אינטרנט אקספלורר 8 בטה דופק מחשבים! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט אקספלורר 8 בטה דופק מחשבים!

babalas

Recommended Posts

אז כבר יש לי נסיון עם מייקרוסופט, באמת שאף פעם לא איכזבו אותי WMP11 BETA סבבה.... MSIE 7 גם סבבה... איך שיצאה עבדה לי סבבה. בקיצר לא התאכזבתי ממייקרוסופט! אחלה חברה.

אבל עכשיו!?!?!?

התקנתי לתומי את גירסאת הבטא של אקפלורר 8 ולהפתעתי גיליתי שזה שיבש לי את המחשב, קיבינימאט זה דפק לי תוינדוס, הוא לא כתמול שילשום. והוא עושה "נתקל בשגיאה ועליו להיסגר" ונסגר בקיצר תוכנה דפוקההההה אל תורידו תבטא חכו לגירסא הרשמית לאלו ממכם שמשתמשים בו בכלל.... אני עד היום פעם פייר פוקס פעם אקפלורר עכשיו אני עם האקספלורר הזה כל כך גרוע! אני כבר ממשיך עם פיר פוקס 2 נקודה משו לא זוכר!

לא להוריד אקספלורר 8 בדיחה עלובה, זה אפילו לא אלפה גועל נפש של תוכנה. הרסה לי תמחשב לעזאזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי על מה אתה מצטער מראש, הדבר היחידי שלא בסדר זאת הכותרת (תערוך אותה שתיהיה עניינית ונקיה משטויות).

וחוץ מזה שלא משתמשים בבטאות של , אלה גרסאות הרבה יותר מידי מוקדמות, תחכה לפחות ל-RC אם אתה לא מסוגל לחכות לפיינל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוריד גירסת בטא ומתלונן שהיא לא יציבה? למה ציפית? :screwy:

חוץ מזה, אני מוצא את זה מאוד משעשע שאנשים אשכרה משתמשים בגירסאות בטא של מוצרי MS, כאשר רוב האנשים שחשובה להם יציבות אומרים תמיד "אני לא מתקין שום של MS לפני שהיא מקבלת לפחות 2 חבילות SP"... :)

אצל MS אפילו ה-final נחשב בטא.. SP1 זה כמו RC, ורק SP2 זה Final.. וגם לא תמיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה הצטערתי.. על הכותרת! פשוט רציתי שאנשים ייכנסו ושזה לא ייעלם להם מהעין... זה חשוב!

מילפורד, עד היום לא נתקלתי בבעיות ממייקרוסופט. תמיד אני שומע "ווינדוס חרא טוב וינדוס דפוק יציב" ובתכלס אין על וינדוס הכי נוח והכי יפה. לי אין בעיות עם וינדוס ולא היו לי מעולם. השתמשתי גרסאות בטא של מוצרי מייקרוסופט כמה וכמה פעמים וזה אף פעם לא היה ככה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...