IMAP עושה בעיות - בעיה אצלי או בצד של השרת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IMAP עושה בעיות - בעיה אצלי או בצד של השרת?

MoRtZkInG

Recommended Posts

הפעלתי חשבון IMAP על המייל שלי ב-OUTLOOK וזה עבר בהצלחה.

נוספה תיקיה חדשה בתוכנה, ויכולתי לגרור אליה וממנה מיילים.

עכשיו בעיה. יש לשרת שלנו איזה קטע עם "תיקיות משנה" (תיקיה בתוך תיקיה).

כשיוצרים תיקיה דרך מערכת הWEBMAIL שמותקנת אצלנו, צריך לעשות שם V כדי שהיא תוכל להכיל תת תיקיות, לא ראיתי שם בכלל אפשרות ללערוך את התיקיות הקיימות לככה שהן יוכלו להכיל תת תיקיות. הכי גרוע, אני לא יכול להעביר ב-OUTLOOK תיקיות לחשבון IMAP לסינכרון אם יש להן תת תיקיות (הוא כותב לי שהשרת לא תומך בתת תיקיות).

אני ריצה לגרור את כל התיקיות שלי ב-OUTLOOK לחשבון IMAP שיצרתי, אבל בגלל הבעיה הזו זה לא אפשרי כרגע.

למישהו יש פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צור תיקיה חדשה אחת (תקרא לה ROOT או FOLDERS, הבנת את הרעיון)

סמן לה את ה"V" הזה שהשרת שלך לא מאפשר תת-תיקיות בלעדיו,

ואל התיקיה הזו, גרור את כל התיקיות המקומיות שלך.

זה אולי נראה עקום, אבל אין לך יותר מדי ברירות עם השרת הזה, ולא הייתי מוותר על גישת IMAP בגלל כזה דבר.

או שתעשה alias ותעביר את האחסון לג'ימייל (עם אותה כתובת מייל נוכחית שיש לך כמובן)) שכן תומך בתת תיקיות כמו שרת דואר נורמלי :)

(בעצם אפילו יותר משרת נורמלי, התיקיות הן של תיקיות ותגיות בג'ימייל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב, קצת באיחור - אבל הנה.

זה לא עבד - ראו תמונה מצורפת.

יצרתי תיקיית ROOT, והיא באמת יכלה גם להכיל הודעות, וגם לקבל עוד תיקיה בתוכה. הבעיה היא שהתיקיה שבתוכה לא יכולה לקבל עוד תיקיות - אז זה לא עוזר לי. כשאני מנסה לגרור תיקיה לתוך התיקיה, אני מקבל את ההודעת שגיאה הראשונה.

לא התייאשתי, ואחרי שקיבלתי את ההודעת שגיאה השניה, ניסיתי את מה שכתוב שם.

הבעיה עם זה, היא שתיקיה שאני קורא לה עם / בסוף, לא יכולה להכיל הודעות, רק עוד תיקיות, אז שוב, זה לא עוזר.

יש כמובן את הרעיון הדפוק שכל פעם שאני ארצה להוסיף תיקיה אני אעשה דרך השרת, ורק למלא את ההודעות אני אעשה ב-OUTLOOK, אבל אני לא רוצה לעשות את זה ככה.

לדעתכם זו בעיה בצד של השרת? מה צריך להגיד לאדמין שלנו לשנות או להתקין מחדש כדי שה-IMAP יעבוד בצורה נורמאלית כמו שאני מבין שזה צריך לעבוד (פשוט שאני אוכל לגרור את כל התוכן שלי במבנה הנוכחי לתוך החשבון IMAP)?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבעיה היא בצד השרת, הוא כנראה לא מיישם את פרוטוקול IMAP בצורתו המלאה,

שרתים אחרים תומכים בוודאות בגרירה של תיקיות עם תת תיקיות, למשל ג'ימייל תומך בכזה דבר (ניסיתי - עבד).

