לא מצליח להפעיל מאווררים של ARCTIC COOLING - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להפעיל מאווררים של ARCTIC COOLING

asafgolan

Recommended Posts

ברשותי 2 מאווררים מדגם FAN 12PWM. לכל אחד מהם יש שלושה חיבורים: חיבור 4 פינים ללוח האם זכר, חיבור 4 פינים נקבה וחיבור 3 פינים ללוח האם. אין חיבור ישיר לספק הכח. חיברתי מאוורר אחד ללוח האם בחיבור 4 פינים, מאוורר שני חיברתי לנקבה במאוורר הראשון, הגדרתי בלוח האם את הSMART FAN על PWM, והמאווררים פשוט לא עובדים.

ניסיתי לחבר רק מאוורר אחד, להשתמש בחיבור של ה3 פינים, לנסות את כל אפשרויות הSMART FAN בביוס, ובכל זאת לא הצלחתי לגרום למאווררים לפעול. מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי 2 מאווררים מדגם FAN 12PWM. לכל אחד מהם יש שלושה חיבורים: חיבור 4 פינים ללוח האם זכר, חיבור 4 פינים נקבה וחיבור 3 פינים ללוח האם. אין חיבור ישיר לספק הכח. חיברתי מאוורר אחד ללוח האם בחיבור 4 פינים, מאוורר שני חיברתי לנקבה במאוורר הראשון, הגדרתי בלוח האם את הSMART FAN על PWM, והמאווררים פשוט לא עובדים.

ניסיתי לחבר רק מאוורר אחד, להשתמש בחיבור של ה3 פינים, לנסות את כל אפשרויות הSMART FAN בביוס, ובכל זאת לא הצלחתי לגרום למאווררים לפעול. מה יכולה להיות הבעיה?

מעניין מאוד, השיטה של שרשור מאווררים, חשבתי שמותר לחבר רק מאוורר אחד בכל חיבור על הלוח.

תוכל להעלות תמונה ברורה של המאוורר עם החוטים והחיבורים השונים ?

אני רוצה לראות איך החוטים מסודרים בכל חיבור ולנסות להכין כזה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאוד, השיטה של שרשור מאווררים, חשבתי שמותר לחבר רק מאוורר אחד בכל חיבור על הלוח.

תוכל להעלות תמונה ברורה של המאוורר עם החוטים והחיבורים השונים ?

אני רוצה לראות איך החוטים מסודרים בכל חיבור ולנסות להכין כזה.

תודה.

הם פשוט משורשרים במקביל, מהחיבור נקבה יוצאים חוטים לעוד חיבור, זה הכל.

20070509_AC1225PWM_2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לדעת ?...

ד"א חיברתי את המאורר הזה על ה120 אקטסרים וחיברתי את המאורר לבקר מהירות של קירור זלמן..שזה היה על הכי נמוך המאורר לא הסתובב בכלל ושזה היה על הכי גבוה הוא הסתובב יש אפשרות לעשות שברגע שזה יהיה על נמוך זה יסתובב על מהירות מינימום ?

ויש לי P35C-DS3R על איזה חיבור אני יכול לדעת שיש לי בקרת מהירות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט משורשרים במקביל, מהחיבור נקבה יוצאים חוטים לעוד חיבור, זה הכל.

OK , ראיתי עכשיו, כולל PDF של AC .

זה נראה כמו חיבור 2 מאווררים עם מפצל V ללוח האם.

איך אפשר לדעת בכמה עומס יעמוד הלוח ?

אפילו AC כותבים ב PDF :

The maximum current for all fans is 0.7 A

Please check with your motherboard manufacturer in case it exceeds this limit.

חיפשתי בחוברת לוח האם ולא מצאתי נתוני אמפר של חיבורי המאווררים השונים :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...