כמה שאלות לגבי כבלים וחיבורים של אודיו ווידאו. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי כבלים וחיבורים של אודיו ווידאו.

end__game

Recommended Posts

1. יש לי טלוויזה SAMSUNG 29 רגילה אם כניסות RCA רגילות.

איזה כבל ממולץ עד תקציב 100 שקל.

2. ישברושתי את הרסיבר

http://www.yamaha.com/yec/products/productdetail.html?CNTID=200238&CTID=5000300&ATRID=1010&DETYP=ATTRIBUTE

הוא מסודר אצלי במערך הזה. תמונה מצורפת.

בכרטיס קול של המערכת מחשב שאני אקבל עוד כמה ימים הכרטיס תומך ביציאות אפוטיות והשניה לא זוכר את שמה.

איזה כבל כדי לחבר לרסיבר להשגת איכות צליל מקסימלית?(אין לי הגדרה לתקציב אבל משהו טוב נגיד עד 100 שקל.)

הרסיבר מחובר לזוג בלבד נמצא במערך סטריאו כפתור ה TAPE M מופעל וזה מאפר לאקולזייר שרואים בתמונה לדחוף את הצלילים למעטפת שאני מחבב. האם היציאות המתוחכמות יבטלו את האקולזייר?

ואם כן באיזה דרך כדי לחבר?

תודה מראש.

בהמשך אולי אני יעלה עוד שאלה בקשר לאיז סאב אם 5 רמוקלים אבל זה לא קריטי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחדד את השאלה.

איזה כבל טוב יש בחיבורים S/PDIF?

ואיזה כבלים יש של RCA לוודיאו מחיבור מחשב לחיבור טלוויזה רגילה עם כניסות RCA.

כנל גם כבל RCA לחיבור בין החלקים של המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי ממך אתה כולה צריך כבל RCA אחד L R לחבר מהAUDIO OUT של הטלוויזיה לאחת הכניסות במגבר(לדוגמא: CD IN)

והאקולייזר לא יתבטל למרות שאני מציע לך להוריד קצת מהרמות שהעלית למה אתה מכניס יותר מדי DB וזה מביא לעיוותים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובה.

אבל לא הבנת נכון.

עד היום במחשב היש את היציאות PL לRCA.

אבל אני מקבל מחשב חדש שיש בו S/PDIF שאין לי נסיון איתו.(ראיתי בזאפ המחיריפ נעים בן 50 שקל עד אפילו ל300 שקל וכבל טוב זה איפה שהוא באמצע.)

לכן הייתי רוצה לדעת איזה כבל מומלץ לתקציב ל 100 שקל עם חריגה של 20.(להשקיע יותר בכבל משפר אם בכלל ואופן זניח.)

החיבורים הרגילים יש לי נסיון די רב.אני גם אפתור את בעיית החיבורים הישנים שלי - נקנה כבלים חדשים.)

בתיעוד של הרסיבר רשום לי שאני מפעיל את המפענים בו אז הכפתור ה TAPE M מתבטל.

אבל להבנתי עם אני מחבר כבל אופטי אז הוא מכריח את את הרסיבר לעבוד עם המפענחים שאני לא רוצה שיעבדו כי אוהב סטיראו בלבד.

לגבי מערך האקולזייר - אני מכוון אותו לפי המוזיקה שאני שומע. בוזיקה קלאסית שלעיתים אני שומע אני מטרל בכלל את האקולייזר.

דרך אגב שמתי לב שנדיר למצוא חלק אקולזייר כמו עד אמצע שנות התשיעים.

יש סיבה מוסיימת או שאין צורך יותר במכשיר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה של הכבל... אין לי מושג תקנה כבל שיהיה די עבה במקום שהוא לא ACE DEPO וכו' והוא יהיה בסדר רוב הסיכויים אני לא מבין בחיבורים של ה5.1 7.1 וכו'

והאקולייזר אני יסביר לך, זה רכיב שיש עליו הרבה ויכוחים אבל הרוב קובע שלא צריך אותו כי בתכלס מה שהוא עושה זה להכניס רעשים כי שאתה מעלה אתה בעצם מוסיף DB והתדר יותר גבוהה.

איפה שכן משתמשים בו זה במקומות כמו הופעות ובארים שעושים כיול מקצועי יותר,

היום יש גם אקולייזים שמכוונים את המערכת לבד לפי החדר רום קורקשיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי , זה עניין של טעם.

עד אמצע שנות התשיעים המכשיר היה מאוד פופלרי.

ואי אפשר להגיד שהוא לא מוסיף.

פעם שהיו נוהגים להקליט על קלטות.

אז היה אופציה להקליט עם אקולזייר משפיע על הקלטה.

ויחד REC LEVEL היינו מגביריםאת התדרים ואפילו CD לא היה נותן צליל חד כמו הקלטה על קלטת או מטל.

(נוסטלגיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאת האודיו - S/PDIF היא יציאה דיגיטאלית,

לכן החשיבות של כבל איכותי או פשוט מאוד קטנה ( ואם מדובר במרחק מאוד קצר, כמו במיקרה שלך, אז אין חשיבות בכלל )

לדעתי אתה יכול לקחת את הכבלים הכי זולים שתמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...