מישהו יש חוות דעת על המסך הזה HANNSPREE - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יש חוות דעת על המסך הזה HANNSPREE

sadotd

Recommended Posts

שלום לכולם,

המליצו עליו, אבל בחיים לא שמעתי על החברה הזו

האם למישהו יש ניסיון עם המסך ו/או מידע לגביו ואיך הוא ביחס לדגמים דומים כמו כמו וסמסונג?

Hannspree 22" LCD HW216DPB 5MS 1:1000 Black HDMI

http://tms.co.il/product/5549

תודה רבה לעונים :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hannspree HW216DPB הנו מסך 21.6" (בעל אותה רזולוציה של 22") עם חיבורי D-Sub ו-HDMI אשר יכול להיות מנוצל לצורך משחקים בפורמט 720P מקונסולות משחקים. תיאלץ לרכוש עבור ה-HDMI כבל או מתאם ל-DVI של כרטיס המסך, אם תרצה לשפר את חדות הטקסט.

עדיף לרכוש במקומו את ה- VW222u (כי ממילא אפשר לחבר ל-DVI עם מתאם HDMI קונסולה ויש לאסוס תמיכת HDCP ב-DVI הנדרשת עבור הקונסולות). ב- ממומש OverDrive מכוייל טוב מאוד עם מינימום של שגיאות לכן הוא עדיין יישאר בחירה טובה לגיימינג מהיר במחיר נמוך. אין טעם להוסיף עוד תקציב ל- 2253BW במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לרכוש במקומו את ה- VW222u (כי ממילא אפשר לחבר ל-DVI עם מתאם HDMI קונסולה ויש לאסוס תמיכת HDCP ב-DVI הנדרשת עבור הקונסולות). ב- ממומש OverDrive מכוייל טוב מאוד עם מינימום של שגיאות לכן הוא עדיין יישאר בחירה טובה לגיימינג מהיר במחיר נמוך. אין טעם להוסיף עוד תקציב ל- 2253BW במקומו.

קודם כל תודה רבה על כל המידע..לגבי האסוס האם הוא מסך שמתאים גם לעבודה משרדית וגלישה (וורד אקסל וכו')??

ראיתי על (אני לא בטוח איזה דגם בדיוק) ביקורות ממש טובות וחלק אמרו לא להתקרב אליו.. בקיצור זה הדגם של הכי מומלץ ולא בעייתי או שיש דגם טוב יותר לשימושי (עבודה,גלישה ומשחקים מהירים....אני לא עורך או צופה בסרטים-חשוב לי שהטקסט יראה ברור ואוכל לשחק משחקים והכל במחיר סביר ~ 1500 + - )

אשמח לתגובה ו/או המלצות

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...