Razer Barracuda 7.1 HP-1 vs SpeeLink Medusa 5.1 ProGamer - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Razer Barracuda 7.1 HP-1 vs SpeeLink Medusa 5.1 ProGamer

GWeizman

Recommended Posts

כמו שהכותרת מציינת.

המפרט המלא בפרופיל

אני שוקל לקנות או את המדוזה (פרוגיימר, כי הבנתי שהיא נותנת את האיזון הכי טוב בין משחקים למוזיקה וסרטים מכל סדרת המדוזה) או את הברקודה (סתם כי הן אוזניות מדהימות)

את המדוזה אני יכול להשיג ב422 ש"ח בישראל בפסקל תוכנה, את הברקודה בערך ב472 ש"ח (140.99$) באיביי כולל משלוח (כשבארץ הן עולות כמעט 900 שקל)

בנוסף, בגלל כרטיס הקול העלוב שלי, אני שוקל לקנות סט של Razer Barracuda HP-1 + AC-1 (אוזניות וכרטיס קול של רייזר), במחיר של בסביבות ה852 ש"ח (254.99$), גם כן מאיביי, בניגוד לבערך 2000 ש"ח להזמנה של שניהם מישראל.

עכשיו, אני לא יודע עד כמה כדאי לי להשקיע בכרטיס, לא יודע עד כמה כדאי לי להשקיע באוזניות (או איזה מהן יותר טובות)

קחו בחשבון שכרגע יש לי כרטיס קול מובנה (לוח-אם מופיע בפרופיל), שאם אני לא טועה הוא 5.1 (שזה בכלל יכול לגרום לבעיות, כי הברקודה הוא 7.1.. יש בכלל סיכוי שהוא יפעל אצלי בלי הכרטיס שלהם?)

כל שילוב אחר (בעיקר כרטיס 7.1 + ברקודה) יתקבל בשמחה.

אני מוכן גם להקשיב להצעות להדסטים שונים, כי אני באמת לא מבין בזה כלום.

המטרות העיקריות -

משחקי מחשב (בעיקר אבל לא מוגבל רק לFPS וMMORPG)

מוזיקה (עוד פעם, בעיקר מטאל (כל הסוגים), רוק ישראלי ורוק קלאסי (פינק פלויד, לד זפלין, קווין וכו')

סרטים (פעולה, קומדיה, מתח, אם זה משנה..)

חייב לכלול מיקרופון (למשחקי FPS ותוכנות כמו Skype), אין צורך שיאטום 100% (בעצם, יכול ליהיות שעדיף שלא יאטום לגמרי), אז זה לא גורם משפיע.

התקציב לאוזניות הוא עד 500 שקל (150$), כשלכרטיס אין תקציב מוגדר (בעיקר בגלל שהוא לא חלק מהמטרה שלי כרגע, רק תוספת), אבל עדיף שכל העסק לא יעבור את ה800-900 שקל (אני מתכנן לשדרג גם את הכרטיס מסך בקרוב [ביוני, אני מקווה])

תודה רבה מראש,

גיא.

לינקים -

Medusa ProGamer בפסקל תוכנה (422 ש"ח כולל משלוח) - http://www.pascal-sh.com/product.asp?productid=603&CatCode=

Razer Barracuda HP-1 באיביי - (472 ש"ח כולל משלוח) - לחץ כאן

Razer Barracuda (IAS) Integrated Audio System באיביי (852 ש"ח כולל משלוח) - לחץ כאן

עריכה:

התבלבלתי, הAC-1 הוא 7.1, אבל האוזניות עצמן 5.1, אז זה פחות בעייתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי את האוזניות מדוזה,והם מדהימות בכל הקשור למשחקים,.

בקשר למוזיקה אם אתה שומע סגנונות כמו HOUSE POP RAP TRANCE JUMPSTYLE HARDSTYLE

וכ',אז הם האוזניות המושלמות בשבילך.

כמו כן ניתן למצוא הרבה ביקורות עליהם באינטרנט וגם באתר הנוכחי.

ממליץ עליהם מאוד ! ה-5.1 לא יהיה מה שיפריע לך..ה כ.קול טוב מאוד לצרכים שלך .

לגבי הרייזר לא ניסיתי אותם אז אני לא יכול להגיד עליהם אף מילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי את האוזניות מדוזה,והם אוזניות מדהימות בכל הקשור למשחקים,סרטים.

בקשר למוזיקה אם אתה שומע סגנונות כמו HOUSE POP RAP TRANCE JUMPSTYLE HARDSTYLE

וכ',אז הם האוזניות המושלמות בשבילך.כמו כן ניתן למצוא הרבה ביקורות עליהם באינטרנט וגם באתר הנוכחי.

ממליץ עליהם מאוד ! ה-5.1 לא יהיה מה שיפריע לך..ה כ.קול טוב מאוד לצרכים שלך .

לגבי הרייזר לא ניסיתי אותם אז אני לא יכול להגיד עליהם אף מילה..

זהו, שאלה בידיוק הסגנונות שאני לא שומע

אני יודע

המובנה או הרייזר?

בכל מקרה, כבר הבנתי שהמדוזה מעולות ומתאימות לצרכים שלי, השאלה העיקרית פה היא בעיקר אם הרייזר יותר טובות, עד כמה הן יותר טובות, ובקשר לכרטיס קול שלהם.

