איך מחברים מחשב למסך טלוויזיה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מחברים מחשב למסך טלוויזיה?

3d7

Recommended Posts

לגבי התמונה, אני יכול לחבר את המחשב לטלוויזיה LCD עם כבל S-Video מיציאת S-Video לכניסת S-Video.

איך אני מעביר אודיו, אם אני רוצה להשתמש ברמקולים של הטלוויזיה? האם יש מתאם מיציאת SPDIF קואקסיאלית בכרטיס קול לכניסת Component או RCA בטלוויזיה? מה השיטה הכי טובה (מבחינת איכות) להעברת מהמחשב לטלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התמונה, אל תחבר ב SVIDEO כי האיכות גרועה. חבר ב VGA או ב (את שניהם אתה יכול לחבר ליציאה של הכרטיס מסך בעזרת מתאם. או פשוט חפש כבל שצד אחד שלו הוא DVI)

לגבי הסאונד, כבל פשוט של בננה קטנה בצד אחד (כמו של רמקולים של מחשב נגיד) ובצד השני שלו שני RCA (בננות גדולות). חבר אותו ליציאת אודיו בכרטיס סאונד שלך, ובטלויזיה ב AUDIO IN.

כבל אמור בעקרון להעביר גם סאונד בנוסף לתמונה. אבל אני מניח שצריך בשביל זה יציאת בכרטיס מסך, שזה די נדיר עד כמה שידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בכרטיס מסך מתאם מ-DVI ל-, וכבל שמתחבר ליציאת S-Video בכרטיס מסך, ובצד השני שלו יש חיבור שנראה כמו RCA (שניהם הגיעו עם הכרטיס מסך). איך אני אמור לחבר את זה?

לגבי האודיו, יש לי כבל מ-PL ל-RCA, כמו שאמרת. אני פשוט מחבר אותו ליציאת בכרטיס קול On-board?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SVIDEO ו-RCA לא תומכים ברזולוציות נורמליות, אתה מוזמן לחבר את הטלויזיה שלך ככה אבל אל תבוא בטענות כשתקבל תמונה זוועתית.

אם הטלויזיה שלך תומכת ב תחבר כבל -DVI אם הטלויזיה שלך תומכת רק VGA אז תחבר כבל VGA-VGA

סאונד בדיוק כמו שאמרת, ליציאה הירוקה בכרטיס קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר רזולוציות נורמליות? אתה מתכוון לרזולוציה שהמחשב משדר או לרזולוציה של הטלוויזיה?

לטלוויזיה LCD ופלאזמה אני מחבר כבל . לטלוויזיה רגילה אני יכול לחבר כבל S-Video או RCA ויראו בסדר או שהתמונה תהיה זוועתית, כדבריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר רזולוציות נורמליות? אתה מתכוון לרזולוציה שהמחשב משדר או לרזולוציה של הטלוויזיה?

לטלוויזיה LCD ופלאזמה אני מחבר כבל . לטלוויזיה רגילה אני יכול לחבר כבל S-Video או RCA ויראו בסדר או שהתמונה תהיה זוועתית, כדבריך?

לטלויזיה "רגילה" (כלומר CRT) אפשר בהחלט לראות על ידי חיבור SVIDEO. זה כמובן במילא יעיל רק לסרטים כי הרזולוציה של הטלויזיה גם ככה מאוד נמוכה, אבל סרטים נראים בסדר גמור.

לטלויזית HD מומלץ רק VGA או . בעקרון HDMI\DVI עדיף כי זה חיבור יותר איכותי (דיגיטלי ולא אנאלוגי), אבל בפועל ההבדל לא ממש מורגש עד כמה שידוע לי, ומעבר לזה יש טלויזיות שתומכות טוב דווקא בחיבור VGA למחשב. אז צריך פשוט לנסות ולראות מה עובד יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...