שאלה| ‏Gigabyte W566U-P81T2‎ *~כנסו בהמוניכם~* XD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| ‏Gigabyte W566U-P81T2‎ *~כנסו בהמוניכם~* XD

dani571

Recommended Posts

היי כולם, מה קורה?

אז ככה... בעוד כחודש אני מתכנן לקנות מחשב נייד אם תקציב של עד 5000 שקל (למרות שאבא שלי אמר לא יותר מ-4 אלף... אבל אני אצליח להוציא ממנו עוד 1000..)

הנה הדרישות שלי...

אני צריך מחשב נייד לשימוש ביתי בלבד... אני לא מתכוון לנסוע במטוס ולשחק במחשב... בקיצור שימוש ביתי... אז לא אכפת לי המשקל שלו והעובי...

חשוב לי שהמסך יהיה גדול, ושיהיה סאונד טוב כי אני לא יכול להיות במחשב בלי מוסיקה (רוק-אנד-רול! YAA!~! ), נראה לי שה-15.4 זה מספיק גדול....

חובה שהביצועים יהיו טובים ומהירים, אני לא מתכוון לשחק במשחקים כבדים מידי כמו CALL OF DUTY 4 אבל משחקים במתקרבים לזה... אני לא מתכוון לראות סרטים... ואני יישתמש במקלדת המובנית ואני ייחבר אליו עכבר.

הנה המחשב שחשבתי עליו כאופציה:

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=KSP03

יש בוא בערך את כול התכונות... מעבד כפול ליבה, כונן קשיח של 250G זיכרון של 2G 800MHZ.... נראה לי שזה יכול להתאים לי...

אני רק קצת לא בטוח בכלל הייצרן... זאת בערך הפעם הראשונה שאני שומע על הייצרן הזה GIGBYTE ואני לא בטוח שהוא איכותי ואמין... אבל מי אני שיגיד את זה? אני מצפה שאתם תגידו לי...

אז ייאלה חבר'ס... מחכה לתגובות =]

תודה רבה רבה רבה לכול העוזרים.[br]פורסם בתאריך: 20.06.2008 בשעה 21:20:03

אופס!!! מה פתאום זה פותח את העמוד הזה????

שנייה אחת אני מביא את העמוד הנכון!

הנה: http://ksp.co.il/hpart_uin.php?uin=6117[br]פורסם בתאריך: 20.06.2008 בשעה 21:22:34

תבחרו בעיר חיפה... שם אני קונה את המחשב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אחי אני לא משחק במשחקים ממש כבדים אמרתי... מכיר MU? קאונטר סטרייק? משחקים בסגנון הזה...

ואני רוצה בגלל שזה הכי נוח.. אפשר לשים אותו איפה שבא לך, כשה אתה הולך לחרבן אתה יכול לקחת אותו איתך (xD), ולשימוש ביתי לא חייב מחשב רגיל... זה הכול עניין של הרגל...

אבל תגיב לנושא אחי.. איך המחשב בשבילי?[br]פורסם בתאריך: 20.06.2008 בשעה 21:43:52

יש לי שאלה..

הכרטיס מסך שיש במחשב הנייד הזה לפחות יותר טוב מהכרטיס המסך הזה - Geforse FX 5200?

ה-5200 זה מה שיש לי עכשיו ואני מסתדר איתו מצויין :) אז אם מה שיש שם זה יותר טוב מזה... אז אין לי בעיה אם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יותר טוב, לא יודע בדיוק בכמה.

במחיר הזה לא תמצא חומרה יותר טובה מיצרן נורמלי, אני גם כנראה אמליץ לאחותי לרכוש אותו. (נסיון אין לי, אפילו אין לי נייד)

אתה יכול גם להסתכל על הניידים של MSI באייבורי ד"א.[br]פורסם בתאריך: 20.06.2008 בשעה 21:49:19

יש את הדגם הזה

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=781&CatCode=315

שיש לו כרטיס מסך יותר טוב מלמשחקים.

אם אתה יכול להרחיב את התקציב וחשובים לך משחקים, אולי כדאי לך ללכת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי... זה קצת יותר מידי להגדיל את התקציב ב-1200 שקל רק בשביל כרטיס מסך אתה לא חושב..?

