בנצ'מקקקים 280GTX! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מקקקים 280GTX!

WhateverX

Recommended Posts

עכשיו יצוץ עוד אחד בהכחשה שיגיד "זה מזוייף" "זה אתר לא אמין" "בואו נחכה להשקה הרשמית"...

היה ידוע מראש שהוא כשלון.

ההגדרה שלך לכישלון מאד מאד גמישה הא? בהתחשב שזה הכרטיס החד ליבתי הכי חזק שאיי פעם יצא והוא חזק כמו שני כרטיסים מהדור הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא גם גדול וחם כמו שני כרטיסים מהדור הקודם... שלא נדבר עולה פי 1.5 יותר מכרטיס כפול של הדור הקודם... זה כמו לקנות פרארי בשביל לסוע מהבית למכולת בשכונה... פוזה

אתה ממציא "עובדות" כביכול על סמך כלום.

א. הוא לא חם הרבה יותר מGX2 או 8800GTX

ב. הוא צורך פחות חשמל בממוצע מ8800U או GX2

ג. אני לא מצליח למצוא עובדות בקשר לגודל שלו אבל אתה מוזמן להוכיח את הטענה שלך שהוא גדול משמועותית למרות שמתמונות שראיתי ההבדלים בינו ל8800GTX לא נראים משמעותיים.

ד. הוא עולה 2900 לעומת 2400 של הGX2, נכון זה יקר יותר אבל בטוח לא ב50%.

האנאלוגיה נכונה בקשר לכל כרטיס מעל 1000 ש"ח לאנשים ללא מסך 22+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני קצת OFF TOPIC, אבל לי היה כרטיס ב-1600 שח בזמנו (8800GTS 320MB מלפני שנה+) ומסך 15 אינץ' והייתי זקוק לכל טיפת עוצמה של הכרטיס בקרייסיס, סטוקר וחברים. היום יש לי 22 אינץ', כדרך אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממציא "עובדות" כביכול על סמך כלום.

א. הוא לא חם הרבה יותר מGX2 או 8800GTX

ב. הוא צורך פחות חשמל בממוצע מ8800U או GX2

ג. אני לא מצליח למצוא עובדות בקשר לגודל שלו אבל אתה מוזמן להוכיח את הטענה שלך שהוא גדול משמועותית למרות שמתמונות שראיתי ההבדלים בינו ל8800GTX לא נראים משמעותיים.

ד. הוא עולה 2900 לעומת 2400 של הGX2, נכון זה יקר יותר אבל בטוח לא ב50%.

יש לך בעיה בהבנת הנקרא, כתבתי כמו.

נצא מנקודת הנחה שאם אתה חושב לקנות כזה כרטיס יש לך מסך טוב (לא דבר ברור מאליו לרוב האנשים) בגודל 24" לפחות.

מסכים איכותיים יודעים להחליף רזולוציה יפה מאוד, כמו כן למסכי LCD בפורמט 4:3 יש שני רזולוציות בהן התמונה חדה, כך שאין לך מה לקטר.

הסדרה החדשה צורכת פחות חשמל רק אם אתה לא משתמש בכרטיס הרבה, ואם כך, בשביל מה קנית את כרטיס כה חזק? בשביל לראות ופוטושופ? :kopfpatsch:

בפעולה הכרטיס צורך כמעט אותה כמות חשמל (ראה ביקורות) כמו GX2, ודורש מסילה של 12V עם 30A בדומה לGX2.

מחירו של GX2 עומד על 2000 שקל, מחירו של GTX280 עומד על 3000 שקל, כלומר פי 1.5, אני לא רואה שום סיבה למה שמישהו יקנה אותו אלא בשביל פוזה.

במיוחד לא מתי שיש כרטיסים של ATI הנותנים ביצועים הרבה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את פירוש המילה כמו.

כמו היא מילת יחס- למשל, עץ בגובה שני מטרים גבוה כמו שני עצים בגובה מטר, לעומת זאת, יש את בערך-שהיא מילה שמראה על הערכה ולא על תוצאה מדויקת, אני מניח שהתכוונת למילה השניה.

אני ממש ממש לא מציע, ממליץ או רוצה שמישהו יקנה את הכרטיס הנ"ל, אך לדעתי אתה מגזים ברמה דיי רצינית.

אני לא יוצא משום נקודת הנחה ואני רואה מספיק אנשים בפורום מפרטים שרוצים "מחשב ב7 אלף" עם מסך 19.

