אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3) - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3)

TheReaper

Recommended Posts

זה אולי נכון אבל אנשים לא מטומטים , זה הרי ייגמר מתישהו.

אנשים יודעים שNFS הפכה לסדרה זבלה של משחקים ואם SHI(F)T יהיה פחות ממדהים אז כבר לכותר הבא לדעתי לא יהיה סיכוי.

ובוא לא נשכח את התזמון של היציאה שלו , אנשים יהיו כל כך שקועים בתוך DIRT 2 שגם אם הוא ימאס עליהם הם לא ילכו ויקנו את SHI(F)T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 821
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה עצוב כי NFS התחילה בתור משחק מירוצים והפכה ארקיידית לגמרי לעומת DIRT וGRID שהם יותר משחקי מירוצים "טהורים" (יותר מNFS זה בטוח).

אפילו החבר'ה בEA הבינו שזה לא עובד להם יותר אחרת למה בכלל הם עשו את SHIFT שנראה כחיקוי של GRID?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד "זה יגמר מתישהו"(המכירות של משחק גרוע/בינוני מינוס על סמך הפרנצ'ייז שלו בלבד),אבל תביט על משחקים מבוססי ..מדובר במשחקים שמעליבים את האינטילגנציה(לרוב),ועדיין מוכרים הרבה יותר ממשחקים מעולים שהושקעו בהן כספים ומאמצים שלא ניתן לתאר..זה הוגן? זה הגיוני? לא! אבל המצב הזה קיים כבר 6-7 שנים(אני מדבר שלכל "סרט קיץ" מפורסם יוצא משחק מלווה מחפיר),ונראה שהוא לא הולך להשתנות בקרוב..

אנחנו צריכים להבין שלא כל קהל היעד של המשחקים הם אנשים שמבינים בתחום..ההיפך הוא הנכון,יש הרבה הרבה יותר אנשים שקונים משחקים רק על סמך עטיפה או שם מפורסם מאשר אנשים שבאמת מבינים מה הולך..והקונסולות כמובן תורמות ודוחפות את העניין קדימה(אתה קונה מוצר,קונה משחק ומשחק בו..לא כמו במחשב האישי,שם אתה צריך להבין מה כדאי לקנות מבחינת חומרה,כיצד להתקין משחק וכו').

כל העניין מתקשר כמובן להתלוננות שהייתה כאן בפורום לא מזמן,על כך שבימינו משחק בן 10 שעות נחשב "ארוך ומיגע",וכמה זה שונה מהמצב שהיה לפני 15-20 שנה..אין מה לעשות,קהל היעד של משחקי הוידאו הולך וגדל בהתמדה,ותוך כדי זאת גם נחשפים לתחום יותר ויותר אנשים שלא מבינים בו כלל..ואת זה מנצלות חברות שרוצות לשרוד(ולהרוויח)..

בקיצור,אחרי כל החפירה,אני מוכן לחתום שגם אם SHIFT יהיה מזעזע ומחפיר,אפילו יותר מקודמיו,הוא עדיין ימכור הרבה,ובהחלט יותר ממשחק ראוי-אך-מוכר-פחות כמו DIRT2,וכמה חודשים אחרי יוכרז שבדיוק באוגוסט שנה הבאה יצא עוד משחק בסדרה,וגם הוא ימכור..וכך הלאה.

יש סיבה לכך שחברות המשחקים מוכנות להרוג כדי להשיג/לשמור על "מותגים"..זו עובדה שמותג בעל שם שווה הרבה יותר מתוכן המשחק עצמו..וכמה עצוב שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מכיר מישהו שקנה את NFS האחרון שיצא רק בגלל שזה ניד פור ספיד! והוא עוד התגאה בזה כאילו זה משחק אגדי..

אמרתי לו שיחזיר את המשחק מהר ויקנה משהו אחר .. אמר לי "מה עזוב זה אחלה משחק לאחי פעם היה ניד פור ספיד!"

יום למחרת הוא בא אלי "תגיד..איזה משחק אני אקנה במקומו?!"

אבל שמעו זה לא רק האנשים, זה גם המוכרים.. לדעתי אין להם הרבה ידע במשחקים ואני גם מאמין שהם לא שיחקו ברובם..

אז אם דודה אחת באה לקנות מתנה לחג היא תתייעץ איתם והם יציעו לה משחק הוליוודי כלשהו .. ותכלס הם משחקים גם לא יקרים אז כמובן שיקנו יותר.

פעם גם לכל משחק שהיה יוצא היה דמו, הייתי מוריד המון דמואים! היום זה הפך להיות לדבר נדיר.. חבל שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המצב הזה קיים כבר 6-7 שנים(אני מדבר שלכל "סרט קיץ" מפורסם יוצא משחק מלווה מחפיר),ונראה שהוא לא הולך להשתנות בקרוב..

מישהו פה לא צופה ב"חנון משחקי הווידיאו העצבני " .. משחקי זבל מבוססי היו עוד בתקופת האטרי 2600

וזה לא הופסק מאז

אבל שמעו זה לא רק האנשים, זה גם המוכרים.. לדעתי אין להם הרבה ידע במשחקים ואני גם מאמין שהם לא שיחקו ברובם..

אז אם דודה אחת באה לקנות מתנה לחג היא תתייעץ איתם והם יציעו לה משחק הוליוודי כלשהו .. ותכלס הם משחקים גם לא יקרים אז כמובן שיקנו יות

מה אתה מצפה ממוכרים שהרבה מהם מרוויחים 20 שקל לשעה ובלי תוספת עמלות ?