ואם הכרטיס מסך הזה יותר טוב ממה שיש לי עכשיו אז אני סבבה אם זה...

אבל חוץ מהכרטיס מסך.... תכלס המחשב הזה מתאים לצרכים שלי..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה לי יש גיגהבייט מהדגם הזה פשוט לפני 5 חודשים בערך יש לי מעבד 7500 אחלה מחשב תוסיף עוד 500 לתקציב אמרת שאתה יכול ותקח אחד עם 8400 אתה תהנה מהמשב לי יש אחד אני קורע אותו והוא עובד כמו סוס ממליץ בחום..!!

ציינת דבר אחד מוסיקה...אם אתה מתכנן עליו אז רד מזה הדרך היחידה להנות מהמוסיקה שלו כפי שתארת היא לקנות לו קטנים כי הרמקולים שלו לא ייתנו לך מענה למוסיקה הם לא כל כך חזקים..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי... זה קצת יותר מידי להגדיל את התקציב ב-1200 שקל רק בשביל כרטיס מסך אתה לא חושב..?

ואם הכרטיס מסך הזה יותר טוב ממה שיש לי עכשיו אז אני סבבה אם זה...

אבל חוץ מהכרטיס מסך.... תכלס המחשב הזה מתאים לצרכים שלי..?

זה תלוי בבן אדם. יש כאלה שזה מאוד חשוב להם, אם לך לא, אז לא. :)

אתה זה שאמרת שאתה רוצה להריץ משחקים קצת יותר חלשים מ COD4 (שהוא משחק עם דרישות גבוהות).

בכל מקרה, המחשב אמור להיות דיי חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על מחשב w566n

T7700, 2GB, 8400M GS, 250GB

מריץ לי COD4 על 1280 חלק לגמרי (הגדרות נמוכות-בינוניות), אני לא מבין למה אתם זורקים סתם דברים באוויר...

אני גם משחק GRID על הגדרות נמוכות ב- 1024..

וסיימתי את Assassins Creed גם כן על 1280 הגדרות נמוכות / בינוניות.

בקיצור מחשב כזה יכול להספיק בהחלט למשחקים חדשים בהגדרות נמוכות, ובהחלט לקאונטר סטרייק לדוגמא..

** חשוב לציין שאני על ויסטה (טעות חמורה), ואני מעריך שעל היו רצים משחקים טוב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על מחשב w566n

T7700, 2GB, 8400M GS, 250GB

מריץ לי COD4 על 1280 חלק לגמרי (הגדרות נמוכות-בינוניות), אני לא מבין למה אתם זורקים סתם דברים באוויר...

אני גם משחק GRID על הגדרות נמוכות ב- 1024..

וסיימתי את Assassins Creed גם כן על 1280 הגדרות נמוכות / בינוניות.

בקיצור מחשב כזה יכול להספיק בהחלט למשחקים חדשים בהגדרות נמוכות, ובהחלט לקאונטר סטרייק לדוגמא..

** חשוב לציין שאני על ויסטה (טעות חמורה), ואני מעריך שעל היו רצים משחקים טוב יותר...

אתה יכול בבקשה לכתוב חוות דעת קצרה על המחשב מבחינת איכות מסך, מקלדת וכו'?

תודה. :xyxthumbs:

נ.ב.

הבדל הביצועים בין לויסטה במשחקים הוא קיים אך קטן, זה לא מה שישנה כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוות דעתי:

דבר איכותי במחשב זה המסך לי יש מחשב כזה ואני יכול לסובב את המחשב לכל כיוון ואני רואה טוב ממש מהמסך כל מי שראה את המסך התלהב ממש.

מקלדת היו כמה טענות שהיא טובעת....ממש לא רואה את זה אולי בדגמים אחרים אני כותב איתה וממה נהנה ונוח לי..!רמקולים לא הכי....מכל השאר אני ממש מרוצה מתייחס אליו קקנייה ממש מוצלחת ואני יכול להגיד זאת לאחר כ 5 חודשים של עבודה מאומצ מאד אצלי..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...