ד"א, באותו נושא, Razer Barracuda AC-1 vs X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty? (המחיר של שניהם בחו"ל דומה יחסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של רייזר קקי. המדוזה סבבה לגמרי ביחס למחיר.

בנוגע לכרטיס קול, הכרטיס של רייזר בסדר גמור, אבל לדעתי אם אתה משחק הרבה עדיף איזה כרטיס X-FI.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שאלה בידיוק הסגנונות שאני לא שומע

אני יודע

המובנה או הרייזר?

בכל מקרה, כבר הבנתי שהמדוזה מעולות ומתאימות לצרכים שלי, השאלה העיקרית פה היא בעיקר אם הרייזר יותר טובות, עד כמה הן יותר טובות, ובקשר לכרטיס קול שלהם.

ד"א, באותו נושא, Razer Barracuda AC-1 vs X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty? (המחיר של שניהם בחו"ל דומה יחסית)

הכוונה היא למובנה,אם הסגנונות שלך הם קור מטאל וכו' , הם לא הכי טובות אבל הם שוות את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של רייזר קקי. המדוזה סבבה לגמרי ביחס למחיר.

בנוגע לכרטיס קול, הכרטיס של רייזר בסדר גמור, אבל לדעתי אם אתה משחק הרבה עדיף איזה כרטיס X-FI.

Anatoli.

תודה,

יש משהו חוץ מהמדוזה שאפשר (כולל כרטיס קול, אני מניח) להשיג במחיר טוב בחו"ל? ראיתי את ההפרשים במחיר, ואני חושב שעדיף כבר לקנות שם.

בינתיים אני חושב על Medusa ProGamer + X-Fi XtremeSomething, אבל אני לא מצליח למצוא מחיר טוב ל X-Fi לא בארץ ולא בחו"ל.. חוץ מזה, מה בעצם ההבדל בין הXtremeMusic והXtremeGamer?

ד"א, המחירים של המשלוח באמאזון מאוד לא מובנים (ושם מצאתי מחירים דיי טובים על רוב הדברים), מישהו מוכן להסביר לי מה הולך שם? (או שזאת יותר שאלה לכללי?)

גיא.

עריכה:

ד"א, הרייזר עדיין קקי גם ב330 שקל? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, קראתי את הביקורות שלך על הHP-1 ועל ה AC-1, ואני לא רואה שום סיבה לא לקנות את הסט, במיוחד שהוא עולה הרבה פחות מMedusa + X-Fi (בארה"ב, לפחות)..

אף אחד מהחסרונות שציינת (חוץ מאולי הביצועים במשחקים של הAC-1) לא באמת יפריע לי..

יש לך הצעות אחרות חוץ מהמדוזה? כי בינתיים נראה לי שדווקא רייזר מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך קראת ביקורת שלי על ה--1, כי אני לא כתבתי עליהן ביקורת. אבל לדעתי הן משמעותית פחות טובות מהמדוזה. מבחינת הכרטיס של רייזר, אם אתה משחק הרבה, אז אמור להיות חשוב לך ביצועים שלו במשחקים. אם לא, לך עליו. מבחינת , לדעתי לא כדאי לקחת את הברקודה. אני ממש סבלתי איתן (ואני מתכוון לזה, לא שלא נהנתי, זה ממש כאב באוזניים).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, הביקורת הייתה של מישהו אחר, פשוט הנחתי שזה שלך כי כתבת את הביקורת על הAC-1

בכל מקרה, אני חוזר לשאלה שלא קיבלתי עדיין תשובה עליה:

איזה כרטיס קול ללכת עליו? מה ההבדל בין כל הXtremeים? (שלפי הביקורת שלך על אחד מהם, יש להם יותר חסרונות מלברקודה.. כתבת שהם מעולים במשחקים וגרועים בסראונד, וזה בעייתי, בעיקר בFPS. חוץ מזה שהענייין של החיבורים מאוד מפריע לי..)

בכל מקרה, המדוזה היא האפשרות הכי טובה שיש לי בתקציב? (בארץ או בחו"ל, לא משנה לי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גרועים בדברים שלך לא יפריעו בכלל. לך חשוב משחקים ושם תקבל מהם יותר. אל תחשוב שאם סראונד ב-400 שקל אתה תצליח לנצל אחד מהכרטיסים האלה. אתה לא.

בנוגע לדגם, כמדומני ה-GAMER הוא זה שהכי לדומא ל-XtremeMusic, אז לדעתי לך עליו. בחו"ל גם אפשר למצוא לא מעט Music משומשים במחירים טובים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז

SpeedLink Medusa ProGamer + XtremeGamer זה השילוב הכי טוב שאני יכול להרשות לעצמי?

(ד"א, מה אני עושה עם הקטע של ה6 חיבורים עם 3 חורים שקרייטיב החליטו לעשות? יש ממירים מהחיבורים של קרייטיב לחיבורי סראונד נורמאלים?)

תודה רבה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי מebay את הברקודה , קניתי אותם ב500 ש"ח כולל משלוח , התאכזבתי , לא עפתי לשמיים מהם , היה לי בעיות קצת עם המיקרופון שפתרתי אותם בסופו של דבר , הבאס מאכזב הצלילים נאבדים בעירבול מוזר , לא יודע , זה פשוט לא זה , מזל שלא השקעתי עליהם 900 ש"ח בארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...