האם השנה תתקיים תחרות מודינג ומתי ? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השנה תתקיים תחרות מודינג ומתי ?

TazKo

Recommended Posts

עוד מוקדם לדעת...

אבל אם תיהיה אז היא רוב הסיכויים תתלבש על אירוע מחשבים כלשו

במקומך הייתי מתחיל לנסר עכשיו :P

מה שבטוח Lightning יהיה שם :xyxthumbs:

זה אומר שבטוח במהלך השנה יהיה ?

לפי התמונות שראיתי מהתחרות של השנה שעברה , עם תוארה וקצת חיתוכים , אבל אמיתי לא היה

המודינג האמיתי הוא בניית מארז מיוחד מאוד ושלא ישאר באותה צורה של מארז רגיל .

תמונות של הפרויקט שלי יופרסמו בקרוב. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך

מארז מ-0 לא תמיד יהיה מורכב יותר לבניה.

זה די פשוט לקחת פרופילים, לחתוך אותם, ולהרכיב שלד

אח"כ לחבר פלטות בעזרת ברגים או מסילות..

ולחורר פנאלים.

לעומת זאת, אם תקח מארז מוכן, קנוי כמובן

ותרצה לעבוד עליו

ייקח לך הרבה יותר זמן לפתח רעיונות, מכיוון שהעיצוב שלך, צריך להשתלב עם העיצוב הקיים של המארז

וישנם שמאוד קשה ליישם את זה בהם.

כמו כן, מסוג זה, יכולים להגיע עם אלמנטים עיצוביים שיקשו מאוד בעבודה על המארז..

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני די חולק עליך.

אנשים שעושים מוד רציני בד"כ בוחרים מארז שמשתלב עם המוזה שלהם, ואם לא, אז המוזה שלהם משתלבת עם המארז (גם אם הם חושבים שלא, אחרי הכל אתה מסתכל על המארז ומקבל רעיונות)

לעומת זאת, נורא קשה לבנות מארז מ0 תוך כדי השמת דגש על כל מיני ניואנסים קטנים שבכלל לא חושבים עליהם במארז מוכן.

כמה פעמים יצא לי להרכיב מארז ולראות שפתאום הכבל של הספק לא ארוך מספיק, וצריך לארגן הכל מחדר, או שהCD חוסם את זרימת האוויר, או שהחורים של היציאות ללוח אם יצאו על הפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזק את דבריו של D0ri

אני חושב

שתמיד אם עושים על מארז קיים יותר קל מלעשות מ0

מהסיבה העיקרית שאתה לא דואג למיקום של החלקים , כי לרוב הכל נשאר אותו דבר

אם אתה בונה מאפס אתה צריך למקם את החלקים בצורה שתתאים לצורה החדשה וגם שיהיה אפשר לחבר אותם

וגם לדאוג לסירקילוציה כמו שצריך

בנייה מ0 דורשת פי כמה תכנון והשקעה

זה די פשוט לקחת פרופילים, לחתוך אותם, ולהרכיב שלד

אח"כ לחבר פלטות בעזרת ברגים או מסילות..

ולחורר פנאלים.

זה ממש לא פשוט , אולי לא יצא לך לתכנן ולעשות מארז מאפס

לקחת פרופילים לחתוך להרכיב שלד לחבר פלטות בעזרת ברגים ולחורר פנאלים

כל זה די פשוט ??? :kopfpatsch:

ומנסיון , מספיק התכנון של זה , זה קשה פי כמה ממודינג על מארז קיים

ומודינג על מארז קיים מה צריך ?

לעשות חור למעלה ? לצבוע ? להחליף את הפנל הצדדי או להוסיף איזה לוגו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בניתי לא מעט שלדים מ-0, פרוייקט נאנוקול, או , אומנם לא סיימתי אותם, כי התכנון השתנה, אך את שלב בניית השלד תמיד סיימתי.

לעומת זאת, אם תראה את הפרוייקטים האחרים שלי, אתה תראה שזה לא תמיד פשוט להתאים את המוד למארז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן כמה מהפרוייקטים הישנים שלי

אני אתחיל בפרוייקט האחרון שנגנז והוא הHTPC הקטן שלי, המבוסס על לוח MINI ITX

הכל ייוצר ע"י כלים מדוייקים במיוחד (מסורי גרונג, כרסומת ומחרטה)

ולא חסכתי בכסף, כדי להשיג את מה שבאמת רציתי

p8230217ta5.jpg

p8230219bv4.jpg

p8230228xb8.jpg

p8230230mq3.jpg

p6220414qg1.jpg

p6220413xb9.jpg

----

נעבור לפרוייקט אחר שנגנז (תת מארז העשוי משלד, שתפקידו היה להכיל את המים במלואו, מתחת למארז TT SHARK )

כאן, בניגוד לשלד הקודם, החיבור נעשה בעזרת זוויות, ופרופילים שנחתכו לזווית של 45 מעלות

3010062001wj1.jpg

p1010322zb8.jpg

p6220409vk6.jpg

זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארקדור, יש לי כמה שאלות למודים שלך ואם תוכל להביא לינק ליומן של הפרויקט של המוד שלך יהיה נהדר! :D

אחת מהם היא איך חיברת את המסגרת בפרויקט HTPC

דבר נוסף שרציתי לומר זה שלבנות מארז מ-0 זה לא כזה פשוט, צריך לתכנן את הכל ולחשוב על הקטע העיצובי תוך כדי חשיבה על שהסירקולציה תהיה כמה שיותר טובה ושיהיה כמה שיותר מותאם אישית ויעשה ת'עבודה ויהיה מיוחד.

וזה לא רק התיכנון, צריך לחשוב על איך כל החלקים יושבים- יש מצב שה-HD יתנגש לך עם הכונן האופטי והספק ודברים כאלה, לשלב הזה בפרויקט שלך עדיין לא הגעת אבל זה פחות חשוב, ראו שהישקעת ואם היה לך זמן להמשיך והכל היה יוצא מוד יפה!

סך הכל אם תהיה תחרות בקרוב אני אהיה שם עם המוד שלי שמתחיל להיוולד לאט לאט ובחופש הגדול נראה לי יסוים כי צריך זמן וכסף לצבע ושוטויות כאלה..

בנוגע לתחרות רק אני יודע שבתחילת השנה בערך היה תחרות חביבה של V גיימס שהם אירגנו, אני אישית לא נכחתי שם אבל שמעתי שהיה נחמד בכללי.

אז יאלה, להתחיל לעבוד על המודים! ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לראות את תהליך יצירת השלד, אתה מוזמן לחפש את פרוייקט בפורום יומני פרוייקטים, שם תמצא את מבוקשך (צעד אחרי צעד)

בקשר לתחרות, התחרות הייתה בהחלט טובה, ואני מקווה שהיא תתקיים לעיתים תכופות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח Pure-Gold לוקח את כולכם פה במודינג (סתם בצחוק) נראה אתכם בונים רובוטריק מאפס

מה ז כל החיבורים שהוא קנה הוא הולך לבנות רובוטריק !!! הולך להיות לו 80 כניסות USB ו 20 FIREWIRE ועוד 30 SATA

ו20 בתיי-סוללה 0.0 הוא הולך לבנות מפלצת הוא יצתרך אחד מהספקים המטורפים האלה של ה1000W+

אתם חייבים לבדוק את זה (אלא אם כן כבר ראיתם) http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=338131.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...