מפרט למחשב זול עד 2700 לא מיועד למשחקים .. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב זול עד 2700 לא מיועד למשחקים ..

oFRiZ

Recommended Posts

כנראה היום או מחר אני אלך עם אחי להזמין מחשב .. המחשב לא מיועד למשחקים או לעריכת מוזיקה/וידאו וכאלה דברים ..

הוא מעוניין במחשב פשוט רק לשמוע מוזיקה/סרטים אימיול , וקצת איסיקיו .. עד 2700-2800 כולל הכל .

בעיקרון עשיתי מפרט והייתי רוצה לשמוע את דעתכם אם עדיף משהו אחר , אולי במקומות אחרים המחירים של החלקים זולים יותר ..?

אני לא בידיוק שולט בשוק ואני אשמח לקבל עוד מקומות לבדיקה והשוואה באזור הצפון .

14ph3.png

לגבי הספק אני לא בטוח .. אני יודע שהפשוטים האלה והזולים תמיד שורדים יותר זמן השאלה איך הוא מבחינת רעש וכאלה ..?

עוד שאלה חשובה , הוא לא רוצה מסך .. אין בעיה לחבר את זה לפלזמה בחדר נכון ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב מאוד- פלזמה או LCD, ובאיזה גודל?

פלזמה- רזולוציה מאוד נמוכה, אי אפשר להשתמש בזה כמסך מחשב.

LCD- עד 32" אין בעיה, בגדלים של 37" ומעלה חייב FHD בשביל שזה יראה טוב (אלא אם הוא מתכנן לשבת 3 מטר מהמסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד: Intel Core 2 Duo E8300 2.83Ghz Penryn OEM

כמות: 1

מחיר: ¤781

לוח אם: Gigabyte GA-G33M-S2L

מחיר: ¤444

מארז: Compucase HEC 6A19 400TRT Black

מחיר: ¤362

זיכרון: A-Data 4GB (2x2GB) DDR2-800 Vitesta CL5

מחיר: ¤418

קשיח למחשב שולחני: Seagate 500GB Sata II 32MB

מחיר: ¤375

כונן אופטי: LG GH20NS DVD-RW x20 Dual Layer Sata Black

מחיר: ¤135

מקלדת: LOGITECH Deluxe 660 Cordless Desktop - OEM

מחיר: ¤165

סה"כ: ¤2680

http://tms.co.il/preview/spec/y3qs2nkz

אתה יכול לעלות במעבד לE8400 אם יש לך עוד מאה לזרוק (הסיבה שאני אומר לזרוק היא כי כנראה לא תרגיש בהבדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלויזיה היא LCD ..

32 אינץ של Spectra .. כמה רזולוציה אני לא יודע בידיוק אבל זה אמור להתאים לפי מה שאתה אומר לא ..?

תאמת שכמו שאמרתי הוא לא צריך מחשב יותר מידי רציני עבור הצרכים שלו .. לי יש מחשב שקניתי לפני שנה בערך אולי קצת פחות E4500 עם 2 גיגה 667 ואני חושב שגם זה די והותר בשבילו ..

אבל עדיין אם אפשר בכסף הזה למצוא מחשב טוב יותר אז למה לא .. בלוחות אם אני לא מבין גדול , ה GA-G33M-S2L מגיע עם כרטיס מסך מובנה לפי מה שאני רואה כן ..? שלא יהיו בעיות עם זה ..

הייתי שמח גם לקבל עצה על ספק האם ה golden tiger אמור להספיק או שיש משהו אחר טוב יותר רצוי גם כמה שיותר שקט במחיר הזה ..?

או שאולי ה LANBOX מגיע עם ספק ..? פשוט הוא נעול על המארז הזה..

עוד שאלה ממש חשובה לגבי המעבד , אני יודע שבKSP האחריות היא לכל החיים על המעבד.. ב TMS אני רואה שזה רק לשלוש שנים ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליזיבורגר אין מאורר למעבד במפרט (מאוד מטריד לראות אנשים מרכיבים מפרט לוקחים את המעבד הכי פאקינג זול

שהם רואים, לא בודקים אם זה OEM או RETAIL, וממליצים את זה לאנשים, לדעתי צריך לא לאפשר לו לענות בפורום

הזה ספציפית יום..).

