שאלה|בנוגע סוגי כבל HDMI לסוני 3 ועל DOUL SHOCK3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|בנוגע סוגי כבל HDMI לסוני 3 ועל DOUL SHOCK3

lesForce

Recommended Posts

שלום.

יש לי LCD של והיא תומכת ב-HD של עד 1080i ניראה לי (בטוח שיש לה HD READY ו90 אחוז שזה תומך עד 1080i כולל...)

עכשיו אני רוצה לקנות גם כבל על מנת שאני יוכל לראות משחקים של באיכות הרבה יותר טובה .

שמעתי שהמחירים בארץ למשהו טוב עולה 300 שקל וזה ניראה לי מוגזם אז אני הולך להזמין ככל הניראה מ-Play Asia (קודם הזמנתי משחק,ניראה אם ותוך כמה זמן אני יקבל ואז אני יחליט אם לקנות מהם שוב...)

אז עכשיו יש לי שאלה,מה ההבדל בין הכבל הזה:

61639434wi2.jpg

לבין הכבל הזה:

1cheepbb5.jpg

שתיהם לסוני 3, ואני רוצה לקנות כבל משובח הכי טוב שיש , אז אם אפשר הסבר על כל אחד ואם הוא טוב או לא טוב כי יש הבדל משמעותי מאוד במחיר הראשון עולה 70 דולר והשני רק 5 דולר ואני לא מבין מה הUSB שם בראשון עוזר..

והסוני שלי מהארץ וגם הטלויזיה , אז הכבלים יתחברו טוב לטלויזיה והכל יעבוד טוב?

ועל ה-dual shock 3 , גם אותו אני רוצה לקנות והשאלה שלי האם הסוללה שלו נגמרת מהר? ואם אני לא רוצה שיהיה , אני יכול לחבר אותו לUSB ואז לא צריך סוללה?

ושאלה כללית: אם אני קונה משחק או כבל מחול אז כשאני יכניס אותו\יחבר אותו לסוני זה לא יכול להרוס לו איזה משהו שם או לשרוף חלק נכון? במקרה הכי גרוע המשחק או הכבל לא יעבדו אבל הסוני לא יפגע נכון?כי את הסוני אני יקנה שבוע הבא בארץ במחיר יקר מאוד, ועל המשחק במקרה הכי גרוע הפסדתי 200 שקל אבל אני לא מוכן לקחת סיכון על הסוני....

אני יודע שחפרתי, מצטער... אני בן אדם לחוץ ורוצה לברר כל פרט ;D שלא יהיו הפתעות ברגע האחרון O0

מחכה לתשובות, ותודה לכל העוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,

HDMI הוא כבל דיגיטלי , משמע איכות הסיכוך שלא לא משפיעה על התמונה.

באורך קצר (מטר וחצי) אתה יכול לקנות כבל פשוט בארץ בסביבות ה100 ש"ח אולי אפילו פחות ולסגור עניין.

בניגוד לכבלים אנלוגים - האיכות משנה רק כשהאורך שלו גדול ואז המצב הוא בין אין סיגנל ליש סיגנל , לא הפרעות וכו.

הכבל הוא אוניברסלי ולא תלוי מדינה.

בקשר לDUAL SHOCK - הוא מספיק לדי הרבה זמן משחק , אין לך מה לדאוג.

ואתה צודק בקשר לUSB (אני לא רואה שום סיבה הגיונית לעשות את זה אבל נו ...)

בקשר למשחקים לא רק שלא יהרסו - הם גם יעבדו ב100%, בניגוד לWII ולאקסבוקס - המשחקים לא נעולים אזורית.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,

HDMI הוא כבל דיגיטלי , משמע איכות הסיכוך שלא לא משפיעה על התמונה.

באורך קצר (מטר וחצי) אתה יכול לקנות כבל פשוט בארץ בסביבות ה100 ש"ח אולי אפילו פחות ולסגור עניין.

בניגוד לכבלים אנלוגים - האיכות משנה רק כשהאורך שלו גדול ואז המצב הוא בין אין סיגנל ליש סיגנל , לא הפרעות וכו.

הכבל הוא אוניברסלי ולא תלוי מדינה.

בקשר לDUAL SHOCK - הוא מספיק לדי הרבה זמן משחק , אין לך מה לדאוג.

ואתה צודק בקשר לUSB (אני לא רואה שום סיבה הגיונית לעשות את זה אבל נו ...)

בקשר למשחקים לא רק שלא יהרסו - הם גם יעבדו ב100%, בניגוד לWII ולאקסבוקס - המשחקים לא נעולים אזורית.

ליביו

מה שאתה בעצם אומר זה שלא משנה אם אני ישתמש בכבל שמקבלים עם הסוני (בננה) לבין כבל ?!?!?! כי זה ממש לא נישמע הגיוני וניראה לי שזה טעות.

