מחפש לוח אם לCF של HD4850 ושיתאים לOC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם לCF של HD4850 ושיתאים לOC

sadotd

Recommended Posts

שלום לכולם..

אני מתכנן לקנות מחשב חדש ואני צריך המלצה ללוח אם שיתן תמורה טובה ל CF של 4850 וגם ל OC של Q6700 כניראה..

מוכן לקבל המלצה לכל דבר אחר (מעבד כרטיסים וכו'...)

ד"א הבנתי שלוח שיתן X16 עדיף מ X8 מה המשמעות במחיר?? ובכלל בסביבות איזה מחיר מדובר ללוח טוב האם יש משהו בסביבות ה- 700-800 ש"ח? או שאני חולם בהקיץ?

תודה לכולם!!

:xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עקשן...

אתה בכלל מכיר את הלוח?

טרחת לבדוק עליו ולקרוא קצת לפני שאתה שולל?

אתה נותן תשובות חובבניות ולכן אין לי מה להמשיך את הדיון.

אני מעריך שבהמשך יגיעו עוד תגובות שייגבו את דעתי על הלוח.

שיהיה אחלה יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

תגיד מאיפה באת לי הבוקר אתה לא מבין מה ההבדל בין P45 לבין X48 זה העניין.

תלמד לפני בכלל שאתה מדבר.

במידה והוא יקח P45 הוא לא ינצל את תעבורת פס רוחב של כרטיסי המסך ,חבל על ההשקעה הזאת סתם לזרוק 750 ש"ח.

קח לינק להעשרת הידע

http://hwzone.co.il/reviews/4850_preview/4/

http://www.tweaktown.com/articles/1472/7/intel_p45_vs_x48_crossfire_performance/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לא לריב :nono:

שניכם טוענים שלוח עם PCIE X16 בשני הסלוטים עדיף על X8 + X8 ושניכם צודקים.

החוסר הבנה של שניכם הוא:

IDO פשוט הביא לינק ללוח DFI P45 שכולל PCIE V2 X2 ז"א שני במהירות X16 - הבעיה שלפי דעתי כנרה יש טעות באתר של נעה ומדובר בלוח של X8 + X8 . (כרגע האתר של DFI נפל , אבל שווה לבדוק איזה PCIE הלוח הזה כולל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

בדקתי עוד מתחילה באתר של DFI צויין שזה שני X8 או אחד ב X16 .

הרי זה ברור ש P45 יתמוך רק בשני X8.

עד עכשיו לא ראיתי לוח P45 שתומך בשני X16.

וזאת מה שניסיתי להסביר לו אבל הוא היה עקשן סתם.

ציטוט מאתר DFI

CrossFire: One slot operating at x16 (16-lane port) or two slots each operating at x8 (8-lane ports) bandwidth

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות המאמר (המפתיע יש לומר) ב-tweaktown, ברור כי ה-P45 לא נותן למערך crossfire להפיק את המירב (נקווה שיאמתו את זה בעוד בדיקות), לכן מתבקש לוח התומך בשני X16.

אמנם לוחות X48 יקרים משמעותית מ-P45 וזאת בעיה.

אולם יש לזכור כי קיים צ'יפסט X38 (שלמעשה זהה ל-x48) שקצת ירד מהכותרות והוא זול משמעותית. הנה שני לוחות (בהנחה שקיימים במלאי) בפחות מ-900 ש"ח, אמנם מעבר לתקציב אבל זה יבטיח את הביצועים של ה-X48.

GIGABYTE GA-EX38-DS4

DFI LANPARTY DK X38-T2RB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשם אלוהים איזה סלט עשיתם פה......

יש להבהיר- כל עוד אתם לא עולים לרזולוציה של 2560X1600 או משהו דומה, אין שום בעיה גם עם P45 לקרוספייר. ניתן לראות זאת בבירור בביקורת של טוויקטאון.

הביקורת של HW משווה X8 של PCI-e 1.1 ל X16 של PCI-e 2.0 ולכן לא הכי רלוונטית למקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...