שאלה של מתחילים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה של מתחילים

itayalter

Recommended Posts

יש לי לוח MAXSIMUS FORMULA , מעבד E6600 וזכרונות 800MHZ , ניסיתי לבצע OC דרך הלוח אם וגם דרך התוכנות שמסופקות עם הלוח אבל משום מה נראה לי שהמחשב ניהיה רק איטי יותר כאשר אני את הפעולה , יש מצב שזה קשור לספק כוח ? ( הוא די פשוט .... ) או שאולי זה משהו אחר שאני לא יודע ? אשמח לעזרה , תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה רבה ותודה על ההתחייסות .

ב. בגדול אני די חדש בנושא ( הייתי עושה OC ל589 לפני 10 שנים ) אבל מאז קצת עזבתי תנושא , בכל מקרה נכנסתי לBIOS ופשוט ביקשתי ממנו להתחקות אחרי מעבד יותר חדיש ( יש שם אופציה כזאת ) וכל השאר נשאר AUTO , בעיקרון אני לא ממש יודע איך להגדיר את הוולטים או על פי איזה עקרון אני עובד איתם אבל נראה לי שבכל מקרה הספק שלי מעפן ( הוא איזה 300 וואט של חברה לא ידועה ) .... יש איזה שהוא עיקרון שאיתו אני עובד בהמהרת המעבד ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יודע שזה קשור הייתי מחליף , אז איזה ספק אני צריך ? גדול אני לא וגם לא בא לי להוציא הרבה ללא סיבה , אז איך אני יודע איזה ספק אני צריך ? והאם באמת זה מה שמשפיע על ביצועי המחשב ? זה קשור לאיטיות של הלוח אם כרגע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ...

INTEL E6600

ASUS MAXIMUS

512x2 800MHZ פשוטים שקניתי עם המחשב

1gbX2 800mhz cl5 של CORSAIR

wd 120gb X 2

ati 3600 X 2

וספק כוח פשוט 300 וואט .

אז מה אתם אומרים ?

והאם זה שאני מחזיק את הזיכרונות הפשוטים יותר אני פוגע בביצועים או שעדיף להשאיר אותם ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי טוב שזה מה שגורם לOC לא מוצלח

הספקים הטובים הם של:

CORSAIR

ENERMAX

FSP

HEC

THERMALTAKE

ANTEC

הם המומלצים ביותר

תעשה בדיקה על מומלצים(תפתח אשכול חדש בקטגוריית ספקי כח)

אני חושב שיספיק לך בין 400 ל450 וואט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתי, בשביל המלצה לספק יש לך פורום מתאים.

לגבי הזכרונות, אין צורך להוריד אותם. הם עובדים בתדר של 800MHZ וסביר מאוד גם שעל CL5.

בכל אופן, כדי שנהיה בטוחים, תעלה תמונה מלשונית הזכרון בCPUZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...