דבר שני, המרחק שבין הטלויזיה לסוני יהיה ממש קטן (מטר 200% יספיק, אפילו חצי מטר...) , אז אם אני צריך כבל קצר לקחת את השני, או שהאורך משפיע על האיכות, לא ממש הבנתי...

ובמשחקים גם רשום למעלה שזה לכל האיזורים ובכל הראשון רשום US , אז אתה בטוח שזה יעבוד? (ומה עוזר בכל הראשון ה- שיש שם?)

ובקשר למה שרשמת על המשחקים, התכוונתי שלא ממש איכפת לי אם המשחק יעבוד, מצידי שלא יעבוד, אבל אני מפחד שזה יגרום איכשהו נזק לסוני, זה יכול לקרות?

ותודה רבה על התשובה המהירה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי האיכות בין שימוש בכבל קומפוסיט ולבין שימוש בכבל HDMI הינה זניחה עד לגדלי מסך של 42", ושאינם FullHD.

מעבר לגדלים האלה כבר רצוי להשתמש ב-HDMI.

ולכבל אין שום קשר לאיזור, אלא רק לגורם המשדר - קונסולה, וכו'.

אני לא יודע בקשר למוצרים שהבאת, אבל אני מנחש שמחירו של הכבל הראשון גבוה בצורה כזו משום שהוא מיוצר ע"י סוני, והכבל השני מיוצר ע"י חברת צד שלישי עלומת שם.

בכל מקרה, במקרה יש ברשותי כבל שרכשתי ביחד עם הקונסולה, המחיר שלו היה בסביבות המחיר של המוצר הראשון. יכול להיות שמה שמייקר את כל העסק הינה העובדה שהראשים שלו מצופים זהב(מוליך הרבה יותר טוב) ובשל מחירו של זה, מחיר הכבל מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי האיכות בין שימוש בכבל קומפוסיט ולבין שימוש בכבל HDMI הינה זניחה עד לגדלי מסך של 42", ושאינם FullHD.

מעבר לגדלים האלה כבר רצוי להשתמש ב-HDMI.

ולכבל אין שום קשר לאיזור, אלא רק לגורם המשדר - קונסולה, וכו'.

אני לא יודע בקשר למוצרים שהבאת, אבל אני מנחש שמחירו של הכבל הראשון גבוה בצורה כזו משום שהוא מיוצר ע"י סוני, והכבל השני מיוצר ע"י חברת צד שלישי עלומת שם.

בכל מקרה, במקרה יש ברשותי כבל שרכשתי ביחד עם הקונסולה, המחיר שלו היה בסביבות המחיר של המוצר הראשון. יכול להיות שמה שמייקר את כל העסק הינה העובדה שהראשים שלו מצופים זהב(מוליך הרבה יותר טוב) ובשל מחירו של זה, מחיר הכבל מובן.

אתה בטוח במה שאתה אומר? ראית את ההבדל במו עינייך?

ואם כן אז מה הקטע שיש יציאות בטלוויזיות כאלה אם ההבדל זניח?

והרי כל הקטע שהסוני תומך ב-HD ולכן האיכות יותר טובה ב-LCD ובטלוויזיות רגיולת אז הסוני לא מנצל את כל היכולת כי אין שם HD לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בלאגן.

לפותח השרשור - התכוונתי בין כבל HDMI יקר לבין כבל HDMI ב2 שקל בתנאי ששניהם עובדים - לא תראה הבדל נקודה סוף פסוק.

זה סיגנל דיגיטלי , או שהוא עובר או שלא.

אין קשר בין זה לשאר הכבלים.

לכבלים כמו שנכתב אין אזורים ואין לי מושג למה יש כבל USB , כנראה לטעון את השלטים.

ומשחקים לא יכולים לעשות נזק לקונסולה (בדוק , מניסיון)

WIZ - ההבדלים זניחים בתנאי שהכבל איכותי ואורכו סביבות המטר מטר וחצי.

רוב הכבלים לא ממש איכותיים / איכותיים אבל עולים יותר מHDMI ולמה להתעסק אם יש כבל דיגיטלי שמעביר גם את הסאונד בצורה איכותית הרבה יותר?

וד"א - התכוונת קומפוננט , לא קומפוזיט.

קומפוזיט הוא חיבור של גיד אחד לוידאו ומספיק לא איכותי כדי שאפילו עם ממיר אנלוגי רואים הבדל בינו לבין חיבורים אחרים (ואין מה לדבר איתו על HD בכלל)

PLAYAZ - תחסוך לעצמך במקום להביא כבל בינוני שאולי (ודגש על אולי) לא תראה את ההבדל בתמונה ותעביר סאונד אנלוגי / תביא כבל יקר וכנראה לא תראה הבדל בתמונה - תביא כבל HDMI זול של מטר - זה דיגיטלי וזה יעבוד.

