרי תמונה אחרי תמונה, וזה לא קשור לזה שזה לא טען כי חיכתי שזה יטען איזה חצי שעה וחזרתי לתחילת הוידיאו והוא הראה לי את זה אותו דבר...

אז חשבתי שהתוכנה אולי לא טובה, אז ניסתי את PS3 Media Center X וכשאני מנסה להיכנס אליה מה-PS זה מראה לי "הדף אינו זמין"...

אני לא יודע מה הבעיה, אשמח אם תעזרו לי, כי אני קניתי את ה-PS ולקחתי בחשבון שהוא יהיה כמדיה סנטר...

תודה מראש,Playaz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לך הורדות פעילות (כמו uTorrent וכאלו) בזמן שאתה מנסה לעשות Streaming?

2. נסה להשתמש במה שאני משתמש - Media Player 11. הצלחתי אפילו לעשות Streaming לקובץ HD...

1.לא, וזה גם לא קשור, כי חיכתי שכל הסרט יטען ואז הפעלתי מההתחלה ובכל זאת זה ככה...

2. לא הבנתי איך אתה משתמש בWindows Media Player 11, אשמח אם תסביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Streaming אתה לא אמור לחכות שהסרט ייטען - עד כמה שאני יודע.

ב Media Player 11:

Tools->Options->Library->Configure Sharing

אתה אמור לראות Unkown Device - זה ה PS3.

סמן אותו וסמן את ה-V ב Share my media.

תלחץ על Settings. סמן את הכל.

עכשיו קבצים שאתה גורר ל Library אמורים להיות משותפים ב-PS3 ואמור להופיע לך Media Server בכל אחד מהנושאים Music, Pictures ו-Videos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...