הצילו.לא מצליח להשתיל ווינדוס xp במחשב חדש.דחוף - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו.לא מצליח להשתיל ווינדוס xp במחשב חדש.דחוף

arkzai

Recommended Posts

אחי לחבר שלי הייתה בעיה דומה עם המחשב החדש שלו והסתבר שהיה לו SP1 שלא תמך באיזה משהו אני לא בדיוק זוכר... בכל מקרה אם אתה יודע שיש לך SP2 אז דבר נוסף שאני יכול להמליץ לך זה לבדוק את הג'מפרים שהם לא גורמים למחשב לחשוב שיש יותר מכונן אחד על אותה כתובת.

דבר אחרון: הגרסה הזו שכן עולה בדרך כלל לא מסובכת וכל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ על כפתור או על ספרה על מנת להתקין את המערכת הרצויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אחי לחבר שלי הייתה בעיה דומה עם המחשב החדש שלו והסתבר שהיה לו SP1 שלא תמך באיזה משהו אני לא בדיוק זוכר... בכל מקרה אם אתה יודע שיש לך SP2 אז דבר נוסף שאני יכול להמליץ לך זה לבדוק את הג'מפרים שהם לא גורמים למחשב לחשוב שיש יותר מכונן אחד על אותה כתובת."

מזה ג'מפרים? איך החבר שלך פתר את זה?

ובגרסה שעולה אני לא יודע ניסיתי ללחוץ שם על דיי הרבה דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-חבר שלי התקין SP2 בלי בעיות.

2-ג'מפר זה מין גיוק קטן כזה שבעזרתו אתה יכול להגדיר את העדיפות של הכוננים אצל מחשב(MASTER,SLAVE) משתמשים בזה כאשר יש יותר מHD אחד או כאשר יש לך CD\DVD-ROM ישן יחסית עם חיבור ATA השמן ולא הSATA הקטן ואתה משתמש רוצה לחבר את שתייהם באותו קבל. ג'מפר נמצא בחלק האחורי של הHD באיזור של החשמל ובדרך כלל יש ציור המסביר לך איך לשים אותו.

3- תנסה להתקין VISTA אם זה מחשב חדש אין סיבה שלא לנסות אותה ואם היא לא דעבוד אז יש לך בעיה בהגדרות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שבדיסק של הוינדוס שלך יש בכלל בוטאבל, אם לא תוסיף אותו עם NLITE.

אם זה עדיין לא עובד, תבדוק אם התקלה היא מצד הביוס (תצרוב WINPE בסיסי (קטן) ותראה אם גם הוא מסרב לעלות).

מועבר לפורום וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם לא תוסיף אותו עם NLITE"

איך עושים את זה?

"תבדוק אם התקלה היא מצד הביוס (תצרוב WINPE בסיסי (קטן) ותראה אם גם הוא מסרב לעלות)."

גם את זה אני לא יודע איך עושים

תקשיב עד כה אתה נראה לי היית הכי קרוב בתשובות שלך רק בבקשה תסביר לי קצת בפירוט( כי אני לא מבין גדול אם בכלל) מה לעשות.

אני רק צריך שיעשה BOOT מהדיסק של הXP.

תודה רבה

ותודה לכל האנשים שניסו לעזור לי אני באמת מעריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם לא תוסיף אותו עם NLITE"

איך עושים את זה?

אם מסיבה כלשהי לדיסק ההתקנה שלך אין bootable (הרכיב תוכנה שאחראי לעלות את ההתקנה בבוט\בפוסט), אתה יכול להעזר בתוכנה nlite בשביל לטעון את הדיסק, לבחור בתפריט bootable ולצרוב את הדיסק מחדש עם הבוטאבל.

ממש לא מסובך.

"תבדוק אם התקלה היא מצד הביוס (תצרוב WINPE בסיסי (קטן) ותראה אם גם הוא מסרב לעלות)."

גם את זה אני לא יודע איך עושים

אם לדיסק שלך כן יש בוט אבל בכל זאת ההתקנה לא עולה, צריבת דיסק אחר בעל bootable יבדוק אם הבעיה היא פרטנית בנוגע לוינדוס או שזה משהו כולל שנגרם ע"י הגדרה לא נכונה בביוס וכו'...

memtest \ mhdd \ winpe , כל אלה תוכנות שצריבת ה-ISO שלהם כ-image יתנו לך דיסק בוטאבלי (שכן יכול לעלות לפני הוינדוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יודע עם יש כבר דרייבר של SATA ?

יש לי לוח עם GA-P35-DS3L ואני לא מצליח למצוא הורדה של דרייבר SATA שיהיה על הדיסק של ווינדוס

האם זה motherboard_driver_chipset_intel זה דרייבר שאני צריך לטמיע בnlite?

יש אפשרות להתקין מדיסק און קי?

או פשוט לייצור iso של הווינדוס עם הבוט בכדי לצרוב על מחשב אחר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע אנגלית ? .. תנסה את זה

Problem figured out! The problem -- believe it or not -- is that the HD wanted to defined as LARGE versus AUTO. I cannot take credit for this, so here is the reference where I found the solution:

http://whocares.de/archive/000682.php

Thanks to all who tried to help brainstorm.

Best regards,

Fuzzylogik :hotbounce :hotbounce :hotbounce :hotbounce

הגדרה פשוטה בבאיוס על הארדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...