בלכ מקרה אם זה לסרטים שמתחברים לטלויזיה הייתי לוקח את זה:

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.53GHz E7200 45nm : " SLAVN" - BOX ¤606

לוח אם:

GIGABYTE GA-P31-DS3L ¤347

כרטיס מסך:

GECUBE AGP RADEON HD2400PRO 256MB DDR2 HDCP : GC-RX24PGA2-D3 - RETAIL ¤288

דיסק קשיח:

WD 500GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD5000AAKS ¤426

צורב DVD:

ASUS DVDRW DRW-2014L1T LIGHT SCRIBE - SATA - RETAIL ¤172

זיכרון:

KINGSTON 2048MB (1024MB X2) DDR2 800MHZ CL5 ¤233

מארז:

COMPUCASE 6A19 + HEC 400TRT ¤356

סט מקלדת ועכבר:

MICROSOFT WIRELESS OPTICAL DESKTOP 1000 ¤151

קרור למעבד:

ARCTIC-COOLING FREEZER 7 PRO CPU COOLER FOR INTEL S775 ¤113

מחיר סופי: ¤2692

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אך עדיין יש לי כמה שאלות .. לגבי המעבד שלא קיבלתי תשובה.. ב TMS האחריות היא לא לכל החיים על המעבד ..?

לגבי הקירור של המעבד , אצלי למשל במחשב אין .. והטמפרטורה היא בערך 36 משהו כזה בחוסר פעילות.. בכמה זה כבר יכול לתרום לטמפרטורה הקירור ..?

ועוד שאלה כי באמת אין לי מושג אני לא עוקב.. ה HD בכרטיסי המסך מה זה אומר ..? שזה באיכות של HD פיניישן יעני כמו בטלויזיות או סתם ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך קירור למעבד, זה בטוח... יכול להיות שהוא פסיבי או אקטיבי אבל אל תדאג יש לך 99%.

הקירור שאני שמתי סתם משתיק את המחשב, מאידך אפשר לקחת את הקירור סטוק של שהוא פחות יעיל ויותר רועש (אבל

הוא בא עם המעבד), מצד שני לייזי בורגר לא שם לך (מפני שאצלו זה גרסאת OEM ובה אין שום דבר טוב, חוץ משקית ניילון

עלובה עם מעבד, תשים עוד 20 שקל ותקנה BOX/RETAIL)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה ממש חשובה לגבי המעבד , אני יודע שבKSP האחריות היא לכל החיים על המעבד.. ב TMS אני רואה שזה רק לשלוש שנים ..?

אחריות לכל החיים = שנה אחרי שלא מייצרים יותר את המוצר.

אין לי מושג עוד כמה זמן ימשיכו לייצר את הE8XXX, אם זה יוצא יותר משנתיים אז עדיף לקנות מKSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך קירור למעבד, זה בטוח... יכול להיות שהוא פסיבי או אקטיבי אבל אל תדאג יש לך 99%.

הקירור שאני שמתי סתם משתיק את המחשב, מאידך אפשר לקחת את הקירור סטוק של אינטל שהוא פחות יעיל ויותר רועש (אבל

הוא בא עם המעבד), מצד שני לייזי בורגר לא שם לך קירור (מפני שאצלו זה גרסאת OEM ובה אין שום דבר טוב, חוץ משקית ניילון

עלובה עם מעבד, תשים עוד 20 שקל ותקנה BOX/RETAIL)

כן יש לי את המאוורר של אינטל שמגיע יחד עם המעבד.. והוא דווקא לא רועש במיוחד ..

השאלה אם לא עדיף את זה במקום לזרוק עוד 100-120 שקל על על קירור למעבד.. ואיך הוא תורם אם ביכלל לטמרטורת המעבד שזה שווה את הכסף ..

לגבי הכרטיס מסך ששמת , אני חושב שבסוף כן נכניס לו איזה כרטיס מסך אם מתישהו יבוא לו לשחק באיזה משהו אי אפשר לדעת ..

אבל גם פה השאלה אם כל כרטיס מתאים ככה להתפרש על 32 אינץ של LCD ואיך תהיה האיכות .. מה דעתך על ה Gigabyte Radeon 3650 512MB Retail ..? הוא מתאים מבחינת הלוח והזיכרון ..?

וכשאני אומר משחקים אז אני מתכוון גג לפיפא או איזה משחק מכוניות לא משהו רציני.. העיקר שיהיה אפשר לשחק בכיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...