Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש באגים רק בגירסה של המחשב, או יותר נכון בפורט הלא גמור שעשו למחשב שנה אחרי שיצא המשחק >:(

איך הצלחת לשחק 30 שעות? סיימתי אותו בפחות מ 20 שעות וחלק מהדברים עשיתי פעמיים בגלל חוסר היציבות והבאגים :(

הם עשו משחק של 50 שעות בקושי וחילקו אותו ל-3 חלקים בשביל למכור כל אחד במחיר מלא :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באגים רק בגירסה של המחשב, או יותר נכון בפורט הלא גמור שעשו למחשב שנה אחרי שיצא המשחק >:(

איך הצלחת לשחק 30 שעות? סיימתי אותו בפחות מ 20 שעות וחלק מהדברים עשיתי פעמיים בגלל חוסר היציבות והבאגים :(

הם עשו משחק של 50 שעות בקושי וחילקו אותו ל-3 חלקים בשביל למכור כל אחד במחיר מלא :pissed:

מה? לא זכור לי שהיה לי אף באג בכל מהלך המשחק..ובכלל,גרסאת המחשב קיבלה ציון טוב יותר מגרסאת הקונסולות בגלל שליטה טובה יותר(רכב החלל,בעיקר) ובכגלל שהמשחק עבד בצורה חלקה(על מערכות שיכלו לשאת זאת,כמובן)..והמשחק הוא די ארוך(בהתחשב במשחקי פעולה של ימינו..וכן,המשחק הזה פעולה בערך כמו שהוא RPG..לפחות לדעתי),מה שבאמת הפריע לי הוא לא האורך הקצר שלו אלא הרפטטיביות שלו(נחיתה על כוכב,שיטוט עד להופעת מקומות נסתרים,וחוזר חלילה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה כל הזמן אומרים שביקורות זה לא מדד. המשחק הזה מלא בבאגים, הרבה אנשים שקנו אותו לא הצליחו לשחק בו בכלל והרבה לא קנו אותו בידיעה שהוא מפוצץ בבעיות. השליטה ברכב אולי יותר טובה (גם במחשב היא לא משהו אבל מסתדרים אחרי כמה זמן) אבל בכל שאר הדברים גירסת המחשב לא טובה. יש בעיות עם ההתחממות של הנשקים, המשחק לא יציב (נסגר/מפסיק לעבוד), קורה שאתה גומר משימה אבל המשחק לא מאפשר לך להמשיך, קרה לי שהייתי במעלית אבל היא לא נפתחה ואז הורדתי אותה חזרה בשביל לנסות לסדר את זה ובמקום לסדר את הבעיה זה הוציא את הדמות מהמפה. יש עוד הרבה בעיות, חבר שלי לא הצליח לשחק במשחק יותר משעה בלי שהוא יסגר או יתן הודעה ויפסיק לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה כל הזמן אומרים שביקורות זה לא מדד. המשחק הזה מלא בבאגים, הרבה אנשים שקנו אותו לא הצליחו לשחק בו בכלל והרבה לא קנו אותו בידיעה שהוא מפוצץ בבעיות. השליטה ברכב אולי יותר טובה (גם במחשב היא לא משהו אבל מסתדרים אחרי כמה זמן) אבל בכל שאר הדברים גירסת המחשב לא טובה. יש בעיות עם ההתחממות של הנשקים, המשחק לא יציב (נסגר/מפסיק לעבוד), קורה שאתה גומר משימה אבל המשחק לא מאפשר לך להמשיך, קרה לי שהייתי במעלית אבל היא לא נפתחה ואז הורדתי אותה חזרה בשביל לנסות לסדר את זה ובמקום לסדר את הבעיה זה הוציא את הדמות מהמפה. יש עוד הרבה בעיות, חבר שלי לא הצליח לשחק במשחק יותר משעה בלי שהוא יסגר או יתן הודעה ויפסיק לעבוד.

אתה בטוח ששיחקת במשחק החוקי...? כי הבאגים שאתה מתאר, מלבד התחממות הנשקים בכלל לא קיימים לפחות לי.

כמובן יש את הבאגים של הטקסטורה, אבל זה קשור למנוע U3 כמו במשחק ביושוק שסובל מאותה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדברים שהזכרתי לא יצא לי ליראות בעצמי, גלי'צים כמו מה שקרה לי במעלית יש ברוב המשחקים, זה עניין של מזל בשביל ליראות את הדברים האלה כי הם מצחיקים :smile1:.

אני יודע על דברים שהוזכרו בפורום של ובאינטרנט, אלה שכתבו את הדברים אמרו שהם קנו את המשחק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני רכשתי את המשחק, היו באגים פה ושם (התחילו להופיע לקראת הסוף) בעיקר הבאגים עם החברים שהיו עומדים ולא עושים כלום ובלוסקרינים למינהם אבל בכללי זה הפורט הכי מושקע שאני מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I believe they've said it will be fixed in the next patch.

הכרזה על הפאצ' הייתה לפני כמעט שנה ומאז לא היה אפילו מילה עליו.

עם כל הכבוד, בשנה EA מפיצים כותר חדש לגמרי. אז פאצ' של 2 שורות קוד?

PFFT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...