מחפש מסך טוב עד 2000 ש"ח למשחקים בעיקר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך טוב עד 2000 ש"ח למשחקים בעיקר

adir89

Recommended Posts

אני לא מבין גדול במסכים אבל אני הייתי רגיל ל CRT אז אני לא רוצה TN ושלא יראו את המסך בצורה שונה מזוויות שונות(כהה וכדומה..).שיהיה דומה ככל האפשר ל CRT.מסך טוב שיתמוך בכל המשחקים ובמיוחד CRYSIS.אני אשתמש בכרטיס מסך 8800 GTS 512MB

חשוב לי שיהיה גם טוב לסרטים(מן הסתם).כרגע לא ממש משנה לי אם זה יהיה 21 או 19.הכי חשובה האיכות.כמו כן יש לי שאלה מה ההבדל בין הגירסאות של WIDE ורגיל?

תודה רבה לכולם ושיהיה שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת השימוש העיקרי שלך הוא משחקים וסרטים.....

אז עדיף לך ללכת על הדגם הרחב של הדל, שגם אפשר למצוא אותו במחיר קצת יותר זול...

dell 2007wfp...

אני קניתי את שלי ב2070 בערך, אז נראה לי שזה יתאים לך..

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=469711

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ישן, מה שאתה רגיל לראות בעלוני הפרסום למיניהם הינו זמן התגובה של אפור-אפור,

במקור זמן התגובה של אפור-אפור כפי שאתה רואה בכל המסכים "החדישים" כפי שאתה טוען, הוא 6ms כמדומני

לגבי יחס הניגודיות, זה פחות או יותר אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זויות הצפייה טובות? למרות שכתוב 1:800? כי ראיתי שבמסכים זולים יותר הזוית היא 1:3000 איך יכול להיות?

אתה מתבלבל בין הניגודיות לזוית הצפייה.

בכל מקרה הזוית צפייה של המסך רחבה מאוד בזכות הפאנל (s-ips) , אתה יכול להיות בטוח שהזוית הזו יותר רחבה מכל זוית צפייה של מסך TN רגיל. בקשר לניגודיות, אין לי ממש אינדיקציות להגיד איך זה יחסית לכל מסך אחר אבל אני יכול פשוט לומר שרואים ממש טוב משחקים, סרטים ובכל בעצם.. גם יחסית למסך הקודם שעבדתי איתו, עם פאנל TN...

בקשר לזמן תגובה, 16MS, אני לא אכנס לשיטות מדידה כאלו ואחרות ולמה זה גבוהה אבל עדיין טוב; אבל אני יכול להבטיח, יש לי כבר דיי הרבה שעות משחק על המסך הזה ועדיין לא שמתי לב לאף מריחה- ככה שלדעתי זו לא בעיה כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הגירסה של ה wide או הרגיל שהציעו?אני מתכוון כדאי לי ללכת על הרחב או על הרגיל?

stojakovic לגבי זה שאין מריחות אין בכלל?חבר שלי קנה דגם כזה של 24" והוא אמר שבעיקרון אין מריחות אבל לפעמים כשהתמונה משתנה מהר מאוד המסך לא מספיק להציג את כל הצבעים ורואים מין מריחה קטנה למרות שלא תמיד זה קורה וזה לא מפריע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...