מפרט ל O/C ומשחקים ב-5,500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ל O/C ומשחקים ב-5,500 ש"ח

The Shark

Recommended Posts

המארז הוא מתוצרת Enermax ומתאפיין כמקרר מעולה משום הפוטנציאל ל7מאווררים. עוד מידע לגבי המארז תוכל למצוא כאן, באתר היצרן.

בקשר לקירור של Vantec.. לא אמרתי שהוא אינו טוב. הוא טוב, אבל לא מספיק טוב בשביל OC מאקסימלי. או במילים אחרות, בכדי להוציא את המיץ מהמעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלבן באמת די מכוער אבל יש דגם אחר, ה CS-10182, שהוא פשוט מדהים. (תראה אותו בלינק הקודם).

הוא עדיין לא זמין בארץ אבל אני בקשר עם מספר חנויות כדי שיביאו אותו.

התמונה של הפנוכו היא נכונה ובכלל הסדרה הזאת (CS-1018S) בנוייה באותה צורה כמו XASER3, פחות מצועצעת ויותר זולה.

בקיצור, מומלץ בחום.

(אם אתה לא רוצה לחכות אז תיקח את ה CS-10181 בשחור, הוא לא כ"כ נורא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CS-10182 נראה יפה מאוד, אבל בטח יקח לו זמן להגיע לארץ והוא גם כנראה יעלה בהתאם ליופיו.

בכל אופן אני לא מתכוון לחכות הרבה זמן ולדעתי כל סדרת CS-10181 ממש דוחה! מכוערים בטירוף! גם השחור מכוער...

מישהו אולי מכיר מארז שנראה יפה, שהקירור שלו טוב ל O/C וגם שהמחיר שלו לא יקר מדי...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSK-7 של והSmartFan2 של יעשו עבודה טובה ביחד במחיר טוב מאוד. גם הCNPS7000Cu של Zalman מומלץ מאוד.

CNPS7000Cu אכן יעשה עבודה טובה, אבל רק עם AXP64 או P4, הוא אינו מתאים לAMD רגיל.

לגבי המארז, אם אתה שם אותו לראווה על השולחן ואכפת לך מאסתטיקה לא הייתי ממליץ לקנות את הENERMAX הזה.

בגדול אני מסכים עם הכיוון של NIKE, ה 2500+ יכול להיות טוב אבל זה סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shame.. סלח לי. התבלבלתי.

בקשר למארז.. הצעתי לך כבר את הCS-3181, אבל אתה מתעלם ממני.

"Case- בדוק את זה."- Posted by: !_Nike_! Posted on: Today at 22:12:13

אגב, זוהי אמנם דעתכם, אבל המארז הזה (10181) יפה מאוד. בן-דוד שלי רכש מחשב לא מזמן, רכש אותו והוא יפהפה (הגרסא הלבנה). אבל איך שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר, מודול של TwinMOS בעל אחד מהצ'יפים הידועים יביא ביצועים טובים יותר במחיר הרבה יותר טוב לשימוש של OCing. (כשאני אומר ידועים, בכוונתי הBH-5, הBH-6, הCH-5, הCH-6 ו-הצ'יפ הידוע לשמצה של TwinMOS, הTMD7608F8E500.)

אני ממ שלא הבנתי את הכוונה שלך לגבי הצ'יפים של טווינמוס הוא טובים או גרועים???!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל ברצינות לקנות את הכרטיס מסך Gigabyte ATi Radeon 9700 PRO ב-1,915 ש"ח אבל כמובן שזה יקח המון מהתקציב, אז אני מנסה לקזז במפרט דברים שהם לא הכרחיים.

חשבתי להוריד את ה- -ROM/CD-ROM ולהשאר רק עם צורב(שמתפקד גם כמו CD-ROM)... האם כדאי לקזז באופצייה הזאת? או שכדאי לקזז בכרטיס מסך ולקנות כונן DVD/CD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...