EEEPC 4G surf או Thinkpad T40? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EEEPC 4G surf או Thinkpad T40?

jackofalltrades

Recommended Posts

אני שוקל לקנות את אחד מהמחשבים הללו אבל אני עדיין מתלבט האם לקנות את ה-EEE (עם כונן חיצוני HD passport) או, באותו המחיר לקנות את ה-T40. אני כמובן מתכוון לראות סרטים (לא הבחנה גבוהה) ואפילו לשחק משחק ישן (Ragnarok Online).

מבחינתי, היתרונות של ה-T40 הם המסך הגדול יחסית ל-EEE והמפרט החזק גם כן, לעומת זאת, ה-EEE שוקל פחות מחצי והגודל שלו קטן מאוד בהשוואה ל-T40. הסוללה של ה-EEE גם תחזיק יותר מן הסתם. לגביי כרטיסי המסך אני לא יודע לקבוע מה יותר טוב - הזה שעל ה-EEE יותר חדש אבל יש לו רק 8 מגה זכרון.

שניהם יהיו באותו מחיר לאחר הוספת כונן חיצוני ל-EEE וכרטיס רשת ל-T40.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למען הגילוי הנאות - אני עוסק בתחום הספציפי שאתה שוקל לגביו (מוכר ומייבא ניידים כגון T40)

השבוע היה לי לקוח שהתלבט בדיוק כמוך.

אז שלא תחשוב שדעתי משוחדת אז ככה .. הEE זה צעצוע נחמד בשביל השירותים או כשאתה סתאם יושב איפהשהוא בחוץ ובא לך לשלוח איזה הודעה במסנג"ר או לא יודע מה ... בקיצור קשקושים קטנים ולא יותר , תוסיף לו איזה דיסק חיצוני שתרצה - הכוח עיבוד או הכרטיס מסך שלו בחיים לא יגיעו לזה של הT40

אבל מה שכן, המחיר שלו יותר זול במידה מסויימת - וגם יש אותו במבצע בבזק - קח חבילה של 4 מגה לחודש וקבל במחיר נמוך מאוד- בהתחייבות לשנתיים או משהו שכזה , אני שקלתי לקחת כזה דבר לעצמי ...

הדגשת שאתה מתכוון לראות סרטים - האסוס בהחלט לא מיועד לזה, הT40 גם מגיע עם כלמיני חיבורים שמאפשרים לך להתחבר למסך חיצוני או -SVIDEO \ vga-out דברים שאין באסוס , מה לגבי כונן אופטי מובנה שאין באסוס ... בקיצ יש עוד הרבה דברים שכדי להשוות לT40

בסופו של דבר הלקוח שלי קנה T40 ...

אשמח לענות לך על עוד שאלות.

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...