פעילויות לקיטנה..עזרה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילויות לקיטנה..עזרה

avivlyaviv

Recommended Posts

אני עובד בקיטנה וחופש ואני צריך להעביר שעתיים עם הילדים.

אני צריך להכיסנ 5 פעולות ליום חמישי

יום לי בניתיים 2 רעיונות

1.(פעולות להתחלה) כל אחד אומר תשם שלו שם של צבע באות הראשונה של השם ואז צריך לגעת במשהו בצבע הזה....)

2. משחק WHA (משהו שאני כמיר

יש לכם עוד רעיונות? או רעיונות לשיפור לשמחק שחבתי עליו (מספר 1)

הגילים עדין לא אמרו לי אבל זה בין "עולים לגן חובה" לכיתות ה' אפשר להתאים אתזה לפי גילים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק השקט.

צריך לשבת במעגל בלי להוציא מילה או לגעת אחד בשני כמה שיותר זמן. המנצח מקבל פרס יקר ערך ומיוחד מאוד. (בלון לא מנופח)

כמובן שאתה לא חושף את הפרס עד סוף המשחק. בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

כדורגל/בריכה/שעת סרט - לא אפשרי כי אלה פעליות שהקיטנה מארגת... אז אני צריך לעשות משהו.

מלחמת שוקו - :P

יותר התכוונתי לכל מיני פעיליות חברה, עדיף שיהיה מקויות ולא 1 2 3 דג מלוח או יש לנו גולם במעגל משהו קצת יותר מקורי.

לדומגה יש תשמחק חתול ועכבר- כל הילידם עושים מעגל (בעמידה) ויש ילד אחד בתוכו וילד אחד מבחוץ הילד מבחוץ צריך להכינס למעגל ותפוס את הילד שבפנים והילד שבפנים צריך לברוח החוצה אם הוא מצליח להיכנס.... (כמובן שכל הקטע זה שהילדים במעגל לא נותנים לו להיכנס/לצאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אם זה ילדים גדולים, (כיתה ד-ה)

אתה יכול לעשות להם את מה שנקרא הפשע המושלם,

אתה בוחר זוג ילדים ואומר להם שהם שדדו בנק יש להם חמש דקות בצד לתאם פרטים בקשר לפריצה, בזמן הזה אתה והקבוצה שנשארה, חושבים על 21 שאלות לשאול כל אחד מהם בנפרד, אם הם ענו תשובות זהות אז הם עשו את הפשע המושלם, זה משחק נחמד יכול להעסיק אותם שעות

כמובן שיש גם ציד נבלות

והדגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשחק בקניבלים.

תשיג סיר גדול וצבעי גואש, מיכל נפט ותארגן עצים לשים את הסיר עליהם.

החוקים הם כאלה-

כולם צובעים את הפנים, ועושים הגרלה. מי שנופל בהגרלה צריך לברוח בשטח פתוח מכל שאר הילדים במשך 5 דקות. אם הוא מצליח, אפשר לחזור על המשחק עם ילד אחר. אם הוא נתפס- מבשלים אותו.

איזה פעילויות אתה צריך? רק משחקי חברה? או פעולות חינוכיות \ לימודיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...