crossfire vs sLI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

crossfire vs sLI

סאונד בראש

Recommended Posts

טוב אז ככה

אם אני לא טועה SLI והCF שניהם מיועדים לחיבור 2 כרטיסי מסך במקביל

SLI של NVIDIA בציפים

לעומת CF של ATI

עכשיו לי יש לוח אם של P5K

השאלה שלי היא

האם ה CF והNVIDIA זהים מבחינת ביצועים ?

איך מחברים CF

האם הלוח אם שלי תומך ב CF ?

והאם דרושה התמיכה של המשחקים ( בעיקר 4 ) כדע להישתמש ב CF

תודה על התשובות

הם יעזרו לי לחדד מספר דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לSLI של נוידיה צריך צ'יפסט של נוידיה. לך אין אבל יש לך שתי מסילות PCI-E, תומך CF (שהוא יותר טוב מSLI).

איזה כרטיס מסך יש לך כרגע?

בעיקרון אתה מכניס את הכרטיס השני, מחבר את הגשר (מקבלים עם כל כרטיס חדש) בין הכרטיסים (אל תשכח לספק כוח) ואודרוב, יש לך CF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3870

הוא תומך ב CF

התמיכה של ה CF צריכה להיות במשחקים ? או בלוח

גם וגם, צריך לוח תומך (שלך תומך) בשביל להריץ מלכתכילה CF, וצריך שכל משחק יתמוך בנפרד בCROSSFIRE... במקומך הייתי מחכה לפני שאני קונה עוד כרטיס כי הכרטיס שלך עוד חזק מספיק בשביל להחזיק את כל המשחקים היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה, ה CF בלוח שלך לא טוב לכרטיסים כמו 3850 ומעלה.

חריץ ה PCI-e השני בלוח שלך פועל ברוחב פס של X4, מה שפוגע קשות בביצועי כרטיסים חזקים.

לא משתלם לעשות CF על הלוח שלך, ובכלליות, עם הכרטיס שיש לך עכשיו- לא משתלם בכלל לעשות CF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות רשום, זו פשוט טעות.

בלוחות P35 החריץ הראשי נשלט ע"י הצ'יפסט, מה שנותן לו 16 נתיבים בלי בעיה, והחריץ המשני נשלט ע"י הגשר הדרומי.

ICH9, הגשר הדרומי שנמצא בשימוש ללוחות P35, לא תומך ביותר מ 4 נתיבי PCI-e.

תיכנס לאתר של ותעיף מבט, זה רשום שם בבירור. (סלח לי שאני לא נותן לינק, השעה 3 ורבע בבוקר, ממש אין לי מוטיבציה לזה כרגע)

תאמין לי שחקרתי את העניין לעומק. חיפשתי לוחות שתומכים קרוספייר בפחות מ 1000 שקל, והמחקר שלי העלה שאאלץ לחכות ללוחות ה P45 שמגיעים השבוע, הם מציעים X16 במצב של חריץ בודד או שני חריצים במצב של X8 לכל אחד. יותר ממספיק בשביל שלא תהיה פגיעה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...