מארז למוד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז למוד

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

שלום, אני בשלבי תכנון של פרויקט עתידי.

בשלב זה אני מעוניין לדעת אם זה משנה מאיפה התושבת של הלוח-אם? כלומר אם היא ממארז חדשני. האם זה משנה גודל הפלטה?

אני שואל זאת מכיוון שאגרתי כמה מארזי 3 ואני כן רוצה לחסוך בהוצאות.

השאלה היא האם אני צריך לקנות מארז חדש בשביל לוחות-רלוונטים של היום או האם אני יכול להתשמש בפלטה של מארז של הפנטיום 3 וזה יספיק ?

את המארז עצמו אני מתכוון לבנות מסביב לשלדה של הלוח אם ככה שלא משנה לי הגודל של המארז שבו אני אשתמש כי בן כה וכה אני מתכוון להשתמש רק בפלטה שעליו אמור לנוח הלוח אם .

תודה לכל העונים

גוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משנה למה? לוח זה לוח.. הוא סה"כ תופס את הלוח אם.. השאלה אם הוא מתאים למוד שלך..

אל תשכח לשים רייזרים אני מכיר מישהו שחיבר את הלוח אם שלו בלי רייזרים והוא שרף אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה גודל הלוח אם שלך (ATX\MATX וכד') ולאחר מכן את גודל הלוח עליו אתה רוצה להתקין את הלוח אם (אמור להיות כתוב עליו לאיזה גדלים הוא מתאים, שוב ATX, MATX וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני עדיין לא יודע איזה חומרה אני רוצה להכניס למארז שאני מתכוון לבנות, ככה שאני רוצה מראה לבנות משהו אוניברסלי שיתאים למרבית לוחות האם הקיימים בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הפלטות המתאימות ללוח אם בגודל ATX יתאימו גם לשאר הגדלים, אך אם הפלטה שתמצא אינה מתאימה לכל הגדלים, אני ממליץ לך (אם אתה יודע לקדוח במתכת, שזה ממש לא בעיה..) לקחת פלטה רגילה ללוח אם בגודל ATX ולאחר מכן כאשר תקנה את הלוח אם פשוט תניח אותו על הפלטה, תסמן את החורים שעלייך לעשות (חלק מהחורים כבר יהיו מוכנים, מכיוון שישנם מס' חורים "אוניברסליים" המתאימים לכל הגדלים) תוריד את לוח האם ותתחיל לקדוח.

בהצלחה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...