נתקעתי בHACKING במטריקס - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתקעתי בHACKING במטריקס

naorai

Recommended Posts

עוד בהתחלה אני לא מצליח לעבור לכונן B!!! מישהו יכול לעזור? בקובץ של הPASSWORD הוא רושם לי ללכת לשני אתרים, הכוונה היא דרך המטריקס או באמת לגלוש אליהם אני שואל כי ניסיתי דרך המטריקס ואין לו שם גישה לאינטרנט, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעקרון אתה צריך לשחק שם בתיקיות TOOLS של כל כונן....

עד שתגיע לפתוח את V... ואת ... ואת LOGOS

=)

בדרך אתה תדבר גם עם מורפיוס וטריניטי....

ועם ספרקס אם בא לך.

ויש מלא דברים מדליקים לגלות! זה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעות גורמות לדפדפן לקרוס שוב שוב, אז אני אבקש פה. תוכלו לפרסם את הפקודות שאתם מכירים בקונסולה הזו?

אני מבין שיש פה מישהו שמנסה לארגן מדריך וזה מוערך מאוד, אבל נשמח להשתמש לבינתיים במה שאנשים כבר גילו עד צאת המדריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אין לי בעיה שישתלטו לי על הת'רד,האמת שגם אני עושה זאת לפעמים, אין לי בעיה גם לשנות לו תשם למשהו בסיגנון "פקודות האקינג במטריקס" אבל אני ממש רוצה להתקדם עם ההאקינג שלי אז אולי מישהו יכול לעזור לי ולענות על השאלה המקורית? פליייזזז :saint: ;D

עריכה- ראיתי אחרי ששלחתי את ההודעה את ההודעה של NUXER אתה מוכן בבקשה לתת פקודה מדויקת איך אני ררואה קבצים בכונן B?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להעיר שHUBER עכשיו שאל אותי בפרטי ועניתי לו , אל תבינו אותי לא נכון ממש ממש ממש לא מפריע לענות לאנשים להפך, אבל אולי נשמור את זה לדיון פה בת'רד הזה ולא לפרטי? אם נעשה זאת כולם יוכלו להנות מהתשבות והשאלות ולא רק אדם בודד טוב? בכל מקרה השאל שלו והתשובה שלי: הוא שאל על הפקודות והתשובה שלי היית- יש הרבה, תעשה DIR לTOOLS כך: DIR A:\TOOLSיש לך שם קבצים תפתח אותם (תרשום פשוט את הכתובת דוגמא:זה מגיע כך A:\ ואתה מוסיף TOOLS\BLABLA.EXE

את הבלבלה תחליף כמובן בשם קובץ, תפתח כך את כל הקבצים בTOOLS ואח"כ בSYSTEM ותגלה עוד הרבה אפשרויות הוא יכתוב את כל הפרטים לך אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן טוב כדי לראות קבצים בכונן B רושמים :

DIR B:

זה הכל..

ואז כמו שאתה יודע איך משתמשים בפ'קודה DIR אותו דבר בכונן B אבל אין שם שום דבר שראיתי שאפשר לפתוח...

ומה שאני לא מבין זה בגדול מה הרעיון מאחורי ה-HACKING מה זה נותן לי ?

ד"א סיימתי את המשחק עכשיו בהפתעה..הייתי בטוח שאני אמשיך לשחק ויפגוש את ניו או משהו כזה...שום כלום...

באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...