שובר נסיעה מלש"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שובר נסיעה מלש"ב

Your-AsSaSsiN

Recommended Posts

אני צריך להגיע ללשכת הגיוס לבדיקות ובזימון שנשלח לי כללו גם את שובר הנסיעה.

השאלה שלי היא איך להשתמש בו. כלומר, אני פשוט נותן אותו לנהג האוטובוס ומשתמש ככרטיס רגיל, או שאני צריך להמיר אותו בקופה לפני הנסיעה באוטובוס לכרטיס רגיל או שזה משהו אחר?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן את הכרטיס לנהג וזהו.

אגב צו ראשון, אם יש לי עם מספרים של פחות מ 4 (למרחק), אני צריך למלא את חלק ג' (רופא עיניים) לפני הצו הראשון, או שאפשר באותו יום?

לא משנה איזה מספר יש לך, גם אם תבוא עם אישור מהרופא הם ישלחו אותך למכונה משלהם בחדר שנקרא "מומחה עיניים" שיושבת בו חיילת מעפנה, שיוצאת להפסקה כל חצי דקה. תעשה את זה שם, נצל את הזמן בבית למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב צו ראשון, אם יש לי עם מספרים של פחות מ 4 (למרחק), אני צריך למלא את חלק ג' (רופא עיניים) לפני הצו הראשון, או שאפשר באותו יום?

אם המספר מעל 4, צריך לעשות בדיקת קרקעית העין, ועדיף לעשות את הבדיקה בקופ"ח.

אם המספר מתחת ל 4 לא צריכים, אבל אפשר לחסוך זמן ולעשות את הבדיקה אצל אופטומטריסט או רופא.

אל תשכח לצלם את הטופס לפני שאתה שולח אותו!

נ.ב: גם בדיקת שתן, כדאי מאוד לבצע בקופ"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממלא את הטופס בבית, כלומר רופא העיניים שלך בדק אותך לא יעשו לך עוד בדיקות.. המספר שלי זה 5 ורבע כל עין, שלחתי להם את הבדיקות בדואר וקיצרו לי את התור בסבבה... אגב, פרופיל 97, כיום יש לממושקפים אופציות ממש רחבות, אפילו טייס על מטוס קרב כמו שהבנתי מבן דוד שלי בחיל האויר, שניתן להבריג לקסדות מיוחדים, כל מיני דברים כאלה...

בקשר לבדיקות שתן, באתי עם בדיקות מהבית ושלחו אותי בכל מקרה לעשות שוב בדיקות... יענו בשירותים ליד איפה שעושים בדיקות רפואיות, לא שולחים אותך הבייתה לבדיקות או משהו.. זה שטויות, דקה שתיים אחרי שהבאת להם את השתן ויש להם תוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות :P

תן את הכרטיס לנהג וזהו.

לא משנה איזה מספר יש לך, גם אם תבוא עם אישור מהרופא הם ישלחו אותך למכונה משלהם בחדר שנקרא "מומחה עיניים" שיושבת בו חיילת מעפנה, שיוצאת להפסקה כל חצי דקה. תעשה את זה שם, נצל את הזמן בבית למשהו אחר.

אני מפחד להיתקע שם בתור או שיגידו לי לבוא ביום אחר וככה ישרפו לי עוד יום

So:

איזה טופס? ומה העניין בבדיקת שתן? הבנתי שזה קטע מסריח בלשכת הגיוס, אני אמור לבוא עם איזה טופס נוסף מהקופת חולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נכנס לועדה הרפואית. שם הם יעשו את הבדיקות, יגידו לך "לך למומחה עיניים ותחזור אח"כ עם התוצאות", אצל ה"מומחים" יש תור דליל ביותר של 10-15 דק' במקרה הרע, אתה נכנס, יוצא עם התוצאות, מתפרץ חזרה לועדה בלי תור, נותן לה את התיק וממשיך בדרכך.

בוא נגיד ככה, זה לא מה שיגרום לך לחזור יום נוסף. אם יקרה אחד מהאלה תצטרך לחזור-

1. הרבה אנשים באותו יום.

2. הגעת ב8 וחצי ומעלה (לא תקף בימים דלי אנשים).

3. האלה באימות נתונים לוקחות הפסקה של שעה.

4. ועדה רפואית ארוכה מהרגיל (אני חיכיתי שעתיים למשל).

יש עוד סיבות אבל אלה העיקריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

So:

איזה טופס? ומה העניין בבדיקת שתן? הבנתי שזה קטע מסריח בלשכת הגיוס, אני אמור לבוא עם איזה טופס נוסף מהקופת חולים?

לאיזה לשכת גיוס את מוזמן?

בדיקת שתן זה "תענוג" מאוד מפוקפק, בייחוד כשיש תור של הרבה אנשים.

עדיף לעשות בקופ"ח (הבדיקה ללא תשלום לאחר הפנית רופא), כדי שיהיה סיכוי שלא תאלץ לבצע את הבדיקה שם.

לגבי בדיקת ראייה:

אם אתה הולך לאופטומטריסט או רופא עיינים נצל את זה, אם לא-לא.

רק אם יש לך מספר מעל -4, אתה צריך לבצע בדיקת קרקעית העין אצל רופא עיינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבאר שבע

בכל מקרה על פי שאר התגובות, נראה לי שאני כבר אעשה את הבדיקות באותו יום

אז אם כך, רק בקופ"ח!

יש שם בדיוק תא שירותים אחד (באותה קומה; אף אחד לא הולך לעלות עם זה במדרגות) לכול המלשב"ים, ובד"כ יש תור ארוך (בייחוד לאחר 08:30).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדואר וקיצרו לי את התור בסבבה... אגב, פרופיל 97, כיום יש לממושקפים אופציות ממש רחבות, אפילו טייס על מטוס קרב כמו שהבנתי מבן דוד שלי בחיל האויר, שניתן להבריג לקסדות מיוחדים, כל מיני דברים כאלה...

אכן, אבל מקבלים רק עם מספר קטן מ 1.75

מישהו עם 4 לדוגמה לא יתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...