שאלה| להזמין שלט מאיביי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| להזמין שלט מאיביי

lesForce

Recommended Posts

מישהו פה הזמין כבר איזה משחק או שלט באיביי? אם כן זה חוקי מהמכס? ואיך זה הולך ? (אף פעם לא הזמנתי)

אני רוצה להגיד למוכר שיביא לי את השלט הזה

http://cgi.ebay.com/Sony-Playstation-3-PS3-Dual-Shock-3-Wireless-Controller_W0QQitemZ370057451976QQihZ024QQcategoryZ139969QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ועוד משחק שראיתי שיש לו בחנות במשולח אחד. אז המכס לא יכולים לקחת ממני מיסים על הברחה או משהו כזה?

תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שכיאלו יקחו יותר מסים כי אני מנסה להביא דברים מחול ואולי זה לא חוקי...

מה שכן איך נראה לכם המוכר? ואיך הולך כל התהליך? אני מזמין ואז מה ? רשום לי לחכות X ימים ואז ללכת לדואר או שבא אליי שליח ? ואם המוכר לא שולח לי את זה אחרי חודש נגיד, אז אני שם לו פידבק רע, אבל בכל זאת אני הפסדתי את הכסף אז מה עושים? וגם איך אפשר לדעת אם הוא לא רשם לעצמו את הפיבדקים?

ואם ראיתי אצל המוכר הזה עוד שתי משחקים אז אני יכול להגיד לו שישלח לי 2 משחקים + שלט במשולח אחד ואז אני יחסוך דמי משלוח?

מצטער על כל השאלות אבל זה פעם ראשונה שאני עומד לקנות משם ...תודה לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב לך למטה בפרטים של המשלוח Each Additional Item, שזה המחיר שאתה מוסיף לכל מוצר נוסף שאתה קונה מאותו המוכר.

זה משתנה בין מוכר למוכר ככה שיכול להיות שתחסוך יותר או פחות.

אתה לא הולך סתם לדואר ולא בא אליך שליח.

כשהחבילה מגיעה אתה מקבל פתק של דואר רשום, ואז אתה הולך עם זה לסניף הדואר הקרוב ומקבל את החבילה. אם תצטרך לשלם מע"מ או מכס יודיעו לך וכדי לקבל את החבילה תצטרך לשלם בסניף הדואר במקום את הסכום הדרוש.

מהניסיון שלי זה עיניין של שבועיים עד שהמוצר מגיע, אתה יכול לשאול את המוכר כמה זמן זה יקח ומתי המשלוח יוצא לדרך.

אם יעבור הרבה זמן וזה לא הגיע, עד כמה שאני יודע אם שילמת בPayPal אתה תקבל החזר כספי מלא (עד 2000$).

אל תקנה ממוכרים שאין להם פידבק טוב! במקרה הזה יש למוכר 15993פידבקים, והוא 99 אחוז חיובי. גם כתוב לך שהוא power seller משמע לא סתם חאפר.

אני הייתי סומך עליו... אם הפידבק טוב באמת שאין מקום לדאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...