Max Payne 2 הוכרז רשמית - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Max Payne 2 הוכרז רשמית

MishaK

Recommended Posts

ואפילו יותר חשוב Sam&Max2 הוכרז רשמית!

עכשיו אתם חודש לא תוכלו להוריד את החיוך המטופש מהפנים שלי! ;D

אבל לפי מה שהבנתי זה לא אותה חברה מפתחת, וזה לא יהיה קווסט בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה טועה, ישנם שתי חברות משחקים עם זכויות על המותג של Sam&Max, ושני משחקים שיבוססו עליהם אחד של לוקאס (והוא נראה מדהים והוא יהיה קווסט).

משחק נוסף שיוצא הוא של חברה קטנה יותר שקיבלה זכויות מיוצר הקומיקס ותפתח משחק אקשן, שאין עליו פרטים כלל.

והנה האתר הרשמי של המשחק של לוקאס.

מומלץ לראות שם את הטריילר!

ו MaxPayne2... גם הוא נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהרסו את Sam&Max אני ירצח אותם!!!!! זה הקווסט הכי טוב בעולם...

יאללה אני כל כך אוהב את Max הוא כזה ארנב תותח :D יאללה איזה משחק איכותי ממש גדול

לא מזמן הורדתי שוב את הראשון וגמרתי אותו... עדיין כיף כמו פעם 8)

בשביל כל חברי הפורום הנה מתנה ממני הטרילר של Sam&Max Freelancer [או פשוט מה שThe Grey Matter אמר ופשוט קישור ישיר]

http://lucasarts.com/products/freelancepolice/trailers.jsp?num=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרסו כבר במעבר לתלת מימד

וגם שינו את הקול של סאם!

תסתכל על התמונה של הקונספט ארט

ככה היו צריכים לעשות את המשחק (או לנסות את הסל שיידינג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן להם צ'אנס!

בכול זאת מדובר על לוקאס.. אמנם לא תמיד מצליח להם עם משחקים במבוססים על אבל ב- questים?????

אין עליהם!

כש monkey Island עבר ל 3D או שיצא Grim Fandango כל הזמן דיברו על מה יקרה עכשיו, ועד כמה ה 3D יהרוס אבל יצאו להם משחקים מדהימים!

אני אופטמי.

שמתם לב איך הנושא הוחלף ככה סתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כש monkey Island עבר ל 3D או שיצא Grim Fandango כל הזמן דיברו על מה יקרה עכשיו, ועד כמה ה 3D יהרוס אבל יצאו להם משחקים מדהימים!

אני אופטמי.

אני לא מסכים איתך, כש-Monkey Island עבר ל-3D לדעתי הוא נהרס לגמרי, שליטה מגעילה וה-3D עוד יותר מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את simon the sorccerer שזה פשוט קווסט מ-ד-ה-י-ם הרסו עם התלת מימד אני עוד זוכר איך בכיתה ג' שיחקתי בראשון והשני ועכשיו כשהתלת מימדי יצא כל הקלאסיקה של המשחק נהרסה :'( חבל זה היה אחד מן הקווסטים הטובים ביותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה.

עניין של טעם האמת. simon החדש היה גרוע לדעתי ולאו דווקא בגלל הגרפיקה. ואני מודה שאהבתי את monkey island עם ה cell shading (הקודם) יותר. אבל מכאן להגיע לכך שמעבר ל 3D הורס quest'ים בדרך עוד ארוכה.

מה שבונה ומפיל quest זה בעיקר הסיפור.

כמו שנאמר כאן ואני מסכים - סאם ומקס הראשון עדיין שווה היום והגרפיקה שלו מזעזעת בסטנדרטים שאנחנו מכירים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...