הרבה מהם גם ככה רואים את העבודה כעבודה זמנית ולא באמת טורחים ללמוד על התחום הזה

כל העניין מתקשר כמובן להתלוננות שהייתה כאן בפורום לא מזמן,על כך שבימינו משחק בן 10 שעות נחשב "ארוך ומיגע",וכמה זה שונה מהמצב שהיה לפני 15-20 שנה..אין מה לעשות,קהל היעד של משחקי הוידאו הולך וגדל בהתמדה,ותוך כדי זאת גם נחשפים לתחום יותר ויותר אנשים שלא מבינים בו כלל..ואת זה מנצלות חברות שרוצות לשרוד(ולהרוויח)..

היו הרבה משחקים קצרים שנחשבו טובים מאוד גם לפני 10-15 שנה

האבדל זה שהרבה מהם היו מסגנונות שהייתה חוזר לשחק בהם הרבה פעמים

קח לדוגמה את סוניק במגדריבר

הבעיה היום שיש משחקים "רצינים" שאתה מצפה מהם להיות לפחות 15 שעות סינגל והם בקושי נותנים חצי מזה

ובניגוד למשחקים כמו סוניק הישנים אין להם את האלמנט של לחזור לשחק בהם הרבה פעמים

וברגע שמשחק כזה גם לא כולל מולטי נורמלי זה יוצא הרבה כסף למשחק שתסיים ותזרוק בארון בסוף שבוע בודד אחד

בקיצור,אחרי כל החפירה,אני מוכן לחתום שגם אם SHIFT יהיה מזעזע ומחפיר,אפילו יותר מקודמיו,הוא עדיין ימכור הרבה,ובהחלט יותר ממשחק ראוי-אך-מוכר-פחות כמו DIRT2,וכמה חודשים אחרי יוכרז שבדיוק באוגוסט שנה הבאה יצא עוד משחק בסדרה,וגם הוא ימכור..וכך הלאה.

לא כל קח בטוח בנוגע למכירות מול DIRT2

אבל כן בטוח שיצא משחק NFS חדש עוד שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין,דגש לגבי המצב שכל סרט חצי מפורסם שיוצא כיום מלווה במשחק גרוע..אם פעם היו אלה רק הסרטים הכי מפורסמים בעשור ש"זכו" למשחק מחפיר,היום כל סרט שלישי "מתהדר" באחד..

לגבי DIRT2,אתה במיוחד מוזמן להסתכל בVGCHARTZ ולראות את הבדל המכירות של GRID וDIRT הראשון לעומת כל אחד ממשחקי ניד פור ספיד שיצאו בשנים האחרונות..ההבדל עצום,פי כמה וכמה,ועם כל הצער שבדבר,קשה לי לראות איך DIRT 2 יהפוך את הקערה על פיה..שלא להתבלבל,DIRT וGRID שניהם מכרו בצורה סבירה,שבהחלט כיסתה את ההשקעה בהם(אחרת למה יוצא המשך שהוא כמעט זהה,אה? ;)),אבל עדיין זה לא מתקרב למכירות הענקיות של סדרת NFS..

בכלל,להשוות את עולם המשחקים של היום לעולם המשחקים של שנות ה80(מה שAVGN מראה ומדבר עליו לרוב) זו טעות לדעתי..אז,ליצור משחק היה עניין שכל מתכנת יכל לעשות לבד בבית..עד כדי כך..השוק היה פרוץ למדי ובאו המון משחקים שגרוע לא מתחיל לתאר אותם..זה היה עולם אחר,ואני לא חושב שלמישהו היו ציפיות לאיזשהו סטנדרט או רמה..היום עולם המשחקים הוא עסק שמגלגל מיליונים,והכנת משחק היא לא עניין של מה בכך,ויש איזשהו סטנדרטים שעוצבו במהלך שנות ה90 ושנות ה2000 לגבי מה משחק אמור להכיל..והכרסום המתמשך בסטנדרטים האלו מורגש,ואי אפשר להתעלם ממנו או לתרץ אותו..כמו שסרט אמור להיות באורך של 90-100 דקות לפחות,וכל דבר פחות מזה יזכה אותו ב"נקודה שחורה" מהמבקרים,ולרוב גם מהצופים,כך גם משחקים שקצרים בתוכן בצורה מוגזמת לעולם לא יוכלו להיחשב כ"מעולים לגמרי"..

בכל מקרה,כל העניין הוא סטיה מנושא הת'רד וצריך להפסיק להתלונן על העניין,לפחות מעל במה זו..

אגב,סחתיין על ההקשבה לפשוטי העם בנוגע לשינוי כותרת הת'רד(הורדת התאריך) :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אחרי שיטוט באתר של CM , ממש אי אפשר להבין מתי הוא יוצא לPC.

הם שינו את זה בחלק מהמקומות ובחלק לא.

בדף הראשי רשום שהוא יוצא ב8.9 לXBOX,PS3,DS, ולPC וכשנכנסים לקטלוג ולתוך הפרטים של המשחק על גירסת הPC רק רשום סתיו 2009.

כשנכנסים באתר המשחק לנסות לקנות אותו , רק לGAMESTOP יש לינק לרכישת גירסת הPC והיא מובילה לדף חסר שירד מהאתר (הוא בוודאות היה שם כי נכנסתי אליו).

זה נראה כרגע שהם באמת דוחים אותו קצת אולי בגלל הDX11 אולי בגלל דברים אחרים , בכל מקרה , ממש חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריח כאן חור בRP של CODEMASTERS...ממה שאתה מספר(^),נראה שכולם ציפו לקבל את גרסת המחשב יחד עם שאר הגרסאות,ורק אז בCM "נזכרו" שהיא לא הולכת לבוא יחד עם שאר הגרסאות..חבל מאוד שיש דחיה,וחבל מאוד שהמצב כזה לא ברור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...