אני לא חושב שאתה יכול להגיד לאדמין של השרת שום דבר שישנה את זה, מעבר ל"בוא נעבור לאפליקציית שרת דואר אחרת"

ואני לא מבין מה הבעיה ב"רעיון הדפוק" זה הרי משהו שאתה עושה בצורה חד פעמית.

אז כן, אולי יש לך מאות תיקיות, וההעברה הראשונה של כל התוכן לשרת תיקח לך זמן (שעות)

אבל מכאן והלאה תוכל לעבוד אונליין, ליצור תיקיות חדשות (אם תזדקק להן) ישר בצד השרת, וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, גם זה לא עבד.

יצרתי עץ תיקיות בשרת, ולמרות שעל פניו כשאני יוצר את התיקיות בשרת (באפליקציית ה-WEBMAIL שלנו) באאוטלוק זה נראה שאפשר להעתיק הודעות גם לתיקיות שיש בתוכן תיקיות וגם לתיקיות "עלה" של העץ, כשמנסים באמת לדחוף הודעה לתוך תיקיה שסומנה בתור "יכולה להכיל תת תיקיות" בשרת, האאוטלוק זורק את ההודעה המצ"ב.

יש לציין שגם ב-WEBMAIL התיקיות האלו לא ניתנות לבחירה כדי לראות מה התוכן שלהם.

אני כבר ממש מיואש.

אני בכל זאת חושב שצריך להחליף את מה שצריך להחליף על השרת והש-IMAP יעבוד בצורה ישרה כמו שצריך.

מישהו יכול לכתוב בקצרה מה צריך להגיד לחברה שמטפלת בשרת להתקין על השרת? מה צריך להחליף? את האפליקציית WEBMAIL (או שזה רק ה"GUI" של המייל) או משהו אחר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף את אפליקציית שרת הדואר (ה GUI של ה WEB MAIL לא בהכרח קשור, אבל ברוב המקרים הוא פשוט חלק מהחבילה)

באחת שהיא RFC complaint עם IMAP

אבל לפני שאתה עושה את זה, אני יודע שניסית עם אווטלוק ועם ה WEB MAIL, תנסה בכל זאת עם קליינט דואר אחר.

כי אני מכיר מישהו שאתה מכיר שמשתמש בשרת הזה עם IMAP בהצלחה, תשאל אותו איך הוא בדיוק עושה את זה..

אולי משהו נדפק בחשבון הסצפיפי שלך, פתח חשבון (יוזר חדש בשרת הדואר) נקי וחדש, ובדוק את הנושא הזה בו

(צור הירככיית תיקיות קטנה בחשבון החדש, נסה לגרור מיילים לתת תיקיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן (המישהו שאתה מכיר שגם אני מכיר) משתמש גם ב-Outlook 2007.

בכל מקרה, הוא אמנם משתמש ב-IMAP, אבל הוא לא ניסה לגרור שם תיקיות וכל זה, הוא סתם בדק עם ה-IMAP עובד לו עם החשבון שלו.

יכול להיות שזו בעיה בחשבון הזה, אבל לא נראה לי...

אני מניח שנצטרך להחליף את התוכנות שעל השרת. אם זה האפליקציית WEBMAIL או ה-MTA שלנו.

לי נראה שה-WEBMAIL עושה בעיות, כי זה ממש בעיה מעצבנת של התיקיות שם שנבנות בצורה עקומה לגמרי.

אני אבקש מהם להתקין מה שצריך להתקין, רק ש-IMAP יעבוד כמו שצריך.

נעדכן אחרי שזה יקרה (בטח ב-2009....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזו בעיה בחשבון הזה, אבל לא נראה לי...

זה לא קשה לבדוק, כתבתי כבר קודם - פתח account חדש ונסה את זה בו (או שתבקש מדן שינסה אצלו)

זה בדיוק 3 דקות לעשות את זה, זה יוצא יותר מוקדם מ-2009.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...