max payne הסרט - התפתחויות - הדיון הרשמי - שוחרר! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

max payne הסרט - התפתחויות - הדיון הרשמי - שוחרר!

Mesatla

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית חושב שהשני לקח את הראשון והתעלה עליו בכל אספקט (חוץ מהאורך, לצערי) אני אישית התחלתי לשחק שוב בראשון

בימים האחרונים.

כנראה שיחקת בשני לפני הראשון. הדבר היחיד שהמשחק השני עולה על הראשון זה בגרפיקה... וזה לא חוכמה.

כל היופי של המשחק הראשון היה אווירת הפילם-נואר: אתה שוטר, הרגו את כל מי שהיה חשוב לך בחיים, אתה רוצה תשובות, אתה רוצה נקמה.

העלילה, לעומת זאת, של המשחק השני מגוחכת: אתה עובד בשביל מי שניסה לתפוס אותך במשחק הקודם, ולאד (שהיה הדמות המשנית הכי מגניבה) בוגד בך בשביל להשתלט על הiner circle, מונה סאקס עובדת בשבילו וכל הדרך מנסים להרוג אותך חבר'ה בתלבושת של מנקים... WTF

זאת עלילה של סרט הוליוודי זול :-X

ד"א, איך יעשו את את הקטע בחלום האחרון?

"You're in a movie, Max"

Funny as Hell, it was the most horrible thing I could think of

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיחקת בשני לפני הראשון. הדבר היחיד שהמשחק השני עולה על הראשון זה בגרפיקה... וזה לא חוכמה.

כל היופי של המשחק הראשון היה אווירת הפילם-נואר: אתה שוטר, הרגו את כל מי שהיה חשוב לך בחיים, אתה רוצה תשובות, אתה רוצה נקמה.

העלילה, לעומת זאת, של המשחק השני מגוחכת: אתה עובד בשביל מי שניסה לתפוס אותך במשחק הקודם, ולאד (שהיה הדמות המשנית הכי מגניבה) בוגד בך בשביל להשתלט על הiner circle, מונה סאקס עובדת בשבילו וכל הדרך מנסים להרוג אותך חבר'ה בתלבושת של מנקים... WTF

זאת עלילה של סרט הוליוודי זול :-X

ד"א, איך יעשו את את הקטע בחלום האחרון?

"You're in a movie, Max"

Funny as Hell, it was the most horrible thing I could think of

;D

א. סיימתי את הראשון איזה חמש פעמים עד שיצא השני.

ב. הסיבה שלדעתי השני עולה על הראשון הוא לאו דווקא בעלילה הראשית שלו (שגם הראשון היתה כמו סרט מתח ממוצע עם כמה טוויסטים)

אלא בהתמקדות בדמותו של מקס וכיצד הנקמה מפוררת את כל עולמו וככל שהוא מצליח לבצע את נקמתו לא נשאר לו דבר. זו

גם הסיבה שאהבתי את הסוף הרגיל ולא את הסוף האלטרנטיבי. הפרק בפארק השעשועים הוא לדעתי עד היום הפרק הטוב ביותר

ששיחקתי במשחק מחשב - למרות שלא נורתה בו יריה אחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או מר T במחזמר ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני כבר רואה את זה, Mr. T בחצאית בלט, צועק על כולם- T is for TUTU, Fools!

ועכשיו בנימה קצת יותר רצינית-

די לדחוף את אנג'לינה ג'ולי בכל פינה, גם היא לדעתי לא הייתה מתאימה פה. זה תפקיד קצת בעייתי, אני לא מצליח להעלות בראש מישהי שגם מספיק דומה לה וגם תתאים לתפקיד.

מי לדעתכם היה הכי מתאים לגלם את מקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה מאוד שהסרט יהיה מושקט ולא הווליוודי מדיי כי קצת נמאס לי מסרטים שמבוססים על משחקים, הורסים שם הכל (POSTAL)

ולמה שאת הדמות הראשית לא יגלם למשל זה שמגלם את MAX באמת, לפחות האדם עליו בנו את הפרצוף של MAX במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חותם לך עכשיו שזה הולך להיות סרט הוליוודי שבלוני, לצערי :-\

השחקן שעליו עשו את המודל של MAX PAYNE 2 הוא שחקן אופרות סבון, לא בטוח כ"כ שהוא מתאים לשחק ממש בסרט.

ד"א, חשבתי על זה, נראה לי שכריסטיאן בייל (באטמן) ממש דומה לדמות של מקס פיין השני.

dark_knight_09.jpg

attachment.php?s=df5ee2078ca223a34fe441293550da4d&attachmentid=942&d=1213090462

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקנים פיניים עלומי שם, חפש בcredits של Max Payne2.

אני לא בטוח שהם פינים.

במשחק הראשון הדמות של מקס פיין עוצבה ע"ג הבחור שכתב את התסריט לעלילת המשחק והשתתף בפיתוח, והוא אכן פיני. אבל אני חושב שבמשחק השני הם אמריקאים (לא שצריך לתפוס אותי במילה על זה :P).

חשבתי על כריסטיאן בייל אבל הוא יותר מדי מלוקק בשביל זה. צריך מישהו הרבה יותר ולא סתם איזה מישהו שנראה עשיר יותר מדי ועם שיער דומה.

אני אישית לא כ"כ סובל אותו, אבל הוא ממש דומה (לדעתי) לדמות של מקס פיין השני והוא יכול להיות הרבה יותר ממארק וולברג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...