שימוש בנייד כ - GPS - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בנייד כ - GPS

ran1809

Recommended Posts

המחשב שלך יכול להתאים ( מבחינת עמידות פיזית ) בניווט כבישים, אבל עלולה להיות לו בעייה בזעזועים של ניווט שטח ( אם זה מה שאתה מתכוון לעשות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך קשה לנווט בכבישים עם קומבינציה שכזאת ...

לניווט כבישים הייתי מציע לך מכשיר יעודי עם סטיקי כזה שנדבק לחלון ... יש גם פשוטים וזולים באזור 1300-1400 ש"ח

אם בכל זאת למחשב אז יש www.gpsnow.co.il - יש להם כאלה שמתחברים לUSB וכאלה ויש גם כאלה שנקראים CF

זה למעשה כרטיסי PCMCIA קצרים, ובעזרת מתאם אתה יכול לדחוף אותם ליציאה של המחשב ... (כבר עשיתי ככה בעבר)

אז למעשה יש לך שלוש אופציות שונות ... רק תחליט איך אתה רוצה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן אתה תצטרך לקנות או להשיג תוכנת ניווט שעובדת על או (לא ניתקלתי עדיין בתוכנה כזאת, כל תוכנות הניווט שנתקלתי בהם עובדות על PALM או על WIN CE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלט BT איכותי אפשר להשיג ב-350 אצל סלקום (לא צריך חבילה או אפילו להיות לקוח שלהם), מקבלים את המקלט "globalsat bt359" שעולה באתר שקישרו אליו קודם 590ש"ח משום מה.

הבאנדל של סלקום מגיע עם מעמד לחלון (שיתאים לפלאפון\PDF\למקלט עצמו, לא יתאים ללפטופ ;D) מטען ביתי ומטען למצת של הרכב.

אתה תצטרך מתאם BT למחשב בשביל "לדבר" עם המקלט, אם אין לך מובנה בנייד אז זה יעלה לך עוד 80ש"ח בערך.

תוכנה למחשב שגם מתאימה לכבישים בארץ יש את FREEMAP.CO.IL ועוד אחת ששכחתי את השם שלה (אם אני אזכר אני אערוך את ההודעה).

עריכה: SYGIC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...