צריך עזרה במציאת מארז למחשב- 600 ש"ח> - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במציאת מארז למחשב- 600 ש"ח>

YairZ

Recommended Posts

צהריים טובים לכולם,

לפני מספר ימים התייעצתי אתכם לגבי מפרט מחשב שאני עומד לקנות.

עניין שמטריד אותי (לא יודע למה...) זה עניין המארז- אני רוצה מארז כמה שיותר גדול, שיכיל שארכוש בעתיד, ולפי מה שאני רואה הם יהיו גדולים...

הרעש לא יפריע לי משום שהמחשב יהיה בחדר אחר, ויעמוד על השולחן לפיכך אני רוצה שיהיה לא רק אסטתי, אלה גם מעוצב. אני לא מעוניין לקנות מארז שנראה כמו קופסא, אלה מארז גדול, מקורר מעוצב (אפשר עם לדים וחלון בצד). לדוגמא המארזים של Tagan נראים פצצתיים (אך עם זאת די ילדותיים) , האם החברה טובה?

אם יש לכם המלצות למארזים בעלי התכונות שציינתי, אודה לכם מאוד משום שזהו העניין היחיד שמעכב את הזמנת המחשב.

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CM690 פשוט מדי הוא נראה, ואני בטוח שהוא מרווח וקריר, אבל אני גם מעוניין שהמארז יהיה בעל עיצוב ולא "מקרר".

אני יודע שכל אחד יש טעם שונה, אבל אולי בכל זאת יהיה פה מישהו עם טעם כמו שלי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, רק שבוע שעבר סיימתי בגרות בפיסיקה 5 י"ל. אבל אם זכרוני אינו מטעני - אוויר חם קר יורד למטה מכיוון שהוא כבד מהאוויר הקר החם.

ספק כח שנמצא בתחתית המארז מהווה יתרון מובהק מאשר ספק שנמצא בחלק העליון שלו. בP182 עוד השכילו להפריד את הספק משאר חלקי המחשב וליצור סירקולצייה מצויינת.

הCM690 פשוט מדיי? לא חושב. ראית שלו שהוא פועל ו/או אצל אנשים שקנו והרכיבו עליו מחשב?

אם אהבת את הטמפסט - לך עליו. לדעת רבים הוא יפה יותר מהCM690, רק קח בחשבון שאבק אתה תצטרך לנקות לא מעט, המארז הזה מאוורר מוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, רק שבוע שעבר סיימתי בגרות בפיסיקה 5 י"ל. אבל אם זכרוני אינו מטעני - אוויר חם יורד למטה מכיוון שהוא כבד מהאוויר הקר.

מעניין למה כדור-פורח עף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, רק שבוע שעבר סיימתי בגרות בפיסיקה 5 י"ל. אבל אם זכרוני אינו מטעני - אוויר חם יורד למטה מכיוון שהוא כבד מהאוויר הקר.

ספק כח שנמצא בתחתית המארז מהווה יתרון מובהק מאשר ספק שנמצא בחלק העליון שלו. בP182 עוד השכילו להפריד את הספק משאר חלקי המחשב וליצור סירקולצייה מצויינת.

הCM690 פשוט מדיי? לא חושב. ראית שלו שהוא פועל ו/או אצל אנשים שקנו והרכיבו עליו מחשב?

אם אהבת את הטמפסט - לך עליו. לדעת רבים הוא יפה יותר מהCM690, רק קח בחשבון שאבק אתה תצטרך לנקות לא מעט, המארז הזה מאוורר מוד.

אתה רציני? חחחח עלק אוויר חם יורד למטה אם זה היה כמו שאתה אומר כדור פורח בחיים לא היה עולה למעלה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים טעות שלי. ידעתי שאני לוקח כאן סיכון של 50:50. ולמרות זאת לא בדקתי בגוגל, הסתכנתי. :-X

האוויר הקר יורד למטה. :)

עריכה:

ooooooo123 שמעת על דבר שנקרא פילטר ?

יש אותו בכל מקום שיש במאורר במארז אז ככה שלא צריך לקנות אותו כל יום פעם בשבועיים מספיק !!

השאלה אם יש אותו בTEMPEST. יש אותו? אתה מוכן לבסס את דבריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ביקורת וחבר שעובד בחנות מחשבים וראה יש לו פילטרים..

ואני יוכל לדעת ב100% כאשר הוא יגיע אליי השבוע....

NZXT זה לא חברה מאתמול ולא משלשום..

בNZXT HUSH היה לי אפילו פילטר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הפילטרים? פילטרים חארטה מפלסטיק כמו של הSONATA 3 או איכותיים כמו של הP182?

ומה זה "אפילו" למה הHUSH זה מארז חארטה? למה שלא יהיה? זה צריך להפוך לסטנדרט.

אז בסוף הצלחת להעיף את הHUSH? (אם כן, בכמה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניינים אותי הפילטרים, ככה וככה אני מנקה את המארז שיש לי עכשיו פעם בחודש.

מה עם ה HUSH? הוא גדול? שווה משהו?

ולגבי ה CM יש אפשרות לשים לו חלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הhush לא גדול, הוא דיי צפוף, וכן שווה למי שמחפש שקט ומארז לא גדול (הוא מגיע עם קיט השקטה מודבק).

מה זה "אפשר לשים לו חלון"? אין לו דגם עם חלון, אבל אתה יכול לעשות לו כזה ע"י .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל את זה משום שפעם ראיתי בנועה היה אפשר לבקש מארז עם חלון בתוספת 110 ש"ח אני אני זוכר נכון, רק של מארזי CM לא בטוח שזה היה שם משום שזה היה מזמן.

אין משהו יותר גדול מהCM במחיר שפוי? אני מדבר כמו הגודל של מארז קוסמוס, רק שלא יעלה לי אלף ש"ח...

אם אין אני כנראה אלך על tempest או CM או TAGAN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...