קבל מזמר נכלל באחריות? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבל מזמר נכלל באחריות?

Pika007

Recommended Posts

ולכן המלצתי הראשונה היתה להחזיר את הספק לחנות על מנת שתעבירו ליבואן לשם בחינה בציון סיבת ההחזרה.

אבל... לאף יבואן אין ציוד לבחינת רמת רעש של מתחת לכ- 30dBa, ולכן ההסתמכות במקרה זה תהיה על אוזן רנדומאלית של הטכנאי שבודק.

במקרה ואכן בוקע רעש, היבואן שולח את הספק כמות שהו חזרה ליצרן.

על כל ספק יש מדבקת אחריות של היצרן ולא כל יצרן מוכן שהיבואן המקומי "יבחוש" בקרבי הספק.

ליבואן גם אין את הסכימה החשמלית של הספק וכל שכן חלקי חילוף מהיצרן, ולכן גם אין לו כל סיבה לפתוח את הספק ולחקור.

יבואנים אשר אין להם אפשרות לממש אחריות, אם בשל רכישה ממקור שאינו מספק אותה, או בגלל "שלא משתלם" לשנע את הספק התקול ליצרן בגלל עלויות גבוהות, ינסה אולי לפתור מקומית תקלות, או שבכלל יטען ל"נזק פיסי" ולשימוש לא נכון במוצר שפוקע את האחריות.

מיותר לומר שבתיקון מקומוי, במעבדת מתקן הספקים, משתמשים לתיקון ברכיבים שנמצאים תחת היד ולא בהכרח ברכיבים בעלי ההספק הנכון שהרכיב היצרן כמו גם ברמה המתאימה.

(ראה עד כמה יצרנים מסויימים מדגישים שהם מרכיבים קבלים יפנים ולא אחרים).

יצא לי הרבה ממה שהתכוונתי לכתוב :)

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זו בעיה קטנה....

הרגע גיליתי שחצי מהרעש בכלל בא מהחדר של אח שלי שמעבר למסדרון, מטלויזית ה CRT שלו, ששתי הדלתות שלנו סגורות.

יש לי שמיעת על בכל הנוגע לתדרים גבוהים, אפשר להגיד שדי אכלתי אותה

אני אנסה בכל מקרה לדבר עם החנות (שהיא גם היבואן), נקווה שיקבלו את זה.

עכשיו שנתת את ההסבר הזה, תעלומה נוספת נעלמה-

הרעש דומה יותר לזמזום בתדר גבוה מאוד מלרעש חלק בתדר גבוה (שאופייני לקבל מזמר)

אני שומע תדרים גבוהים גם מטלוויזיות CRT על STANDBY ומשום מה חדר שירותים שלי בבית הוא שמתפקד כמו תיבת תהודה ומגביר כל תדר גבוה באיזור שנקלע לשם במקרה.

כמעט תמיד אני שומע ציפצוף גבוה חזק כשאני נכנס לחדר השירותים.

ועוד לא גיליתי את כל המקורות, אבל המחשב הישן שלי הוא אחד מהם וכנראה גם המזגן של השכנים.

Belive it... or Not ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...