קיוויתם לראות את OS X ב virtuallization ? תשכחו מזה - דיון ללא כוונת שיתוף וכו' - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיוויתם לראות את OS X ב virtuallization ? תשכחו מזה - דיון ללא כוונת שיתוף וכו'

Recommended Posts

אם אתם מאלה שחושבים/חולמים שהם יזכו לראות בעתיד הקרוב מערכות OS X ב virtuallization , אתם יכולים להמשיך לחכות , אולי לנצח

המאמר פה הוא מאוד ישן , אבל אני עדיין חושב ששום דבר לא השתנה

http://arstechnica.com/journals/apple.ars/2007/2/9/6983

אני יצטט כמה חלקים חשובים:

"We won't enable this kind of functionality until gives their blessing for a few reasons," Rudolph told Ars.

That seems like the answer we're getting, as it's no secret that has been very strict on (absolutely not) licensing its operating system for use on anything but hardware

*יש לציין שדיון זה לא בא במטרה איך לעשות זאת , אלא רק לדבר למה זה לא אפשרי והאם זה יהיה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאד, באפל כנראה לא מבינים שאם אנשים יתנסו במערכת "על יבש" בלי פחד שהמערכת החדשה תעשה בעיות ולא תעבוד, הם ירוויחו הרבה לקוחות.

אני במקום אפל הייתי עושה את ההפך הגמור, הייתי מפתח תוכנת וירטואליזציה משלי ומחלק גרסת הדגמה חינם של OS איתה רק בשביל שאנשים יראו מה זה בכלל ושלא צריך לפחד מזה.

נזכרתי שפעם כשרק יצאה 95 (שהייתה משהו מטורף בזמנו) קיבלתי מאיפשהו דיסקט של win95demo שהדגים את המערכת החדשה. (כמובן שזה היה סתם סרטון אבל עדיין זה היה מרשים יחסית לאותה תקופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...