שאלה בנוגע לחיבור דימר. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לחיבור דימר.

fuck off

Recommended Posts

קניתי דימר, כשחזרתי הביתה נזכרתי שהמקום שבו רציתי לשים את הדימר יש גם שקע וגם מתג כיבוי של האור באותו מקום, זה משולב כזה.

יש למישהו רעיון מה לעשות?

אני חייב ת'שקע... המחשב מחובר אליו, ואין שקעים קרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא יגיד לך מה לעשות.

קודם כל זה לא חוקי להתעסק עם 220V ללא רישיון.

דבר שני, אף אחד לא יסתכן בלהציע הצעות דרך האינטרנט למישהו שלא מבין בחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לשאול תמיד מותר, לתת תשובה אסור,

אבל מי בכלל דיבר על חוקי הפורום, חשמל יכול להרוג, ולהדריך מישהו מרחוק להתעסק בחשמל ללא שיהיה לו את הידע המתאים זה במקרה הטוב חוסר אחריות משווע ובמקרה הרע זה פשוט פלילי.

אני מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון CUT THE BULLSHIT!

גם מנורה זה לא חוקי להחליף לבד? אבל זה 220V!!! :kopfpatsch:

תנתק את החשמל בארון חשמל ותעבוד כמה שבא לך:)

השקע שמשולב עם המתג לרוב יהיה בגודל שיתאים לך להכנסת שקע ניפרד ודימר שהוא שוב בגודל סטנדרטי לרוב... תנסה לקנות שקע נוסף ולבדוק אם יתאים מבחינת הגודל.

בכל מיקרה יהיה נחמד אם תוכל לעלות כדי שאפשר יהיה לראות במה מדובר ולא להסתמך על הניחושים שלי :xyxthumbs:

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להסכים איתי שלהחליף מנורה זה ממש לא כמו לשים עמעם במעגל כפול כמו שהבחור מתאר (ה-0 משותף והפאזה הולכת לכל תת-מעגל בנפרד).

דבר שני, לפני שמרכיבים עמעם חייבים לבדוק אם המעגל שמתעסקים איתו הוא מבודד לחלוטין מכל שקע, כי אם במקרה החשמלאי שבנה את הבניין התקמצן על חוטים וקבע שמוליך הפאזה למנורה יהיה משותף עם שקע אחר, ברגע שתתחיל לשחק עם העמעם, כל מה שיהיה מחובר לקיר בעזרת אותו מוליך משותף ישרף (וראיתי מספיק כאלו).

דבר שלישי, דימר יעבור טוב רק עם נורות הלוגן וליבון, נורות פלורנסטיות ישרפו עם הורדת המתח.

ודבר רביעי, שקע שמשולב עם מפסק הוא לרוב בגודל של שקע רגיל, דבר שיצריך חציבה בקיר או התקנה של השקע או הדימר "על הטיח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סתם נורה, אני מדבר על הכל... חיווטתי את זה בפנים. כמו להחליף שקע או לשים דימר. היה ניצוץ כי זה אכן היה מחווט לשקע של המחשב גם ואז לא היה לי מתח בחדר... היה מצחיק.

בכל מקרה... הנורה היא נורת הלוגן, זה כם למה קניתי דימר, אני לא כזה טיפש.

וכן, כמו שאמרתי, צריך לחצוב בקיר וזה מה שיעשה בחודש הקרוב מתי שיהיה לי זמן וכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...