EIDOS מציעה להורדה חבילה של 20 מהמשחקים הטובים ביותר שלה ב-STEAM תמורת 99 דולר - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EIDOS מציעה להורדה חבילה של 20 מהמשחקים הטובים ביותר שלה ב-STEAM תמורת 99 דולר

תמיד מחייך

Recommended Posts

בין המשחקים שניתן להוריד נמצאים DEUS EX (הראשון והשני), סדרת THIEF, סדרת קומנדוס (מלבד המשחק הראשון), סדרת היטמן (גם כן מלבד המשחק הראשון) ועוד כמה משחקים לא רעים:

http://www.steampowered.com/v/index.php?area=sub&SubId=771&cc=PL

האמת היא שאני מאוד מעוניין לקנות את החבילה הנ"ל אך אני עובר בימים הקרובים למחשב חדש. מישהו יודע האם ניתן להוריד מחדש את המשחקים על מחשב אחר (כמובן שאני אמחק אותם מהמחשב הישן לפני התקנתם מחדש)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה של איידוס.

דיל משתלם בהחלט.

שער הדולר היום מביא את החבילה למחיר מצחיק של 335 ש"ח.

אם לא הייתי משחק ברובם כבר הייתי מזמין

זה לא יוזמה, כל המשחקים פה כשלו בצורה מהדהדת במכירות, או שישנים להחריד. זאת ההזדמנות האחרונה שלהם לעשות כסף כלשהו מהכותרים הללו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- GAME! פועל על אותו עיקרון, וזה לא מונע מהיוזמה להיות מקורית, ויותר חשוב, מאוד מוצלחת. מקרבת את קניית המחשב לפשטות של קניית קונסולה. מה הקשר אתה בטח שואל... יש שם 20 משחקים, סיכוי מאוד מאוד סביר שתמצא שם משהו שאתה אוהב, כמו שאם תקנה מחשב שיש עליו תו GAME!, הוא יריץ משחקים בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב שאנחנו מדברים על החבילה של eidos כן?

מה שלך יש זה אוסף משחקי ולוו סטנדרטים,אוסף משחקים גרועים מחברות שונות וכמה משחקי ספינאוף בינוניים למשחקי הולוו שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך - גם ההיטמן הראשון וגם הקומנדוס הראשון נמצאים שם, פשוט לא קוראים להם 1... כי לא ידעו אז שיוציאו עוד.

לקומנדוס הראשון קוראים Behind Enemy Lines ולהיטמן הראשון קוראים Codename 47.

כמו כן הוא כולל רק את הThief האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...