בכל מחסני חשמל או שקר אלקטריק יש את זה , תביא הכי פשוט שיש להם נקודה סוף פסוק.

NIM גם אתה מתכוון להגיד קומפוננט ואתה טועה.

הוא דיגיטלי אכן , אבל יש בו "קצת" יותר כבלים: 19 אם לדייק והוא מעביר סאונד קצת יותר טוב מסטיראו ב2 כבלים.

http://en.wikipedia.org/wiki/High-Definition_Multimedia_Interface

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בלאגן.

לפותח השרשור - התכוונתי בין כבל HDMI יקר לבין כבל HDMI ב2 שקל בתנאי ששניהם עובדים - לא תראה הבדל נקודה סוף פסוק.

זה סיגנל דיגיטלי , או שהוא עובר או שלא.

אין קשר בין זה לשאר הכבלים.

לכבלים כמו שנכתב אין אזורים ואין לי מושג למה יש כבל USB , כנראה לטעון את השלטים.

ומשחקים לא יכולים לעשות נזק לקונסולה (בדוק , מניסיון)

WIZ - ההבדלים זניחים בתנאי שהכבל איכותי ואורכו סביבות המטר מטר וחצי.

רוב הכבלים לא ממש איכותיים / איכותיים אבל עולים יותר מHDMI ולמה להתעסק אם יש כבל דיגיטלי שמעביר גם את הסאונד בצורה איכותית הרבה יותר?

וד"א - התכוונת קומפוננט , לא קומפוזיט.

קומפוזיט הוא חיבור של גיד אחד לוידאו ומספיק לא איכותי כדי שאפילו עם ממיר אנלוגי רואים הבדל בינו לבין חיבורים אחרים (ואין מה לדבר איתו על HD בכלל)

PLAYAZ - תחסוך לעצמך במקום להביא כבל בינוני שאולי (ודגש על אולי) לא תראה את ההבדל בתמונה ותעביר סאונד אנלוגי / תביא כבל יקר וכנראה לא תראה הבדל בתמונה - תביא כבל HDMI זול של מטר - זה דיגיטלי וזה יעבוד.

בכל מחסני חשמל או שקר אלקטריק יש את זה , תביא הכי פשוט שיש להם נקודה סוף פסוק.

NIM גם אתה מתכוון להגיד קומפוננט ואתה טועה.

הוא דיגיטלי אכן , אבל יש בו "קצת" יותר כבלים: 19 אם לדייק והוא מעביר סאונד קצת יותר טוב מסטיראו ב2 כבלים.

http://en.wikipedia.org/wiki/High-Definition_Multimedia_Interface

ליביו

תודה על התגובה. אז בקיצור מה שאתה אומר זה ששוה לקנות כבל כי האיכות שהוא יראה תיהיה יותר טובה מהכבל הרגיל שמגבלים עם הסוני. לקנות את הכבל של ה5 דולר כי אין ממש הבדל, ואין סיכוי שבעולם היקרה משהו לקונסולה או לטלוויזיה, במקרה הכי גרוע הכבל לא יעבוד.

נכון? יש מישהו שחושב אחרת? אם לא ביום ראשון אני יזמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלעת בול רק שאני חושב שאתה סתם מבזבז זמן (אם הקונסולה כבר אצלך והטלוויזיה גם):

http://zap.co.il/zapnewmodels.asp?Sog=C-Cable&DB139343=139347&DB246882=246902

יש ערימות של כבלים כאלו בארץ וכנ"ל בכל חנות מוצרי חשמל בלי להמתין למשלוח כדי לחסוך אולי כמה שקלים (ושים לב זה סתם צמצום למחיר של 50-100 ש"ח)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלעת בול רק שאני חושב שאתה סתם מבזבז זמן (אם הקונסולה כבר אצלך והטלוויזיה גם):

http://zap.co.il/zapnewmodels.asp?Sog=C-Cable&DB139343=139347&DB246882=246902

יש ערימות של כבלים כאלו בארץ וכנ"ל בכל חנות מוצרי חשמל בלי להמתין למשלוח כדי לחסוך אולי כמה שקלים (ושים לב זה סתם צמצום למחיר של 50-100 ש"ח)

ליביו

הסוני יגיע כשהמשחק שהזמנתי יגיע... שזה יקרה עוד מקסימום 11 יום :D (אני מקווה)

ונזכרתי שיש לי גם כבל שקבלתי ממחסני חשמל כשקניתי את ה- אז אולי אני קודם יחבר אותו ויראה אם יש הבדל...

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מזמין מפלי אסיה, לא כדאי להזמין כבל יותר איכותי?

הוא 3 מטר אבל לא עדיף להוסיף כמה דולרים בודדים (פחות מחמש אם אני לא טועה) ולקנות CABLE DELUXE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...