אמרתי בממוצע, אני הייתי רוצה לחשוב על עצמי כגיימר דיי רציני שמשחק כ3-4 שעות ביום, אך עדיין רוב הזמן שהמחשב דולק הוא נמצא בFF או סתם בהתעסקות ללא שימוש במאיץ הגרפי, ולהערכתי בממוצע הכרטיס הזה יצרוך אפילו פחות מה8800GTS שברשותי.

תראה לי איפה יש GX2 במחיר של 2000 ש"ח בבקשה.

הנה GTX280 ב2900 שזה לא הבדל משמעותי אבל הבדל never the less.

תראה לי בנצ'ים שמראים שהכרטיסים של ATI יותר חזקים, עד אז אני מציע שלא תמציא עובדות.

עריכה: שחכתי להוסיף את הלינק http://www.bit-tech.co.il/Product.aspx?productid=618

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את פירוש המילה כמו.

כמו היא מילת יחס- למשל, עץ בגובה שני מטרים גבוה כמו שני עצים בגובה מטר, לעומת זאת, יש את בערך-שהיא מילה שמראה על הערכה ולא על תוצאה מדויקת, אני מניח שהתכוונת למילה השניה.

אני ממש ממש לא מציע, ממליץ או רוצה שמישהו יקנה את הכרטיס הנ"ל, אך לדעתי אתה מגזים ברמה דיי רצינית.

אני לא יוצא משום נקודת הנחה ואני רואה מספיק אנשים בפורום מפרטים שרוצים "מחשב ב7 אלף" עם מסך 19.

אמרתי בממוצע, אני הייתי רוצה לחשוב על עצמי כגיימר דיי רציני שמשחק כ3-4 שעות ביום, אך עדיין רוב הזמן שהמחשב דולק הוא נמצא בFF או סתם בהתעסקות ללא שימוש במאיץ הגרפי, ולהערכתי בממוצע הכרטיס הזה יצרוך אפילו פחות מה8800GTS שברשותי.

תראה לי איפה יש GX2 במחיר של 2000 ש"ח בבקשה.

הנה GTX280 ב2900 שזה לא הבדל משמעותי אבל הבדל never the less.

תראה לי בנצ'ים שמראים שהכרטיסים של ATI יותר חזקים, עד אז אני מציע שלא תמציא עובדות.

עריכה: שחכתי להוסיף את הלינק http://www.bit-tech.co.il/Product.aspx?productid=618

אם היתי רוצה לדייק היתי משתמש במילה שווה.

אך מכיוון שזה לא שווה, לא השתמשתי, לכן זה כמו, מילה המתארת עצמים ולא ערך כמותי, כמו המילה בערך. אם רציתי לשגע לאנשים תשכל היתי משתמש בביטוי "בערך כמו"... עכשיו בזבזת 5 שניות מהחיים שלך על לקרוא שטויות, מקווה שאתה מרוצה.

בכל מקרה לנושא,

צריכת חשמל: http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3334&p=9 (זה אפילו יותר גבוה מהדור הקודם)

ביקורת על HD4850 פה: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=191096

מספיק שהוא חזק יותר מ GTX יחיד, הוא זול דיו כדי שאפשר יהיה לקנות 2 כאלה ולקבל ביצועים יותר טובים מ GTX280 במחיר נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, כשמפעילים את הפילטרים הוא נותן יותר ביצועים מהGX2. הוא מציג ביצועים ממש טובים, המחיר זה החיסרון העיקרי שלו- אתה יכול לקבל ביצועים דומים, אולי פחותים מעט בהפרש של 500 שקל, זה לא הולך ברגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה 4850 חזק יותר אז ה 4870 חזק בהרבה מה GTX.

עדיף כבר להביא 4870X2 או 4870 ב CF, בפלוס מינוס אותו מחיר ולקבל הרבה יותר, אפילו ש 4870 אחד יעשה את העבודה P:

מאיפה אתה יודע שה4850 חזק יותר :o

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה 4850 חזק יותר אז ה 4870 חזק בהרבה מה GTX.

עדיף כבר להביא 4870X2 או 4870 ב CF, בפלוס מינוס אותו מחיר ולקבל הרבה יותר, אפילו ש 4870 אחד יעשה את העבודה P:

חזק מ-GTX280? זה בטוח לא. כנראה גם לא מ-GTX260. לפי המידע אני משער ש-4870 יהיה באותה רמה או חזק במעט מ-GTX260 (על סמך הבדלי ביצועים בין 9800GTX ל-GTX260).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...