ישראל מובילה בפירסינג - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל מובילה בפירסינג

00000

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנחנו מדינה קטנה וצפופה. כולם תקועים בתחת של השני, כל הזמן מתערבים בעניינים של אנשים אחרים ומעתיקים אחד מהשני. במדינות אחרות יש יותר מרחב, פחות צפיפות, פחות תופעה של עדר ולכן יש שם גיון מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the piercing phenomena is the opposite of a "herd" behavior

it is something that symbolizes individualism

in countries where everybody are the same like syria, china,north korea, etc, you will not find piercing while in countries like germany, usa, ISRAEL., etc where INDIVIDUALISM is celebrated, piercing is common

so stop relating everything in Israel to a bad side because this is the only HITNAAGUT EDER that there is in this matter.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the piercing phenomena is the opposite of a "herd" behavior

it is something that symbolizes individualism

in countries where everybody are the same like syria, china,north korea, etc, you will not find piercing while in countries like germany, usa, ISRAEL., etc where INDIVIDUALISM is celebrated, piercing is common

so stop relating everything in Israel to a bad side because this is the only HITNAAGUT EDER that there is in this matter.

סתירה כזאת רצינית עוד לא ראיתי

each of us is unique,just like everyone else

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי ככה במקור, אבל הרוב בישראל עושה את זה רק כי הוא חושב שעגיל בטבור זה יפה ועגיל בלשון זה מגניב.

לאו דווקא, אני חושב שזה מוזר... על בנות מסוימות זה סקסי, אבל על אחרות זה סתם צומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי ככה במקור, אבל הרוב בישראל עושה את זה רק כי הוא חושב שעגיל בטבור זה יפה ועגיל בלשון זה מגניב.

עושים את זה כי כולם עושים את זה, לא בגלל שזה נראה טוב. זה כמו הזוועה עם גזרה נמוכה. יש בנות שנראות טוב עם גזרה נמוכה ויש בנות שנראות מגעיל עם גזרה נמוכה, אבל עדיין כמעט כל הבחורות בארץ לובשות גזרה נמוכה כי אין חשיבה עצמאית. הן לובשות מכנס נמוך כי כולן לובשות, לא כי זה מתאים להן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאו דווקא, אני חושב שזה מוזר... על בנות מסוימות זה סקסי, אבל על אחרות זה סתם צומי.

על מי שנראית טובה זה בדר"כ יראה טוב, אין אפס. בדיוק כמו חוטיני, סקיני או כל דבר אחר.

אתה לא יכול לשים את כל הכונפות באיזה בידוד ולהלביש אותם בכיסויים של אוטובוס שלא נראה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה תגובות קשות...

אז יש אנשים שעושים פירסינג, התגובה הראשונית שלי "מגניב"

לא חשבתי שאני אשמע כל כך הרבה תגובות של אנשים מזועזעים מזה... תצאו מהריבוע, גם אם זה לא מתאים לכם (ולי אישית זה לא מתאים) זה לא אומר שזה נורא ואיום, זה פשוט לא מתאים לכם.

ואפחד לא התייחס לפותח הט'רד שבסה"כ ניסה לברר מה אנשים חושבים על זה שאנחנו נחשבים מעצמה פירסינגית :-P

אז דעתי היא כדלהלן: ראשית כל, המדגם ממש לא מייצג - בדקו אנשים שמתגייסים בתקופה מסויימת, תסלחו לי אבל היום רק 50% מתגייסים.

המדגם לא כולל דתיים ומשתמטים אחרים (לא, אני לא מזמין פה תת דיון בנושא) והוא כולל רק אנשים בגילאי 18.

סביר להניח שבשום מקום המדגם הזה לא אומר כלום אבל בYNET חשבו שזה יעשה רייטינג טוב להציג את הנתון הזה ליד נתונים מדגמים רשמיים ממדינות אחרות למרות שהמדגם הזה לא אומר כלום.

אז בתור התחלה, אני חושב שישראל היא ממש לא מעצמת פירסינג, והנתונים השגויים והמטעים של YNET יכולים לקפוץ לי :jump:

עכשיו בוא נניח סתם בשביל הקטע שבאמת בישראל יש יותר פירסינג ממדינות אחרות, מה זה אומר בעצם ?

הממ... לא הרבה למען האמת, אולי לאנשים פה יש יותר ביצים לעשות משו עם עצמם (באווירה הלחוצה-תמידית בארץ הרבה אנשים נדחפים לעשות מעשים קיצוניים) אולי יש פה יותר אנשים שרוצים למרוד בממסד, וזה טוב מבחינת איכות האנשים ובאותה מידה מצביע על האיכות הירודה של השלטון בארץ.

בכל מקרה אני רואה בזה משהו חיובי בסופו של דבר.

וגם מגניב

וגם זה כייף שיש לה פירסינג כי אז זה מגניב בסקס :-P

תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...