מידע על פטפורמת הניידים החדשה של אינטל והמלצה לTABLET עד 1800 פאונד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על פטפורמת הניידים החדשה של אינטל והמלצה לTABLET עד 1800 פאונד

picachu

Recommended Posts

היי,

אני יכול לקנות מחשב TABLET בחו"ל עד סוף אוגוסט (אח שלי שוהה שם), הבנתי שצריכה לצאת פלטפורה חדשה של בקרוב ורציתי לשמוע עליה מידע ואיזהשהיא מסגרת זמנים (אם היא בכלל אקטואלית...)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה מביאה הפלטפורמה החדשה? האים אני בכלל מפספס משהוא?

בכלליות חשבתי על המחשב הזה:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF06a/321957-321957-64295-321838-306995-3355644.html

אני מפסיד הרבה לעומת מה שהמחשב הזה מציג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להשוות בכלל ..

מה גם שלדגם של הטבלט ששלחת, אם תשים לב יש מעבדים חלשים ביותר - ULV . לא שיאני ביצועים בלשון המעטה ..

אם אתה ממש "חם" על טבלט , תבדוק מה קורה בDELL או TOSHIBA , או .

הדגם שנתת ממש לא מצדיק את עצמו לדעתי, שלא לדבר על הפלטפורמה החדשה לכשתצא - כמו שנמסיס כתב לך ... לא לפני סוף השנה ...

הטבלטים תמיד יוצאים בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להשוות בכלל ..

מה גם שלדגם של הטבלט ששלחת, אם תשים לב יש מעבדים חלשים ביותר - ULV . לא שיאני ביצועים בלשון המעטה ..

אם אתה ממש "חם" על טבלט , תבדוק מה קורה בDELL או TOSHIBA , או .

הדגם שנתת ממש לא מצדיק את עצמו לדעתי, שלא לדבר על הפלטפורמה החדשה לכשתצא - כמו שנמסיס כתב לך ... לא לפני סוף השנה ...

הטבלטים תמיד יוצאים בהמשך

לא ממש מעניין אותי כח עיבוד, אני צריך זמן בטריה ומשקל.

המחשב הנ"ל מגיע עם מודם סלולארי שמואד חשוב לי ושתי שמדורגות ב6 שעות עבודה בסקירות.

השאלה האם הפלטפורה החדשה מציגה שיפורים בתחומים האלו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלטפורמה החדשה לא אמורה להציג שיפור מהותי מבחינת משקל או זמן סוללה.

ה-2710p של נראה מחשב נחמד, אבל אני לא הייתי קונה עוד אחד כזה (היה לי אחד כזה למשך שבוע) מהסיבות הבאות:

1. דיסק קשיח איטי להחריד. גם בעבודות אופיס ואינטרנט שגרתיות מרגישים את האיטיות.

2. Tablet לא מדוייק. תגובת המסך לעט הרבה יותר טובה ב- TC4200 הישן שלי מאשר ב-2710p שבדקתי.

3. רועש. המאוורר לא נח לרגע. המאוורר לא מאוד רועש, אבל אישית אני לא סובל רעש, ולי זה מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי X61 טבלט'ס - אחד עם מעבד L7500 ואחד מאובזר יותר L7700 והם בהחלט מכונות מצויינות, עובדים מצויין, מדוייקים, חזקים, מעולים ,

מאוד ממליץ.

אתה יכול לקנות עם או בלי סלולאר מובנה - זה לא בעייה אם אתה מביא מחו"ל

אם מחו"ל אז כמובן תדאג לקנות אחד כזה שמכניסים לו SIM , לפתוח אותו לרשתות אורנ"ג\סלקום פה בארץ זה לא בעייה , מבחינה טכנית המודם הנוכחי גם מתאים לרשת העתידית שתהייה לפלאפון - HSDPA

אז לתשובה לשאלה שלך - X61

יש להם עכשיו מחירות חיסול .. אז שווה לבדוק באתר של מה יש להם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי אותו בAMAZON.CO.UK

הוא עולה בין 1300 פאונד ל1600, לחולטין נכנס לתקציב.

הבעיה שאני רואה שיש לו זמן מוצהר של 2.9 שעות שזה מעט מאוד לעומת ה6 מכל בטריה שHP מציעים - יש אמת בנתונים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X60S הוא לא טבלט ...

אין X60S או X61S ... האות S מסמלת מסך דק יותר ומחשב קל ב 200 גרם לערך , מעבד LOW VOLTAGE

בארה"ב באירופה ובארץ - גרסאות הטבלט של הX61 נמכרות עם מעבד שכזה.

בקנדה תוכל לקנות את המחשב עם המעבד TXXXX הרגיל.

היו לי שתי מחשבים כאלה והם מרגישים מצויין .

אחד היה לי עם הבטרייה המורחבת והוא בהחלט החזיק מעמד יפה מאוד.

תחפש אחד עם מעבד L7700 -מעבד קצת יותר חזק מה L7500 - 1.66 לעומת 1.8 הטבלטים לא עברו לPENERYN מאחר שלא יצאו גרסאות LV נכון לכרגע לפנרין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אם אני נשמע קצת נודניק (:

אבל עם 9 תאים אני מגיע למשקל של 2KG לעומת בHP ששם אני מקבל 11 שעות עם שתי סוללות (אין לי בעיה עם המשקל נמצא בתיק)

ברור לי שיש TRADEOFFS בגלל תקציב, אבל נניח והייתי מרחיב את התקציב ל1900 פאונד? יש משהוא ששוה את ההשקעה הזו?

ראיתי מחשב של FUJITSU שאמור לתת 11 שעות על אחת הבעיה שאין להם אחריות בינלאומית בגלל זה אני תוחם את עצמי לHP וIBM...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי הרבה טבלטים בחיים שלי

והיו לי שתי X61 TABLET'S ותקרא לי משוחד

אבל ONCE YOU GO BLACK ... ותמשיך לבד ... :)

לדעתי וטעמי זה הטבלט הטוב ביותר שתוכל לקבל לכסף שלך ... נכון שזה גובל ב 2 קילו .. .אבל זה שווה את זה ...

ובתקציב שאתה יכול להשקיע תוכל לקבל טבלט מאובזר ביותר ... עד העצם ... כולל זמן ארוך וכל הקשקש..

נמסיס .. - סגנון הבנייה מבחינת עיצוב אולי דומה קצת כדי לשוות להם מראה של "משפחה"... אבל פה זה נגמר ... המחשב שוקל חצי קילו עד 700 גרם יותר, העיצוב של מפרץ הבטרייה( ציר המסך) הבטרייה, תחנת העגינה , השלדה של המחשב (יותר רחבה) , אחד ולא שתיים ... , אין מנורת לד במסך (וואוו .. איזה בעסה :) ..

בקיצר .. הרבה דברים שונים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...