אי שביעות רצון מ-AMD... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי שביעות רצון מ-AMD...

edi

Recommended Posts

תודה על לכולכם על כל העיצות, אבל קודם כל לצורך ההבהרה, ההיטסינק לא מחובר הפוך - יש מגע מלא בין הליבה להיטסינק!

המאוורר מסתובב בחופשיות כמו שאמור להסתובב וגם קריאת הסל"ד לא מצביעה על שום דבר חריג(אין לי אותה פה כרגע, אם תבקשו אני יצרף).

ספק הכח לא נמצא מעל המאוורר, הוא אמנם קרוב אבל לא מכסה אותו, כמו בכל מחשב עם מארז MIDI .

הפחדתם אותי שאולי זה לא 0.13 ואת אני יבדוק, (יש לכם אולי קישור לתוכנה קטנה שיודעת לעשות את זה ושאפשר להעביר על דיסקט?)

אני די מופתע לשמוע שאצלכם ה- מדגדג את ה-30 מעלות בחמסין ובפול מאמץ לא עובר את ה 50,

פול מאמץ עד כמה שאני מבין זה IGI 2 או משהו דומה כבאמצע המשחק אני עושה ALT+TAB ומסתכל מהר על מצב הטמפ'

ככה גם אתם בודקים?

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד שלך הוא 0.13 אתה יכול לבדוק בעזרת התוכנה sisoft sandra

כדי לשים את המחשב שלך במאמץ באופן פשוט אתה יכול להשתמש בתוכנה prime95 אשר גורמת למעבד לעבוד ב100% כל הזמן.

שני התוכנות נמצאות במאגר ההורדות של האתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פול מאמץ עד כמה שאני מבין זה IGI 2 או משהו דומה כבאמצע המשחק אני עושה ALT+TAB ומסתכל מהר על מצב הטמפ'

ככה גם אתם בודקים?

שוב תודה

פול מאמץ באמת זה אחרי כמה שעות של PRIME 95 ואז תוך כדי שהיא עובדת אתה בודק מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל קנה המידה, ה-xp1700 שלי שעובד ב1815MHZ (מקביל ל2200+) ומגיע ל 47 מעלות במאמץ מקסימלי .אבל יש לי קרור טוב.

בשביל אולי לעזור לך, הייתי ממליץ לך לוודא שהמעבד עובד במתח הנכון (voltage) , לא מזמן התקלקל לי הלוח וכאשר הוא חזר (לאחר החלפה) הלוח החדש לא היה מכוון על זיהוי אוטומטי אלא על מתח של 1.85v !!!(בג'ימפור) והרי מדובר במעבד שאמור לעבוד ב-1.6v ולעיתים אפילו פחות. אז כדאי שתוודא שכל הג'מפרים וההגדרות בביוס הן נכונות. בין אם הרכבת את המחשב לבד ובין אם הוא הורכב ב"מעבדה" כלשהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...