איזה קירור יותר טוב ? 8800 או 1950 xt ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור יותר טוב ? 8800 או 1950 xt ?

SendaRider

Recommended Posts

טוב אין מצב הייתי בכמה חנויות מחשבים היום והם אמרו לי ללא ספק שהקירור שעל ה8800 GTS (הישן) יותר טוב מברדאון.

ולא חשוב כל כך רעש או לא השאלה העיקרית היא מה מקרר יותר טוב ...

בנוסף לכך לא נראה לי שקירור על חצי כרטיס מסך כמו ברדאון יותר טוב מקירור על כל הכרטיס וה8800 יותר גדול גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש תותח אתה דניס....

אבל לדעתי הקירור עצמו יותר טוב משלך ולא משנה עם הוא לא על כל הכרטיס... כי אצלו אין צורך על כל הכרטיס שיהיה ,

מפני שאצלך בכרטיס (המעפן) מתחמים הרבה חלקים חוץ מהמעבד הגרפי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אחי בטח שהAC הרבה יותר טוב!

לחבר שלי יש ת8800 א' כל יש לו הרבה יותר רעש משיש אצלי פלוס הכרטיס מסך שלו הרבה יותר חם משלי אצלו בלי מאמץ מגיע ל65-75 מעלות...

אצלי יש AC פלוס לפני כחודש הוספתי לו תמאוררים שיצאו במיוחד בשבילו והם סופר שקטים והכרטיס המנוחה עומד כעל 37-40 מעלות כך שיש הבדל עצום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס נראה לי התבלבלת בפורום, פה זה לא פינת ליטוף וגרבר חינם טפיחה על הגב והחלפת חיתול.

שאלתה בחנות? יופי.

לרוב אלו שעובדים בחנויות לא מבינים כלום, עשו קורס מטעם לשכת האבטלה ויצאו עם תעודת טכנאי אז הם יודעים להרכיב מחשבים (BIG DEAL) בגיל 4 כבר חצי מהאנשים פה ידעו לעשות זאת.

תאמין לי שאין להם (שוב לרוב) מושג מה הם מדברים ופה אנשים נתנו לך תשובה מגובת במאמר עם בנצים , אבל אתה כנראה רוצה שיגידו לך שאתה צודק אז:

דניס כולנו מטומטמים ואתה צודק! ולקינוח טפיחה על הגב לגרפצי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא התווכחתי עם אף אחד אז על תצא עליי כאילו אני מהשמיים, ושנית כל המעבד שלי מתחמם יותר מה"מעבד" שלך או של חבר שלך למי שיש אותו, אז איך אתה יכול לדעת שהקירור יותר טוב ?

ובסדר אם אתם אומרים אז אתם צודקים.

וד''א , אתה אחד מאלה שעשו קורס טכנאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...